kwidzyn

Dodano: 17.11.15

Nogowski najskuteczniejszym graczem MMTS w pierwszej rundzie

Adrian Nogowski jest najskuteczniejszym graczem MMTS Kwidzyn w rundzie jesiennej sezonu 2014/2015. Kwidzyński lewoskrzydłowy wystąpił we wszystkich 11 spotkaniach, rzucając 58 bramek. Tym samym zawodnik czerwono-czarnych znalazł się na IX miejscu wśród najskuteczniejszych graczy PGNiG Superligi Mężczyzn.

Królem strzelców jesieni został Igor Zabic, który w 10 meczach zdobył aż 70 bramek. Niewiele mniejszym wynikiem pochwalić się może Mariusz Jurasik z Górnika Zabrze, który w 11 meczach trafił 68 razy. Trzecie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców, z wynikiem 66 bramek zdobytych w 12 meczach zajmuje natomiast Przemysław Krajewski z Azotów Puławy.

W klasyfikacji najskuteczniejszych graczy ligi Adrian Nogowski plasuje się na IX miejscu. Statystycznie rzecz biorąc, w każdy spotkaniu ligowym Adrian trafiał przynajmniej 5 razy. Jego rekord to 10 bramek rzuconych w wygranym wyjazdowym meczu w Lubinie oraz zremisowanym spotkaniu w Zabrzu. Najgorsze, pod względem skuteczności, było natomiast wyjazdowe, przegrane starcie w Kielcach. Najskuteczniejszy zawodnik MMTS zdobył wówczas tylko 1 bramkę.

Na drugim miejscu w kwidzyńskim zespole, pod względem skuteczności, także znajduje się skrzydłowy. To Mateusz Seroka, który w jedenastu spotkaniach rzucił 42 bramki, przy czym aż 11 z nich zdobył w samym tylko meczu ze Śląskiem Wrocław. Trzecie miejsce w rundzie jesiennej należy natomiast do Pawła Gendy, który w 10 spotkaniach zdobył 39 bramek.


Całą klasyfikację strzelców MMTS można znaleźć TUTAJ.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Mecz Spójnia – MMTS w Canal+Sport

Po miesięcznej przerwie w rozgrywkach szczypiorniści MMTS Kwidzyn wracają na boiska ...

Czytaj więcej

Aktualności

Awans nie dla Polski – remis premiował Portugalię

Reprezentacja Polski zaledwie zremisowała z Portugalią i odpadła z dalszej walki o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Siedem bramek Nogowskiego – Polacy gromią Cypr

Po zwycięstwie nad Kosowem, Reprezentacja Polski dość łatwo poradziła sobie także z ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie odpadają z Pucharu Polski już po ...

Szczypiorniści MMTS Kwidzyn zakończyli swój udział w rozgrywkach PGNiG Pucharu ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube