kwidzyn

Dodano: 20.09.12

Kotwicki: Powoli będziemy się rozkręcać

Trener Krzysztof Kotwicki podsumowuje zwycięstwo nad beniaminkiem z Przemyśla oraz mówi o czekających MMTS Kwidzyn trzech meczach wyjazdowych.

-Spotkanie z Przemyślem było zupełnie innym meczem od konfrontacji z Wisłą. Inaczej zagrali kwidzynianie, ale też zupełnie innego formatu był przeciwnik naszego zespołu.

-Stare porzekadło sportowe mówi, że tak się gra jak przeciwnik pozwala. Na pewno jestem zadowolony z tego, że widać było trochę więcej dobrej atmosfery w naszym zespole. Przypomnijmy, że Przemyśl toczył wyrównany pojedynek z Puławami, a nasz wynik mógł być jeszcze wyższy przy naszej lepszej dyspozycji w tym spotkaniu. Zadowolony jestem z gry naszego zespołu. Wiadomo, że przeciwnik był słabszy, ale gra była już troszeczkę inna niż chociażby nasza gra w meczu z Płockiem. Jestem więc dobrej myśli i myślę, że powoli będziemy się rozkręcać.

-Przed meczem obawiał się pan trochę o dyspozycję swoich zawodników zmagających się z urazami.

-Myśleliśmy, że urazy Orzechowskiego i Nogowskiego będą wymagały dłuższego rozbratu z treningiem, ale bardzo szybko wrócili do pełnej dyspozycji i mocno pomogli całej drużynie w meczu z Przemyślem. Podobnie Adamuszek, którego czeka operacja stopy. Na szczęście jest to operacja kosmetyczna, więc nie wyłączy Michała na dłuższy okres czasu. Pojedzie jeszcze z nami do Zabrza i po ty meczu podda się niezbędnej operacji. W meczu z Kielcami zaplanowanym na środę, już na pewno nie wystąpi.

-Przed MMTS teraz trzy mecze wyjazdowe, w tym wyjazd do Mistrza Polski, z którym według kalendarza mieliśmy zagrać w Kwidzynie.

-Poszliśmy Kielcom na ręki. Nie chcieli zaburzać sobie mikrocyklu, bowiem grają w niedzielę puchar, więc zgodziliśmy się na zmianę gospodarza. Dlatego jedziemy do nich już w środę, a potem mamy praktycznie 10 dni przerwy do wyjazdowego spotkania z Zagłębiem Lubin. Adamuszek będzie już po operacji i myślę, że powinien być gotowy do gry.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Awans nie dla Polski – remis premiował Portugalię

Reprezentacja Polski zaledwie zremisowała z Portugalią i odpadła z dalszej walki o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Siedem bramek Nogowskiego – Polacy gromią Cypr

Po zwycięstwie nad Kosowem, Reprezentacja Polski dość łatwo poradziła sobie także z ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie odpadają z Pucharu Polski już po ...

Szczypiorniści MMTS Kwidzyn zakończyli swój udział w rozgrywkach PGNiG Pucharu ...

Czytaj więcej

Aktualności

Pucharowe starcie MMTS w Olsztynie

W sobotę, 13 stycznia o godz. 18.00 kwidzynianie przystąpią do 1/8 finału PGNiG ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube