kwidzyn

Dodano: 15.09.14

Peret: Nie możemy popełniać takich błędów

Michał Peret, obrotowy MMTS Kwidzyn, mówi o powodach porażki z mielecką Stalą. Wychowanek kwidzyńskiego zespołu podkreśla, że o porażce zadecydowały indywidualne błędy czerwono-czarnych.

-Po dramatycznym pościgu, w końcowych minutach meczu, niewiele brakowało, a udałoby się nam doścignąć rywali. Niestety mecz zakończył się naszą jednobramkową porażką, po czym pozostał nam jedynie żal.

-Myślę, że przespaliśmy trochę początek drugiej połowy. Natomiast w końcówce meczu, gdy mieliśmy już ich na 1 bramkę, o porażce zadecydowały nasze indywidualne błędy. Nie oszukujmy się. Nie możemy w ciągu kwadransa popełniać 5-6 błędów technicznych. Nie na tym poziomie! Nie wygramy meczu z takim przeciwnikiem jak Stal, jeśli sami wyrzucamy gdzieś piłki.

-Widziałem twoją frustrację po straconej w ten sposób piłce, która nie doszła do wychodzącego Adriana Nogowskiego. Właśnie takie błędy doprowadziły do naszej porażki?

-Dokładnie. Tym bardziej, że było to po naszych 3-4 udanych akcjach w obronie. Szkoda tego meczu i naprawdę ciężko cokolwiek powiedzieć na ten temat. Jak chcemy się liczyć w lidze to musimy jednak wygrywać.

-Mecz ze Stalą układał się tak jak sobie założyliście przed meczem?

-Analizowaliśmy ich grę i spodziewaliśmy się dokładnie takiej gry Mielca. Realizowaliśmy też to co sobie założyliśmy przed meczem. Niestety na początku drugiej połowy zabrakło nam koncentracji, a nasze indywidualne błędy sprawiły, że przegraliśmy to spotkanie.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

MMTS wygrywa Derby Pomorza

Po nerwowej końcówce MMTS Kwidzyn pokonał gdańskie Wybrzeże w meczu 10 Serii ...

Czytaj więcej

Aktualności

We środę kolejne Derby Pomorza

Minęły dopiero trzy dni po zwycięskim meczu z Sandrą SPA Pogonią Szczecin, a ...

Czytaj więcej

Aktualności

Genda w Siódemce 9 Serii

Paweł Genda znalazł się w najlepszej siódemce spotkań 9 Serii PGNiG Superligi. ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie wypunktowali Pogoń

Prawie 2 miesiące musieli czekać kibice MMTS na mecz swych ulubieńców w ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube