slide_3
Jesteś w:  mmts-kwidzyn.pl » Aktualności » Fatalna skuteczność MMTS – Krekora odbijał prawie wszystko

Fatalna skuteczność MMTS – Krekora odbijał prawie wszystko

Dodano: 2016-02-28

Choć tydzień temu kwidzynianie cieszyli się ze zwycięstwa i przełamania serii czterech porażek, to o meczu w Legionowie powinni jak najszybciej zapomnieć. Fatalna skuteczność podopiecznych trenera Patryka Rombla sprawiła, że już po 15 minutach tracili oni do rywali 6 bramek – 10:4, a dziesięć minut później różnica ta powiększyła się nawet do 8 bramek – 14:6. Nie do pokonania okazał się stojący między słupkami Mikołaj Krekora, który odbijał prawie wszystkie rzuty graczy MMTS. Gdy wreszcie kwidzynianie złapali swój rytm gry zdołali jedynie zbliżyć się do rywali na 3-4 bramki.

KPR RC Legionowo - MMTS Kwidzyn 28:24 (14:9)

KPR: Krekora, Stojković - Bożek, Prątnicki 1, Mochocki, Kasprzak 7, Kowalik 4, Titow 9, Płócieniczak 1, Brinovec, Gawęcki 6, Twardo, Ciok.

Kary: 14 minut (Twardo x 2, Kasprzak, Kowalik, Titow, Prątnicki, Mochocki)

MMTS: Dudek, Kiepulski - Genda 3, Zadura, Mroczkowski 1, Peret 1, Szpera 2, Klinger 2, Szczpański 4, Rosiak, Nogowski 1, Pilitowski 1, Seroka 8, Janiszewski 1.

Kary: 12 minut (Rosiak x 3, Szpera, Peret, Genda)