1

Temat: MMTS - ZAGŁEBIE

Mecz który musimy wygrać... trzeba gonić ZABRZE i MIELEC. LEGNICA już niespodziankę sprawiła i wygrała z PUŁAWAMI na wyjeździe.

Mam nadzieję że chłopacy pokażą hart ducha i wygrają zdecydowanie. W sobotę widzimy się wszyscy na meczu, mam nadzieję że frekwencja dopisze.

2

Odp: MMTS - ZAGŁEBIE

Chłopki zdaja soboie na pewno dorze sprawę, że teraz musza juz tylko wygrywac bo ciągle maja szansę aby wskoczyć przynajmniej na 4 miejsce . DO BOJU mmts, dacie radę!

3

Dziś przy kupnie biletów w kawiarni, odbywał się trening chłopaków... niestety nie było nim  Orzechowskiego, nie wiem co się z tym chłopakiem dzieje, tak jak i ze Szczeciną, gdzie on się podziewa?

4

Wraz z rodzinką wybieram się na mecz , mam nadzieję, że chłopaki wreszcie wygrają.Zapomniałem już jak wygląda smak zwycięstwa smile:):):)

5

A gdzie "Orzech"?!
Jakieś oficjalne informacje? Kontuzja, choroba czy po prostu odje**ło mu po MŚ?

"Karuzela świata pędzi, zaprasza blaskiem rtęci i jaskrą zazdrości pokrywa wzrok.
Wiara i miłość nad wszystko, reszta to proch, pył i nicość."

6

Hm.. wynik zgodnie z planem, choć druga połowa ewidentnie dużo błędów i chyba mniejsze koncentracja. Liczą się 2 pkt. Co do Orzecha koleś chyba stwierdził że z LUBINEM nie będzie grał bo to nie jego liga... grać może tylko z KIELCAMI, PŁOCKIEM i może PUŁAWAMI.

Zgadza się oficjalnych informacji brak co do Orzecha bo kontuzja to raczej wątpię, ROSIAK kontuzja, KLINGEL hm.. chyba brak formy? Chociaż po dzisiejszym meczu widzę u niego dużą chęć grania po tym jak reagował na trybunach.

Za tydzień mecz z LEGNICĄ który łatwy nie będzie. Miejmy nadzieję że 2 pkt pozostaną w Kwidzynie a następnie mecz arcyważny z PUŁAWAMI.

7

Z tego co wiem. Orzech ma coś z barkiem, tak samo Tomas...

8

Hallo ludzie w sobote wszyscy na mecz!!!

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vhost/shared/mmts2-kwidzyn.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vhost/shared/mmts2-kwidzyn.pl/public_html/forum/include/parser.php on line 791

9

Boże działa ktoś na tej grupie, ostatni wpis z kwietnia, opłaca się płacić za serwer i stronę?