Kwidzynianie rozpoczynają walkę w Pucharze Polski

Kiepulski najlepszym bramkarzem 13 kolejki

Kup oficjalny kalendarz MMTS na rok 2015

MMTS wygrywa w Mielcu

Szczyporniści MMTS Kwidzyn pokonali Stal Mielec w ostatnim tegorocznym meczu PGNiG Superligi Mężczyzn. Pierwszą część spotkania kwidzynianie zakończyli wygrywając 12:13, a po zmianie stron już nie odddali prowadzenia do samego końca. Ostatecznie pojedynek zakończył się zwycięstwem Kwidzyna 21:25, a jednym z głównych ojców zwycięstwa MMTS był Paweł Kiepulski, były zawodnik mieleckiej Stali.

Czerwono-czarni mierzą się ze Stalą – ostatni ligowy pojedynek w tym roku

Już w najbliższą sobotę - 13 grudnia czerwono-czarni rozegrają swoje ostatnie spotkanie ligowe w tym roku. W wyjazdowym meczu kwidzyński MMTS zmierzy się w nim ze Stalą Mielec. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.30, a poprowadzą je sędziowie z Płocka: Bartosz Leszczyński i Marcin Piechota. Bezpośrednią transmisję telewizyjną z tego meczu pokaże Polsat Sport. Wszystkich którzy tego dnia nie będą jednak mogli zasiąść przed telewizorami zapraszamy natomiast do relacji radiowej w Radiu Rzeszów lub też internetowej na portalu www.lajfy.com.

MMTS górą na Pomorzu - Kwidzyn ponownie lepszy od Gdańska

Szczypiorniści MMTS Kwidzyn po raz drugi w tym sezonie pewnie pokonali Wybrzeże Gdańsk. Kluczowe dla całego spotkania okazało się 11 minut pierwszej połowy, w której czerwono-czarni rzucili aż 10 bramek pod rząd. W efekcie podopieczni trenera Krzysztofa Kotwickiego wyciągnęli wynik ze stanu 5:2 na 5:12 i już do końca spotkania nie oddali prowadzenia w tym spotkaniu. Runda rewanżowa dla kwidzyńskiej drużyny zaczyna się więc od wyjazdowego zwycięstwa w Gdańsku 28:30.

Derby Pomorza - czy kwidzynianie ponownie pokonają Wybrzeże?

Miejsko-Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe w Kwidzynie zaprasza do Gdańska na pierwszy mecz rundy rewanżowej PGNiG Superligi Mężczyzn. Mecz odbędzie się w sobotę - 6 grudnia o godz. 18.30 w hali AWFiS, a poprowadzą go sędziowie: Marek Baranowski - Bogdan Lemanowicz.

7. metr na grudzień

W sprzedaży dostępny jest grudniowy numer miesięcznika „7.metr”. Tym razem głównym tematem są oczywiście mistrzostwa Europy kobiet. Drugi trener reprezentacji Polski Antoni Parecki mówi o wyzwaniu przed którym stoją nasze szczypiornistki: „Na mistrzostwach Europy nie ma słabych przeciwników. Ludzie liczą, że dostarczymy im równie dużo emocji, jak przed rokiem w Serbii. Że będziemy wygrywać. Przez ten rok przyzwyczajaliśmy się do tych oczekiwań”.

Jest już nowy numer „Handball Polska”

Ukazał się nr 91 magazynu „Handball Polska”. Czasopismo jest dystrybuowane w sieci Kolportera oraz w salonach EMPiK. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie. Tym razem nagrodami są ścienne kalendarze na 2015 r. ze zdjęciami reprezentantek Polski.

Porażka na koniec rundy – MMTS traci punkty w Puławach

Po zaciętym i wyrównanym spotkaniu MMTS Kwidzyn przegrał wyjazdowe starcie z Azotami Puławy 31:29. Jeszcze 3 minuty przed końcem meczu na tablicy świetlnej widniał remis 28:28, jednak błędy kwidzynian oraz skuteczna gra gospodarzy sprawiły, że miejscowi szybko odskoczyli Kwidzynowi na 2 bramki - 30:28. Na doprowadzenie do remisu zwyczajnie zabrakło czasu, choć skuteczny rzut Macieja Pilitowskiego dał jeszcze taką nadzieję. Wynik meczu ustalił jednak Krajewski, który pokonał kwidzyńskiego bramkarza w ostatnich sekundach meczu.