kwidzyn

Dodano: 13.10.14

Trener Biegler sprawdzi czterech graczy MMTS

Przemysław Zadura, Mateusz Seroka, Michał Potoczny i Maciej Majdziński zostali powołani na konsultację szkoleniową Kadry Narodowej mężczyzn. Trener Michael Biegler powołał grupę 22 zawodników, których sprawdzi podczas czterodniowych treningów w Pruszkowie. Po jej zakończeniu w Płocku i Warszawie odbędzie się kolejna konsultacja w której wezmą już udział obecni reprezentanci naszego kraju. Dzięki temu selekcjoner Reprezentacji Polski sprawdzi 38 zawodników, a najlepsi z nich wyjadą do Tunezji na mecz międzypaństwowy reprezentacji obu krajów.

-Jestem w kontakcie z trenerem Bieglerem, który dopytywał się o Mateusza Serokę - wyjaśnia Krzysztof Kotwicki, trener MMTS Kwidzyn. - Powiedziałem, że jest solidnym ligowym zawodnikiem, ciągnie nam zawody, jest obliczalny, więc dlaczego nie spróbować go w Kadrze. Natomiast Przemek Zadura był już raz próbowany w Kadrze. Trener Biegler szuka leworęcznego gracza, więc jeśli Przemek nie spali się psychicznie to może częściej pojawiać się w tej Kadrze. Pozostali powołani gracze czyli Maciej Majdziński i Michał Potoczny są młodzi, ale dobrze, że szkoleniowcy nie boją się stawiać na młodość.

Zawodnicy powołani na 1 konsultację

Adam Morawski (Wisła Płock), Mateusz Kornecki, Marek Daćko, Paweł Niewrzawa (Górnik Zabrze), Jan Czuwara, Wojciech Gumiński (Zagłębie Lubin), Damian Kostrzewa, Damian Krzysztofik (Stal Mielec), Mateusz Jachlewski (Vive Kielce), Przemysław Krajewski, Piotr Masłowski (Azoty Puławy), Przemysław Zadura, Mateusz Seroka, Michał Potoczny, Maciej Majdziński (MMTS Kwidzyn), Mateusz Góralski (Piotrkowianin), Arkadiusz Moryto (Kusy Kraków), Patryk Walczak (KSSPR Końskie), Tomasz Gębala, Maciej Gębala (S.C. Magdeburg).

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Awans nie dla Polski – remis premiował Portugalię

Reprezentacja Polski zaledwie zremisowała z Portugalią i odpadła z dalszej walki o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Siedem bramek Nogowskiego – Polacy gromią Cypr

Po zwycięstwie nad Kosowem, Reprezentacja Polski dość łatwo poradziła sobie także z ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie odpadają z Pucharu Polski już po ...

Szczypiorniści MMTS Kwidzyn zakończyli swój udział w rozgrywkach PGNiG Pucharu ...

Czytaj więcej

Aktualności

Pucharowe starcie MMTS w Olsztynie

W sobotę, 13 stycznia o godz. 18.00 kwidzynianie przystąpią do 1/8 finału PGNiG ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube