kwidzyn

Dodano: 4.03.16

Trudne zadanie dla MTMS – czerwono-czarni grają z Azotami

Azoty Puławy to ostatni rywal MMTS Kwidzyn w fazie zasadniczej sezonu 2015/2016 podejmowany w hali przy ul. Wiejskiej. Starcie tych drużyn odbędzie się w niedzielę, 6 marca o godz. 17.30. Spotkanie poprowadzą sędziowie: Marek Baranowski – Bogdan Lemanowicz (Warszawa), a bezpośrednią transmisję z tego meczu pokaże Polsat Sport.

Drużyna z Puław prowadzona przez trenera Ryszarda Skutnika zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli. Azoty w 20 kolejkach zdobyli 31 punktów, tracąc do znajdującej się przed nią Wisły 6 punktów, a do lidera z Kielc 8 punktów. W dotychczasowych spotkaniach uzyskali 15 zwycięstw, 1 remis i cztery porażki. Przegrane mecze to rywalizacja z Kielcami oraz Płockiem, natomiast jedyny remis to efekt starcia rozegranego w Puławach z Zagłębiem Lubin. Pozostałe spotkania kończyły się zwycięstwem podopiecznych trenera Skutnika, w tym również starcie z MMTS Kwidzyn. We własnej hali puławianie wygrali wówczas 32:27 (17:12), a 8 bramek dla gospodarzy zdobył wówczas Przemysław Krajewski. W kwidzyńskim zespole brylował natomiast Adrian Nogowski, który rzucił rywalom 7 brmaek.

Po styczniowej przerwie w rozgrywkach PGNiG Superligi Mężczyzn puławianie rozpoczęli grę od zwycięstwa nad Gwardią Opole 22:27 (11:12), po czym wygrywali również z Chrobrym Głogów 36:22 (18:13) i Pogonią Szczecin 24:30 (11:12). W ostatniej kolejce Azoty przegrały natomiast na własnym terenie z Vive Tauron Kielce 25:29 (11:14). Jak będzie w meczu w starciu z kwidzyńskim zespołem okaże się już w niedzielny wieczór.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

MMTS wygrywa Derby Pomorza

Po nerwowej końcówce MMTS Kwidzyn pokonał gdańskie Wybrzeże w meczu 10 Serii ...

Czytaj więcej

Aktualności

We środę kolejne Derby Pomorza

Minęły dopiero trzy dni po zwycięskim meczu z Sandrą SPA Pogonią Szczecin, a ...

Czytaj więcej

Aktualności

Genda w Siódemce 9 Serii

Paweł Genda znalazł się w najlepszej siódemce spotkań 9 Serii PGNiG Superligi. ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie wypunktowali Pogoń

Prawie 2 miesiące musieli czekać kibice MMTS na mecz swych ulubieńców w ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube