kwidzyn

Dodano: 24.02.15

Mroczkowski: Mecz z Vive mógł się podobać

-Gdybyśmy tak zagrali w meczu z Górnikiem to na swoim koncie mielibyśmy dzisiaj o 2 punkty więcej – powiedział Maciej Mroczkowski, rozgrywający MMTS Kwidzyn, po przegranym meczu z mistrzem Polski.

-Po raz kolejny okazuje się, że lubimy i potrafimy grać z Vive. Widzowie oglądali świetne widowisko, a nasza gra wyglądała o wiele lepiej niż we wcześniejszych spotkaniach.

-Widowisko widowiskiem, ale 2 punkty odjeżdżają do Kielc, a nam potrzebne są właśnie punkty. Gdybyśmy tak zagrali w meczu z Górnikiem to na swoim koncie mielibyśmy dzisiaj o 2 punkty więcej. Niestety choć potrafimy się spiąć i walczyć w meczach z faworyzowanymi rywalami to problemem okazuje się dla nas walka z drużynami z dołu tabeli. Choć powinniśmy je wygrywać, to brakuje nam gdzieś odpowiedniej motywacji w grze i musimy jeszcze nad tym pracować.

Mecz z Vive mógł się jednak podobać. Na boisku była walka, zaangażowanie, a na trybunach zasiadł komplet widzów. Dziękuję wszystkim kibicom, którzy przyszli na to spotkanie i mam nadzieję, że będą wspierać nas także w kolejnych meczach.

-Przed meczem z Kielcami trener Kotwicki wspominał o twoich problemach zdrowotnych. Jak grało ci się przeciwko Vive?

-Miałem naciągniętą łydkę, ale generalnie wszystko jest w porządku i jestem gotowy do grania. Przeciwko Vive grałem jednak trochę mniej, a na środku bardzo fajne zawody rozegrał Maciej Pilitowski. Myślę, że spokojnie można na niego postawić i możemy grać razem.

-Dla nas najważniejsze jest jednak, aby nasza dobra dyspozycja z tego meczu przełożyła się na kolejne spotkania ligowe, w których musimy zdobywać punkty.

-Dokładnie, zaangażowanie, styl gry i wszystko to co zaprezentowaliśmy w starciu z Kielcami trzeba przełożyć na mecz w Głogowie (28 lutego – godz. 18.00) i na kolejne mecze. Dla nas tak naprawdę dopiero teraz zaczyna się liga, a przed nami mecze, które musimy wygrywać i zdobywać w nich cenne punkty.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Awans nie dla Polski – remis premiował Portugalię

Reprezentacja Polski zaledwie zremisowała z Portugalią i odpadła z dalszej walki o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Siedem bramek Nogowskiego – Polacy gromią Cypr

Po zwycięstwie nad Kosowem, Reprezentacja Polski dość łatwo poradziła sobie także z ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie odpadają z Pucharu Polski już po ...

Szczypiorniści MMTS Kwidzyn zakończyli swój udział w rozgrywkach PGNiG Pucharu ...

Czytaj więcej

Aktualności

Pucharowe starcie MMTS w Olsztynie

W sobotę, 13 stycznia o godz. 18.00 kwidzynianie przystąpią do 1/8 finału PGNiG ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube