kwidzyn

Dodano: 8.01.14

MMTS wznowił treningi – dziś sparing z Wybrzeżem

-Mieliśmy krótką przerwę od siebie i od piłki ręcznej, ale zawodnicy w tym czasie nie próżnowali – mówi Krzysztof Kotwicki, trener MMTS Kwidzyn. -Wszyscy mieli rozpisane treningi indywidualne, które musieli wykonać. Do tej pory się to sprawdzało i zawodnicy realizowali swoje zadania, więc myślę, że tej przerwy nie powinno być aż tak widać.

Przygotowania czerwono-czarnych rozpoczęły się od dwutygodniowego obozu dochodzeniowego odbywającego się na kwidzyńskich obiektach sportowych. Zawodnicy trenować będą w tym czasie dwa razy dziennie, a swój pierwszy sparing rozegrają w środę, 8 stycznia z Wybrzeżem Gdańsk.

-Wybrzeże przyjeżdża do nas na trening, który rozpoczyna się o godz. 18.30, wiec pewnie około 19 rozpoczniemy grę – mówi trener kwidzyńskiej drużyny.

Cztery dni później, w niedzielę – 12 stycznia, MMTS wyjedzie natomiast do Przemyśla, gdzie rozegra zaległy mecz 1/8 finału PGNiG Pucharu Polski.

-Przez 3 i 4 tydzień będziemy trenować już cyklem ligowym – dodaje K. Kotwicki – Odbywać się będzie 7 treningów tygodniowo czyli wtorek i czwartek rano + codzienne treningi popołudniowe.

W trzeci weekend stycznia kwidzynianie wyjadą także do Gryfina, gdzie wezmą udział w turnieju zorganizowanym przez Gaz-System Pogoń Szczecin. Natomiast 1 lutego czerwono-czarni wznowią rozgrywki PGNiG Superligi Mężczyzn meczem we własnej hali z KPR Legionowo.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Awans nie dla Polski – remis premiował Portugalię

Reprezentacja Polski zaledwie zremisowała z Portugalią i odpadła z dalszej walki o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Siedem bramek Nogowskiego – Polacy gromią Cypr

Po zwycięstwie nad Kosowem, Reprezentacja Polski dość łatwo poradziła sobie także z ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie odpadają z Pucharu Polski już po ...

Szczypiorniści MMTS Kwidzyn zakończyli swój udział w rozgrywkach PGNiG Pucharu ...

Czytaj więcej

Aktualności

Pucharowe starcie MMTS w Olsztynie

W sobotę, 13 stycznia o godz. 18.00 kwidzynianie przystąpią do 1/8 finału PGNiG ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube