kwidzyn

Dodano: 4.03.16

Trudne zadanie dla MTMS – czerwono-czarni grają z Azotami

Azoty Puławy to ostatni rywal MMTS Kwidzyn w fazie zasadniczej sezonu 2015/2016 podejmowany w hali przy ul. Wiejskiej. Starcie tych drużyn odbędzie się w niedzielę, 6 marca o godz. 17.30. Spotkanie poprowadzą sędziowie: Marek Baranowski – Bogdan Lemanowicz (Warszawa), a bezpośrednią transmisję z tego meczu pokaże Polsat Sport.

Drużyna z Puław prowadzona przez trenera Ryszarda Skutnika zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli. Azoty w 20 kolejkach zdobyli 31 punktów, tracąc do znajdującej się przed nią Wisły 6 punktów, a do lidera z Kielc 8 punktów. W dotychczasowych spotkaniach uzyskali 15 zwycięstw, 1 remis i cztery porażki. Przegrane mecze to rywalizacja z Kielcami oraz Płockiem, natomiast jedyny remis to efekt starcia rozegranego w Puławach z Zagłębiem Lubin. Pozostałe spotkania kończyły się zwycięstwem podopiecznych trenera Skutnika, w tym również starcie z MMTS Kwidzyn. We własnej hali puławianie wygrali wówczas 32:27 (17:12), a 8 bramek dla gospodarzy zdobył wówczas Przemysław Krajewski. W kwidzyńskim zespole brylował natomiast Adrian Nogowski, który rzucił rywalom 7 brmaek.

Po styczniowej przerwie w rozgrywkach PGNiG Superligi Mężczyzn puławianie rozpoczęli grę od zwycięstwa nad Gwardią Opole 22:27 (11:12), po czym wygrywali również z Chrobrym Głogów 36:22 (18:13) i Pogonią Szczecin 24:30 (11:12). W ostatniej kolejce Azoty przegrały natomiast na własnym terenie z Vive Tauron Kielce 25:29 (11:14). Jak będzie w meczu w starciu z kwidzyńskim zespołem okaże się już w niedzielny wieczór.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Ossowski: Jest tutaj duża możliwość rozwoju

Arkadiusz Ossowski podsumowuje sobotnią porażkę z Gwardią Opole. Rozgrywający MMTS ...

Czytaj więcej

Aktualności

Zadura: Chcemy utrzymać III miejsce

Przemysław Zadura podsumowuje sobotnie starcie z MMTS. Rozgrywający Gwardii rzucił ...

Czytaj więcej

Aktualności

Przytuła: Staraliśmy się gonić przeciwnika

Damian Przytuła podsumowuje przegrane starcie z Gwardią Opole. Rozgrywający MMTS ...

Czytaj więcej

Aktualności

Mroczkowski: Nie było pomocy ze strony bramki

-Na gorąco trzeba powiedzieć, że tym razem nie było u nas pomocy ze strony bramki ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube