1

Temat: MMTS - PUŁAWY

Miejmy nadzieję że będzie dobrze... i że wygramy ten mecz. Mamy nadzieję że frekwencja będzie spora i KK dopisze.

2

Odp: MMTS - PUŁAWY

Dadzą radę chłopaki smile
Kolejne final four jest na wyciągnięcie ręki i na pewno wygrają wink

"Karuzela świata pędzi, zaprasza blaskiem rtęci i jaskrą zazdrości pokrywa wzrok.
Wiara i miłość nad wszystko, reszta to proch, pył i nicość."
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vhost/shared/mmts2-kwidzyn.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vhost/shared/mmts2-kwidzyn.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vhost/shared/mmts2-kwidzyn.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vhost/shared/mmts2-kwidzyn.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vhost/shared/mmts2-kwidzyn.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

3

http://www.sportowefakty.pl/pilka-reczn … oty-pulawy

4 Ostatnio edytowany przez Qualios (2012-12-12 19:12:39)

Zapowiada sie swietny mecz. Mam nadzieje, ze chlopaki pomimo rozgoryczenia z powodu utraconej nagrody pienieznej z zeszlego Pucharu Polski nie poddaja meczu i pokaza, ze w sporcie glownie chodzi o ducha walki, zwyciestwo i wiernych kibicow! Trzymam mocno kciuki i mam nadzieje, ze dacie wycisk Pulawom! Oni sa do ogrania, byle dobrze wejsc w mecz!!

Czy ktos wie czy bedzie Polsat - wyjme garniak z szafy lol

21 min 10:8 dla MMTS
45 min 17:25 w dupe

5

Tak troszkę nie poszło chłopakom.... hmm
Oszczędzają siły na ligę big_smile

"Karuzela świata pędzi, zaprasza blaskiem rtęci i jaskrą zazdrości pokrywa wzrok.
Wiara i miłość nad wszystko, reszta to proch, pył i nicość."

6

Masakra... bez komentarza......... nie chciało się chłopakom grać!!

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vhost/shared/mmts2-kwidzyn.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vhost/shared/mmts2-kwidzyn.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vhost/shared/mmts2-kwidzyn.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vhost/shared/mmts2-kwidzyn.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vhost/shared/mmts2-kwidzyn.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

7

http://www.sportowefakty.pl/pilka-reczn … oty-pulawy

8

Niech kazdy mowi za siebie, ale jak nasza druzyna zaraz po przerwie, gdzie po pierwszej polowie pokazala, ze maja forme i gra idzie w dobrym kierunku, pozniej pokazuje rewelacyjne 15 minut to moim zdaniem cos w szatni nie zagralo, a wrecz sie wywrocilo. I mowcie co chcecie ale jak dla mnie to wina spada calkowicie na trenera, bo powinien tak ich nastawic, nabuzowac i  zmotywowac, ze chlopaki powinni latac po parkiecie jak osy, za to ja widzialem..... zreszta sami widzieliscie.

Jak ogladalem mecze w Polsacie i slyszalem trenera podczas przerw technicznych jak rozmawia z chlopakami to mnie krew zalewa. Byla swietna okazja do porownania w meczu z Plockiem, bo najpierw pokazali trenera Wisly Plock jak ich poprostu opierdalal, a pozniej naszych i trenera Bocka - no cieple kluchy, nawet w Polsacie skomentowali, ze trener do nich (i Mroka) nie dociera. Kurde na starej hali to ja Markuszewskiego slyszalem zawsze, a Kotwickiego, pomimo, ze siedze po stronie zaraz za zespolami to nihuja. No nie wiem, ale w recznej to sa twarde chlopaki, sie nie pierdola w grze, ze tak powiem i jak trener na nich nie wplywa pozytywnie, motywacyjnie to jest jedna wielka d***!
Sorry jak kogos urazilem za przeklenstwo.

Pozdro i do zobaczenia na hali......