kwidzyn

Dodano: 14.07.14

Ruszyły przygotowania do sezonu 2014/2015

Szczypiorniści MMTS Kwidzyn rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Na pierwszych zajęciach zorganizowanych po półtoramiesięcznej przerwie zjawiło się 17 zakontraktowanych graczy oraz trzech juniorów, którzy wsparli kwidzyński zespół w ubiegłym sezonie. Nie zabrakło również nowych graczy MMTS: Aleksandra Kryszenia, Bartosza Dudka i Macieja Pilitowskiego

Trener Krzysztof Kotwicki cieszy się, że wszyscy jego podopieczni wrócili do treningów w pełni sił.

-Obawiałem się trochę drobnych kontuzji, różnych podkręceń, itp. Wszyscy twierdzą jednak, że są zdrowi oraz gotowi do gry – mówi szkoleniowiec Kwidzyna.

Po zakończeniu sezonu 2013/2014 zawodnicy MMTS otrzymali trzy tygodnie całkowitego wypoczynku. W kolejnych trzech tygodniach musieli już zacząć się ruszać.

-Zawodnicy dostali ode mnie dwutygodniowy program biegowy – dodaje trener Kotwicki. – Trzy razy w tygodniu mieli także pojawiać się na siłowni. Jutro odbędą się coroczne badania, więc wyjdzie w nich dokładnie, kto przepracował ten okres, a kto nie.

Podczas pierwszego spotkania zawodnicy tradycyjnie zagrali w piłkę nożną. Na zajęciach pojawiło się 17 zakontraktowanych zawodników MMTS oraz trzech juniorów, którzy wsparli kwidzyński zespół w ubiegłym sezonie. Wśród graczy nie zabrakło również nowych nabytków czerwono-czarnych: Aleksandra Kryszenia, Macieja Pilitowskiego oraz Bartosza Dudka, a 17 zakontraktowanym graczem na ten sezon jest Michał Potoczny.

IMG_5800

Początek okresu przygotowawczego czerwono-czarni tradycyjnie spędzą w Kwidzynie.

-Pierwszy tydzień to typowy rozruch, natomiast od przyszłego tygodnia, aż do turnieju w Gdańsku, treningi odbywać się już będą dwa razy dziennie – mówi K. Kotwicki.

W pierwszy weekend sierpnia kwidzynianie wystąpią bowiem w gdańskim III Memoriale Leona Walleranda. Następnie graczy MMTS czeka jeszcze gra w turniejach w Kwidzynie, Dzierżoniowie oraz Malborku. Ogółem w okresie przygotowawczym kwidzynianie rozegrają około 15 spotkań sparingowych.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Awans nie dla Polski – remis premiował Portugalię

Reprezentacja Polski zaledwie zremisowała z Portugalią i odpadła z dalszej walki o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Siedem bramek Nogowskiego – Polacy gromią Cypr

Po zwycięstwie nad Kosowem, Reprezentacja Polski dość łatwo poradziła sobie także z ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie odpadają z Pucharu Polski już po ...

Szczypiorniści MMTS Kwidzyn zakończyli swój udział w rozgrywkach PGNiG Pucharu ...

Czytaj więcej

Aktualności

Pucharowe starcie MMTS w Olsztynie

W sobotę, 13 stycznia o godz. 18.00 kwidzynianie przystąpią do 1/8 finału PGNiG ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube