Akredytacje na mecz z Vive

Zobacz wywiad z Mateuszem Seroką

MMTS przeciwko kieleckiej plejadzie gwiazd

Fatalne wznowienie rozgrywek - MMTS wyraźnie przegrywa w Szczecinie

Wznowienie rozgrywek PNGiG Superligi Mężczyzn okazało się niezbyt udane dla graczy MMTS Kwidzyn. Czerwono-czarni przegrali bowiem w Szczecinie aż 27:20. Fatalne okazały się przede wszystkim pierwsze minuty pierwszej i drugiej połowy. Mecz zaczął się od stanu 5:0 dla gospodarzy, a pierwsza bramka dla Kwidzyna padła dopiero w 9 minucie gry. Po przerwie podopieczni trenera Patryka Rombla niemal powtórzyli to osiągnięcie i przez 11 minut stracili 6 bramek przy zaledwie dwóch trafieniach MMTS.

Wracają rozgrywki PGNiG Superligi Mężczyzn - MMTS jedzie do Szczecina

Pogoń Szczecin będzie pierwszym rywalem MMTS Kwidzyn po wznowieniu rozgrywek PGNiG Superligi Mężczyzn. Spotkanie rozegrane zostanie w szczecińskiej Azot Arenie przy ul. Władysława Szafera, w najbliższą sobotę – 6 lutego o godz. 18.00. Mecz poprowadzą natomiast sędziowie: Grzegorz Christ i Tomasz Christ.

Polsat Sport pokaże trzy mecze MMTS

Luty zapowiada się jako wyjątkowy miesiąc dla kibiców MMTS Kwidzyn. Polsat Sport pokaże bowiem aż trzy kolejne mecze rozgrywane przez czerwono-czarnych. Bezpośrednie relacje obejrzeć będzie można ze spotkań ligowych z Vive, Górnikiem oraz KPR.

Sparingowa porażka przed wznowieniem rozgrywek

Porażką zakończył się ostatni sprawdzian MMTS Kwidzyn, rozegrany przed wznowieniem rozgrywek PGNiG Superligi Mężczyzn. Podopieczni trenera Patryka Rombla przegrali na wyjeździe z osłabioną Orlen Wisłą Płock 35:28. W najbliższa sobotę – 6 marca, w wyjazdowym spotkaniu z Pogonią Szczecin, czerwono-czarni powalczą już o ligowe punkty.

Remis w Głogowie zakończył wyjazdowy trójmecz

Wynikiem 28:28 zakończyło się ostatnie z trzech zaplanowanych wyjazdowych spotkań sparingowych rozgrywanych przez graczy MMTS Kwidzyn. Po zwycięstwie nad Miedzią Legnica i porażką z Zagłębiem Lubin, kwidzynianie zremisowali bowiem z Chrobrym Głogów.

Sparingowa porażka MMTS w Lublinie

Szczypiorniści MMTS Kwidzyn przegrali sparingowe starcie z Zagłębiem Lubin 27:21. To drugi mecz z zaplanowanego wyjazdowego cyklu trzech spotkań kontrolnych rozgrywanych przez podopiecznych trenera Patryka Rombla.

Skromna wygrana MMTS w Legnicy

Od zwycięstwa rozpoczęło się wyjazdowe tournee MMTS Kwidzyn. W pierwszym z trzech zaplanowanych spotkań sparingowych kwidzynianie pokonali bowiem Siódemkę Miedź Legnica 24:23. Najskuteczniejszym strzelcem w zespole czerwono-czarnych okazał się Tomasz Klinger, który rzucił rywalom aż 6 bramek.