kwidzyn

Dodano: 3.12.12

Zamów bilet na mecz z Wisłą Płock

Już w najbliższą niedzielę - 9 grudnia o godz. 17.00, piłkarze MMTS Kwidzyn rozpoczną rundę rewanżową rozgrywek sezonu 2012/2013. Rywalem kwidzyńskiego zespołu, w hali przy ul. Wiejskiej, będzie Orlen Wisła Płock. Rezerwacje biletów na to spotkanie przyjmowane są do piątku - 7 grudnia, do godz. 12.00. Specjalnie dla wszystkich kibiców oraz sympatyków piłki ręcznej uruchomiona została bowiem możliwość mailowej rezerwacji biletów na to spotkanie. Wystarczy przesłać zamówienie na bilet/bilety na adres klubu: sektretariat@mmts-kwidzyn.pl, a po otrzymaniu potwierdzenia zwrotnego, bilety odebrać będzie można w kasie Hali przy ul. Wiejskiej, tuż przed niedzielnym spotkaniem.

Rezerwacja mailowa możliwa jest wyłącznie do piątku – 7 grudnia, do godziny 12.00.


Przedsprzedaż biletów prowadzona będzie również w kasie hali przy ul. Wiejskiej. Nabywać je można zarówno w piątek – 7 grudnia, w godzinach 16.00-19.00, jak również w sobotę – 8 grudnia, w godzinach 10.00-15.00.

Kasa biletowa czynna będzie również w dniu meczu - w niedzielę, 9 grudnia, w godz. 9.00-12.00 oraz tradycyjnie na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania, w godz.: 15.00-17.00.


Obowiązujące ceny biletów na sezon 2012/2013:


-sektory A1, A2, B1, B2 - 12 zł

-sektory A3, B3 - 8 zł

-sektory AV, BV i C - 5 zł 

Trybuny

Uwaga!

Istnieje także możliwość zakupu biletu rodzinnego dla trzech osób (bilet wystawiany jest dla dwóch osób dorosłych i dziecka do lat 18 lub jednej osoby dorosłej i dwójki dzieci do lat 18). Cena za bilet rodzinny, obowiązująca dla miejsc we wszystkich sektorach, wynosi 15 zł.

Organizatorzy informują jednak, ze bilety rodzinne nabywać można TYLKO W PRZEDSPRZEDAŻY, zarówno drogą mailową jak i w kasie hali przy ul. Wiejskiej. Ze względów technicznych bilety rodzinne nie będą sprzedawane przed meczem, w godz. 15-18.


Nadal również nabywać można karnety na cały sezon 2012/2013, uwzględniające wszystkie spotkania MMTS Kwidzyn rozgrywane w hali przy ul. Wiejskiej. Karnety w cenie 220 zł nabywać można w siedzibie klubu przy ul. Mickiewicza 56B, od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-14.00.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Mecz Spójnia – MMTS w Canal+Sport

Po miesięcznej przerwie w rozgrywkach szczypiorniści MMTS Kwidzyn wracają na boiska ...

Czytaj więcej

Aktualności

Awans nie dla Polski – remis premiował Portugalię

Reprezentacja Polski zaledwie zremisowała z Portugalią i odpadła z dalszej walki o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Siedem bramek Nogowskiego – Polacy gromią Cypr

Po zwycięstwie nad Kosowem, Reprezentacja Polski dość łatwo poradziła sobie także z ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie odpadają z Pucharu Polski już po ...

Szczypiorniści MMTS Kwidzyn zakończyli swój udział w rozgrywkach PGNiG Pucharu ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube