kwidzyn

Dodano: 1.12.12

Blamaż Kwidzyna na koniec rundy

Choć przed meczem trener Krzysztof Kotwicki przestrzegał, że mecz z Piotrkowianinem nie będzie łatwym spotkaniem dla Kwidzyna, to niewielu wierzyło w słowa trenera. Wydawało się, że aspirujący do walki o medale MMTS bez problemu pokona borykający się z problemami zespół Piotrkowianina. Niestety czerwono-czarni wyraźnie zlekceważyli rywali, co szybko odbiło się na grze i wyniku.

Po początkowej wyrównanej grze, od 21 minuty przewagę na boisku uzyskali goście. Do bramki Kwidzyna trafili kolejno Maciej Pilitowski, Przemysław Matyjasik i Marek Daćko i Piotrkowianin objął prowadzenie 12:15. Trzybramkowa przewaga rywali utrzymała się do końca pierwszej połowy.

Po przerwie wydawało się, że MMTS bez problemu odrobi straty. Tak się jednak nie stało, a kolejno popełniane błędy kwidzynian napędzały tylko coraz bardziej wierzących w końcowy sukces piłkarzy Piotrkowianina. Mimo wszystko na pięć minut przed końcem meczu gospodarzom udało się odrobić straty i doprowadzić do remisu 31:31. W 58 minucie było natomiast 32:32, jednak czasu na wywalczenie zwycięstwa było już zbyt mało. Nie pomogły nawet skuteczne interwencje Sebastiana Suchowicza, bowiem kwidzynianie marnowali kolejne akcje w ataku. Mimo wielu okazji czerwono-czarni trafili tylko raz, a bramkarza gości pokonał Adrian Nogowski. Rywale natomiast trafili dwukrotnie i to oni cieszyli się ze zwycięstwa. Zwycięstwa tym cenniejszego, że osiągniętego po pięciu kolejnych porażkach oraz w meczu do którego przystąpili bez pierwszego trenera (drużynę poprowadził kierownik Wojciech Furman).


MMTS Kwidzyn - MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 33:34 (15:18)

sędziowie: Marek Baranowicz (Warszawa) - Bogdan Lemanowicz (Płock)

MMTS: Suchowicz, Szczecina - Pacześny, Klinger 1, Mroczkowski 1, Orzechowski 5, Peret 2, Sadowski 1, Adamuszek 8, Rosiak, Nogowski 5, Seroka 3, Łangowski 5, Rombel 2.

Kary: 4 minuty (2x2' - Sadowski)

Piotrkowianin: Ner, Wnuk - Mróz 4, Daćko 2, Miszka 8, Woynowski 4, Trojanowski, Różański 6, Matyjasik 3, Skalski, Iskra, Pilitowski 2, Pożarek 4, Krawczyk 1.

Kary: 12 minut (2x2' - Woynowski; 2'- Daćko, Trojanowski, Różański, Iskra) + czerwona kartka dla Marka Daćko

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Awans nie dla Polski – remis premiował Portugalię

Reprezentacja Polski zaledwie zremisowała z Portugalią i odpadła z dalszej walki o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Siedem bramek Nogowskiego – Polacy gromią Cypr

Po zwycięstwie nad Kosowem, Reprezentacja Polski dość łatwo poradziła sobie także z ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie odpadają z Pucharu Polski już po ...

Szczypiorniści MMTS Kwidzyn zakończyli swój udział w rozgrywkach PGNiG Pucharu ...

Czytaj więcej

Aktualności

Pucharowe starcie MMTS w Olsztynie

W sobotę, 13 stycznia o godz. 18.00 kwidzynianie przystąpią do 1/8 finału PGNiG ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube