kwidzyn

Dodano: 21.02.15

Jędrzejewski: Czułem energię

-W naszej drużynie zaczyna się dziać coś dobrego. Mam nadzieję, że taka tendencja utrzyma się już do końca sezonu – mówi Wiktor Jędrzejewski, obrotowy MMTS Kwidzyn.

-Jak można podsumować mecz z Vive? Jako mecz walki?

-Tak. Bardzo wyrównany mecz od pierwszej minuty. Trochę szkoda, bo w pierwszej połowie prowadziliśmy już 5 bramkami i mogliśmy ten mecz zakończyć zupełnie inaczej. Myślę jednak, że kibice nie będą mieli nam za złe tego, że przegraliśmy z mistrzem Polski, z jedną z lepszych drużyn Europy, tylko 3 bramkami.

-Wróćmy jednak do wcześniejszych spotkań z Zabrzem i Płockiem. Czy po porażce z Górnikiem czuliście, że zagraliście źle, że to nie była gra do jakiej przyzwyczailiście zarówno siebie jak i kibiców MMTS?

-Tamten mecz zdecydowanie nam nie wyszedł. Zagraliśmy tragiczną piłkę. Po każdym złym meczu staramy się jednak przeanalizować swoją grę i poprawić popełnione błędy. Chcemy cały czas zaliczać progres.

-Trener Kotwicki mówił, że w Płocku już w meczu z Płockiem było nieco lepiej, a w konfrontacji z Vive nasza gra miała pójść jeszcze krok dalej. Czy faktycznie tak było? Czy czujecie, że wasza praca zaczyna przynosić wymierne efekty?

-Patrząc na przebieg meczu można stwierdzić, że zaczyna się coś dobrego dziać w naszej drużynie. Mam nadzieję, że taka tendencja utrzyma się już do końca sezonu.

-Czy do pojedynku z mistrzem Polski przygotowywaliście jakoś w specjalny sposób?

-Nie, pracowaliśmy tak jak zwykle, choć staraliśmy się wprowadzić do gry kilka nowych rozwiązań. Tak jak w innych przypadkach analizowaliśmy grę przeciwnika i staraliśmy się znaleźć sposób, aby im się przeciwstawić.

-Jak się Tobie grało w starciu z kieleckim zespołem?

-Szkoda, że nie wykorzystałem kilku rzutów, ale czułem energię, dużo siły. Gdyby nie te niecelne rzuty to mógłbym uznać, że był to bardzo dobry mecz w moim wykonaniu.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Awans nie dla Polski – remis premiował Portugalię

Reprezentacja Polski zaledwie zremisowała z Portugalią i odpadła z dalszej walki o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Siedem bramek Nogowskiego – Polacy gromią Cypr

Po zwycięstwie nad Kosowem, Reprezentacja Polski dość łatwo poradziła sobie także z ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie odpadają z Pucharu Polski już po ...

Szczypiorniści MMTS Kwidzyn zakończyli swój udział w rozgrywkach PGNiG Pucharu ...

Czytaj więcej

Aktualności

Pucharowe starcie MMTS w Olsztynie

W sobotę, 13 stycznia o godz. 18.00 kwidzynianie przystąpią do 1/8 finału PGNiG ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube