kwidzyn

Dodano: 27.05.13

Adamuszek: Zagraliśmy po prostu dokładniej

Michał Adamuszek, rozgrywający MMTS Kwidzyn podsumowuje trzeci i czwarty mecz rywalizacji o brąz rozegrany w Kwidzynie. 

-Co się stało, że wczoraj nie potrafiliśmy, a dziś, patrząc na wynik, ograliśmy Puławy z dużą łatwością.

-Wczoraj popełniliśmy bardzo dużo błędów technicznych. Na naszej porażce zaważył początek drugiej połowy, gdy obroniliśmy piłki, wyprowadziliśmy trzy kontry, a piłki zostały zgubione lub nietrafione. Wówczas rywale odskoczyli nam na 4 bramki, a my trochę spuściliśmy głowy. Grało się na pewno ciężej niż dziś, gdy nie popełnialiśmy takich błędów.

-Po sobotnim spotkaniu i wysokiej porażce widać było, że zrobiła też wrażenie na was samych. Wszystkich zastanawiało zatem czy zdołamy się podnieść po takim ciosie. Jak widać potrafimy.

-Wiadomo jaki jest sport, raz się przegrywa a raz wygrywa. Na pewno zależy to w jakimś stopniu od psychiki. Mogliśmy być tak samo naładowani dzisiaj, a to mogło równie dobrze nam przeszkadzać. Wyszło jak wyszło, odskoczyliśmy im w drugiej połowie, dociągnęliśmy do końca i teraz w środę czeka nas ważny mecz. Trzeba go wygrać. Oby się udało.

-Czy to niedzielne spotkanie różniło się od tego rozegranego dzień wcześniej? Czy Puławy postawiły wam inne warunki gry?

-Myślę, że to my zagraliśmy po prostu dokładniej. Nie oddawaliśmy im piłek do kontrataku, z naszych rzutów padały bramki i nie było przestrzelonych piłek. Nie było też niepotrzebnych błędów podań, kroków, itp. We wczorajszym meczu Puławy wykorzystywały wszystkie nasze potknięcia. Dziś ich nie było, dlaczego ten mecz wyglądał zupełnie inaczej.

-W takim razie co nas czeka w Puławach?

-Zwycięstwo. Bardzo chciałbym, abyśmy wygrali, tak samo zresztą jak każdy. Wiadomo, że tak samo jak my chciałyby wygrać również Puławy.

-Azoty podkreślają, że byłby to ich pierwszy medal zdobyty na 10-lecie klubu. Dla nas jednak jest to również ważny mecz...

-Dla nas jest to bardzo ważny  mecz. Parę osób odchodzi, więc każdy chciałby zakończyć ten sezon z medalem. Mam nadzieję, że tak będzie.  


PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Mecz Spójnia – MMTS w Canal+Sport

Po miesięcznej przerwie w rozgrywkach szczypiorniści MMTS Kwidzyn wracają na boiska ...

Czytaj więcej

Aktualności

Awans nie dla Polski – remis premiował Portugalię

Reprezentacja Polski zaledwie zremisowała z Portugalią i odpadła z dalszej walki o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Siedem bramek Nogowskiego – Polacy gromią Cypr

Po zwycięstwie nad Kosowem, Reprezentacja Polski dość łatwo poradziła sobie także z ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie odpadają z Pucharu Polski już po ...

Szczypiorniści MMTS Kwidzyn zakończyli swój udział w rozgrywkach PGNiG Pucharu ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube