Akademicy z Warszawy pucharowym rywalem MMTS

Nogowski powołany na zgrupowanie Kadry

MMTS wygrywa w Elblągu po zaciętej końcówce

Trudny wyjazd do Elbląga - MMTS walczy o 3 punkty

Balticus Partnerem PGNiG Superligi w głosowaniu na Gracza Miesiąca

Co miesiąc eksperci NC+, Sportowych Faktów oraz Kocham Ręczną typują nazwiska zawodników PGNiG Superligi, a kibice na naszym profilu Facebok.com/PGNiGSuperliga swoimi glosami decydują, kto zostanie Graczem Miesiąca.

Zaskakująca porażka - MMTS traci punkty ze Stalą

Szczypiorniści Stali Mielec zrewanżowali się kwidzynianom za porażkę odniesioną na inaugurację PGNiG Superligi Mężczyzn. Choć wydaje się to nieprawdopodobne MMTS przegrał bowiem we własnej hali z mielecką Stalą 25:26. Gola na wagę zwycięstwa zdobył Michał Chodara, który wykorzystał opuszczoną bramkę kwidzyńskiego zespołu.

Nie można lekceważyć Stali

SPR Stal Mielec będzie kolejnym rywalem szczypiornistów MMTS. Spotkanie rozegrane zostanie w najbliższą środę, 30 listopada o godz. 18.30, w ramach 13 Serii PGNiG Superligi Mężczyzn w piłce ręcznej i będzie to nieformalny początek rundy rewanżowej. Mecz poprowadzą sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa) i Bogdan Lemanowicz (Łąck), a bezpośrednią transmisję z kwidzyńskiej hali obejrzeć będzie można na nSport+.

Nie przegap! Dziś Magazyn PGNiG Superligi

Zapraszamy na poniedziałkowy Magazyn PGNiG Superligi Mężczyzn. Premierowy program podsumowujący 12 kolejkę rozgrywek oglądać można dziś (28 listopada) o godz. 21.00 na Canal + Sport.

Rombel: Utrzymaliśmy nerwy na wodzy

Trener Patryk Rombel podsumowuje ostatnie ligowe starcie z Orlen Wisłą Płock. Kwidzynianie przegrali co prawda w Płocku po rzutach karnych, ale wywalczyli niezwykle cenny punkt.

-To jest właśnie piękno sportu, że nawet mając mniejsze środki też można walczyć z tymi najsilniejszymi, jeśli tylko stanowi się kolektyw i gra się w miarę konsekwentnie – podkreśla szkoleniowiec MMTS Kwidzyn.

Szczecina: Możemy być dumni z tego wyniku

Jedną z kluczowych postaci pojedynku z Orlen Wisłą Płock był Krzysztof Szczecina. Kwidzyński bramkarz, którzy pojawił się w drugiej połowie meczu, obronił z 8 z 23 rzutów rywali. Uzyskana w ten sposób średnia 36 % okazała się najwyższym procentem udanych interwencji wśród wszystkich bramkarzy, którzy tego dnia pojawili się na parkiecie.

PGNiG Superliga zachęca do oddawania krwi

Od 22 do 26 listopada trwają Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Zachęcamy wszystkich sympatyków piłki ręcznej do oddawania krwi.

MMTS wywozi punkt z Płocka! Przegrywamy dopiero w rzutach karnych

Po pierwszej połowie wydawało się, że płocczanie dość pewnie wygrają we własnej hali. Zmobilizowani kwidzynianie postawili jednak twarde warunki i odrobili straty, doprowadzając do remisu. Dogrywka również nie przyniosła rozstrzygnięcia i o zwycięstwie, po raz pierwszy w historii PGNiG Superligi, zadecydowały rzuty karne. Serię trafień obu zespołów przerwał niestety Marcin Wichary, który obronił rzut Michała Pereta. Kwidzynianie przegrali więc 39:37, jednak zdobyli cenny punkt na boisku rywala.

MMTS wspiera Szlachetną Paczkę

Zawodnicy MMTS Kwidzyn wspierają „Szlachetną Paczkę”. Adrian Nogowski, Michał Potoczny, Przemysław Rosiak, Maciej Pilitowski, Kelian Janikowski, Grzegorz Szczepański, pojawili się w kwidzyńskiej Galerii „Liwa”, gdzie wspólnie przygotowywali paczkę podczas symbolicznego otwarcia bazy rodzin „Szlachetnej Paczki”.