Czerwono-czarni przegrywają w Zabrzu

W śodę gramy z Płockiem - kup bilet już dziś

Najbliższy rywal MMTS wygrywa w Puławach

Genda: Zabrakło trochę szczęścia

Paweł Genda, rozgrywający kwidzyńskiego zespołu, podsumowuje sobotnią porażkę ze Stalą Mielec. W meczu 2 kolejki PGNiG Superligi Mężczyzn MMTS przegrał na własnym boisku 24:25.

Peret: Nie możemy popełniać takich błędów

Michał Peret, obrotowy MMTS Kwidzyn, mówi o powodach porażki z mielecką Stalą. Wychowanek kwidzyńskiego zespołu podkreśla, że o porażce zadecydowały indywidualne błędy czerwono-czarnych.

Dramatyczna końcówka meczu - porażka po fatalnych błędach MMTS

Po dramatycznym pościgu w ostatnich minutach meczu MMTS Kwidzyn przegrał ligowe starcie z PGE Stalą Mielec 24:25. Tuż przed zakończeniem spotkania przed szansą na doprowadzenie do remisu stanął Maciej Mroczkowski, jednak po jego rzucie piłka odbiła się jedynie od słupka bramki rywali. Trzeba jednak przyznać, że czerwono-czarni przegrali ten mecz na własne życzenie. Pasmo niepotrzebnych błędów, straconych piłek oraz przede wszystkim 10-minutowy okres gry bez zdobyczy bramkowej (rywale zdobyli wówczas 7 bramek z rzędu) spowodowały, że praktycznie przez całą drugą połowę meczu kwidzynianie musieli odrabiać straty. Na uratowanie chociażby punktu zwyczajnie zabrakło czasu.

Akredytacje na mecz MMTS – Stal

Miejsko-Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe w Kwidzynie podaje wykaz dziennikarzy akredytowanych na mecz 2 kolejki PGNiG Superligi Mężczyzn pomiędzy MMTS Kwidzyn a PGE Stalą Mielec. Spotkanie odbędzie się w sobotę – 13 września o godz. 17.00.

Zapraszamy do internetowej relacji „na żywo”

Wszystkich kibiców MMTS Kwidzyn, którzy w sobotę nie mogą pojawić się w hali przy ul. Wiejskiej, zapraszamy do obserwowania internetowej relacji z tego spotkania. Mecz MMTS Kwidzyn – PGE Stal Mielec śledzić będzie można na portalu www.lajfy.com pod linkiem: http://www.lajfy.com/match/index/date/2014-09-13/id/117885

Gramy z Mielcem – poważny test czerwono-czarnych

Już w najbliższą sobotę - 13 września piłkarze MMTS Kwidzyn podejmą w swej hali kolejnego rywala. W meczu o punkty zmierzą się bowiem z PGE Stalą Mielec, aktualnym liderem rozgrywek PGNiG Superligi Mężczyzn. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00, a mecz poprowadzą sędziowie: Grzegorz Młyński (Zwoleń) - Rafał Puszkarski (Legionowo).

Trzeba zagrać na 120 procent

Przemysław Rosiak – rozgrywający MMTS Kwidzyn podsumowuje zwycięski mecz z Wybrzeżem Gdańsk oraz mówi o czekającej kwidzynian walce z „Czeczeńcami” z Mielca.