kwidzyn

Dodano: 2.02.14

Jędrzejewski: Postawiliśmy na twardą obronę

Wiktor Jędrzejewski podsumowuje wygrane spotkanie z KPR Legionowo oraz zapowiada walkę z Azotami Puławy. Obrotowy MMTS podkreśla, że w środę kwidzynianie zagrają tak samo zmotywowani jak w zwycięskim meczu z Legionowem.

-Patrząc na wynik wydaje się, że w odróżnieniu od waszych wcześniejszych pojedynków, było to dla was dość łatwe spotkanie. Czy było ono podobne do meczu rozegranego podczas turnieju w Gryficach?

-Na pewno było podobne. Nie zgodzę się jednak z tym, że przeciwnik był łatwy. Liga jest coraz bardziej wyrównana i obecnie nie ma już łatwych zespołów. Dziś jednak postawiliśmy na twardą obronę i to ona przyniosła nam taki właśnie rezultat. Bardzo fajnie też rozpoczęliśmy mecz, a prowadzenie 5:0 dodało nam skrzydeł. Właściwie kontrolowaliśmy to spotkanie przez całe 60 minut.

-W środę gramy jednak z Azotami Puławy, a z tym zespołem będzie zdecydowanie trudniej wypracować sobie odpowiednią przewagę już na początku meczu.

-Wszystko może się wydarzyć. Jeśli patrzeć na nazwiska, to na papierze Azoty są na pewno mocniejszym zespołem. Zobaczymy jednak jak będzie. Na pewno podejdziemy tak samo zmotywowani do tego spotkania, a wszystko rozstrzygnie się na boisku.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

MMTS wygrywa Derby Pomorza

Po nerwowej końcówce MMTS Kwidzyn pokonał gdańskie Wybrzeże w meczu 10 Serii ...

Czytaj więcej

Aktualności

We środę kolejne Derby Pomorza

Minęły dopiero trzy dni po zwycięskim meczu z Sandrą SPA Pogonią Szczecin, a ...

Czytaj więcej

Aktualności

Genda w Siódemce 9 Serii

Paweł Genda znalazł się w najlepszej siódemce spotkań 9 Serii PGNiG Superligi. ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie wypunktowali Pogoń

Prawie 2 miesiące musieli czekać kibice MMTS na mecz swych ulubieńców w ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube