kwidzyn

Dodano: 8.01.14

MMTS wznowił treningi – dziś sparing z Wybrzeżem

-Mieliśmy krótką przerwę od siebie i od piłki ręcznej, ale zawodnicy w tym czasie nie próżnowali – mówi Krzysztof Kotwicki, trener MMTS Kwidzyn. -Wszyscy mieli rozpisane treningi indywidualne, które musieli wykonać. Do tej pory się to sprawdzało i zawodnicy realizowali swoje zadania, więc myślę, że tej przerwy nie powinno być aż tak widać.

Przygotowania czerwono-czarnych rozpoczęły się od dwutygodniowego obozu dochodzeniowego odbywającego się na kwidzyńskich obiektach sportowych. Zawodnicy trenować będą w tym czasie dwa razy dziennie, a swój pierwszy sparing rozegrają w środę, 8 stycznia z Wybrzeżem Gdańsk.

-Wybrzeże przyjeżdża do nas na trening, który rozpoczyna się o godz. 18.30, wiec pewnie około 19 rozpoczniemy grę – mówi trener kwidzyńskiej drużyny.

Cztery dni później, w niedzielę – 12 stycznia, MMTS wyjedzie natomiast do Przemyśla, gdzie rozegra zaległy mecz 1/8 finału PGNiG Pucharu Polski.

-Przez 3 i 4 tydzień będziemy trenować już cyklem ligowym – dodaje K. Kotwicki – Odbywać się będzie 7 treningów tygodniowo czyli wtorek i czwartek rano + codzienne treningi popołudniowe.

W trzeci weekend stycznia kwidzynianie wyjadą także do Gryfina, gdzie wezmą udział w turnieju zorganizowanym przez Gaz-System Pogoń Szczecin. Natomiast 1 lutego czerwono-czarni wznowią rozgrywki PGNiG Superligi Mężczyzn meczem we własnej hali z KPR Legionowo.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

MMTS wygrywa Derby Pomorza

Po nerwowej końcówce MMTS Kwidzyn pokonał gdańskie Wybrzeże w meczu 10 Serii ...

Czytaj więcej

Aktualności

We środę kolejne Derby Pomorza

Minęły dopiero trzy dni po zwycięskim meczu z Sandrą SPA Pogonią Szczecin, a ...

Czytaj więcej

Aktualności

Genda w Siódemce 9 Serii

Paweł Genda znalazł się w najlepszej siódemce spotkań 9 Serii PGNiG Superligi. ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie wypunktowali Pogoń

Prawie 2 miesiące musieli czekać kibice MMTS na mecz swych ulubieńców w ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube