1

Temat: Michał Adamuszek

No widać że "Mysza" ponownie łapie formę smile
W ostatnich sześciu meczach rzucał odpowiednio 9, 4, 2, 8, 8 i 12 bramek co nam daje średnio ponad 7 bramek na mecz smile
Razem z "Orzechem" tworzą zabójczą parę rozegrań rzucając ostatnio razem koło 20 bramek na mecz. Miejmy nadzieję że reszta drużyny też złapie taką formę jak dwaj wymienieni wyżej Panowie i MMTS wróci na należne miejsce!

"Karuzela świata pędzi, zaprasza blaskiem rtęci i jaskrą zazdrości pokrywa wzrok.
Wiara i miłość nad wszystko, reszta to proch, pył i nicość."

2

Odp: Michał Adamuszek

obecnie w najlepszej życiowej formie jest chyba Suchy.

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vhost/shared/mmts2-kwidzyn.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 737 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vhost/shared/mmts2-kwidzyn.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vhost/shared/mmts2-kwidzyn.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vhost/shared/mmts2-kwidzyn.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vhost/shared/mmts2-kwidzyn.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vhost/shared/mmts2-kwidzyn.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

3

czarno to widze napisał/a:

obecnie w najlepszej życiowej formie jest chyba Suchy.

Ty to chyba tylko piszesz dlatego aby sobie nabić rangę na forum, co? smile

"Karuzela świata pędzi, zaprasza blaskiem rtęci i jaskrą zazdrości pokrywa wzrok.
Wiara i miłość nad wszystko, reszta to proch, pył i nicość."

4

a po co sobie mam range nabijać na forum na którym zarejestrowanych jest 40 użytkowników, pisze co ja myślę na dany temat. na tym chyba forum polega.