kwidzyn

Dodano: 15.11.14

MMTS gra w Wągrowcu – walka o komplet punktów

Po ośmiu kolejkach PGNiG Superligi Mężczyzn kwidzyński MMTS plasuje się dopiero na IX miejscu z 4 punktami na swym koncie. W najbliższą sobotę czerwono-czarni będą mogli jednak poprawić ten dorobek, bowiem w wyjazdowym spotkaniu zmierzą się z ostatnią drużyną ligi – Nielbą Wągrowiec. Spotkanie odbędzie się w sobotę – 15 listopada o godz. 17.00, a poprowadzą go sędziowie: Marek Baranowski – Bogdan Lemanowicz (Płock).

Po ośmiu kolejkach Nielba plasuje się na ostatniej pozycji mając na swoim koncie zaledwie 2 zdobyte punkty. W meczu 4 kolejki Wągrowiec pokonał bowiem u siebie Zagłębie Lubin 26:24. W pozostałych meczach zawodnicy Nielby schodzili z parkietu pokonani, przegrywając z Wisłą Płock – 33:26, Vive Kielce – 20:36, Chrobrym Głogów 30:25, Pogonią Szczecin – 35:20, Wybrzeżem Gdańsk – 22:21 czy w meczu ostatniej kolejki Śląskowi Wrocław – 24:27.

W tym ostatnim spotkaniu dobrą skutecznością popisał się Michał Tórz, który rzucił 6 bramek dla zespołu z Wągrowca. Warto również podkreślić, że zawodnik ten sklasyfikowany jest również na 13 miejscu (37 bramek w 8 meczach) wśród dwudziestu najskuteczniejszych zawodników tegorocznego sezonu. Najskuteczniejszy zawodnik MMTS – Przemysław Zadura (36 bramek w 8 meczach) zajmuje w tej klasyfikacji 17 miejsce.

Na trzecie zwycięstwo w tym sezonie liczy bramkarz kwidzyńskiego zespołu Paweł Kiepulski.

-Chciałbym w końcu zacząć wygrywać – mówi. -Gramy całkiem w porządku, jednak niszczy nas słaba skuteczność i błędnie podejmowane decyzje. Jest bowiem pozycja rzutowa, jest miejsce, ale nie ma z tego bramki. Jeśli poprawimy nasze błędy to myślę, że w końcu zaczniemy wygrywać.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Ossowski: Jest tutaj duża możliwość rozwoju

Arkadiusz Ossowski podsumowuje sobotnią porażkę z Gwardią Opole. Rozgrywający MMTS ...

Czytaj więcej

Aktualności

Zadura: Chcemy utrzymać III miejsce

Przemysław Zadura podsumowuje sobotnie starcie z MMTS. Rozgrywający Gwardii rzucił ...

Czytaj więcej

Aktualności

Przytuła: Staraliśmy się gonić przeciwnika

Damian Przytuła podsumowuje przegrane starcie z Gwardią Opole. Rozgrywający MMTS ...

Czytaj więcej

Aktualności

Mroczkowski: Nie było pomocy ze strony bramki

-Na gorąco trzeba powiedzieć, że tym razem nie było u nas pomocy ze strony bramki ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube