kwidzyn

Dodano: 12.05.16

Szczecinianie poprowadzą starcia z Azotami

Szczecińska para sędziowska: Andrzej Rajkiewicz - Jakub Tarczykowski poprowadzi mecze nr 3 i nr 4 rywalizacji o brązowy medal Mistrzostw Polski. W najbliższą sobotę – 14 maja i niedzielę – 15 maja (początek obydwu spotkań o godz. 17.00) w walce o najniższy stopień podium zmierzą się MMTS Kwidzyn i Azoty Puławy. Po dwóch spotkaniach rozegranych w Puławach mamy remis 1:1, a gra toczy się do trzech wygranych.

Para A. Rajkiewicz – J. Tarczykowski w tym sezonie gościła w kwidzyńskiej hali dwukrotnie, jednak tylko raz mecz ten zakończył się zwycięstwem czerwono-czarnych. Najpierw na zakończenie pierwszej rundy arbitrzy ze Szczecina poprowadzili bowiem spotkanie MMTS – Śląsk Wrocław, zakończone zwycięstwem kwidzynian 31:19 (14:12). W rundzie rewanżowej para Rajkiewicz-Tarczykowski poprowadziła natomiast mecz XVIII kolejki: MMTS – Vive Tauron Kielce zakończony porażką podopiecznych trenera Patryka Rombla 25:32 (12:16).

Lepszy bilans spotkań z parą arbitrów ze Szczecina mają w tym sezonie puławianie. Najpierw w VII kolejce Azoty wygrały bowiem w Głogowie 26:35 (13:19), po czym para Rajkiewicz-Tarczykowski poprowadziła również mecz puławian w ćwierćfinale PGNiG Pucharu Polski. Grając na wyjeździe z Wybrzeżem Gdańsk podopieczni trenera Ryszarda Skutnika wygrali wówczas 25:28 (11:11).

Jak będzie tym razem okaże się już w najbliższy weekend. Przypomnijmy, że po dwóch meczach rozegranych w Puławach, w rywalizacji o brąz mamy remis 1:1. Pierwsze spotkanie zakończyło się bowiem zwycięstwem Azotów 31:22, a drugie starcie, po dogrywce, zakończyło się triumfem Kwidzyna 29:31.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Ossowski: Jest tutaj duża możliwość rozwoju

Arkadiusz Ossowski podsumowuje sobotnią porażkę z Gwardią Opole. Rozgrywający MMTS ...

Czytaj więcej

Aktualności

Zadura: Chcemy utrzymać III miejsce

Przemysław Zadura podsumowuje sobotnie starcie z MMTS. Rozgrywający Gwardii rzucił ...

Czytaj więcej

Aktualności

Przytuła: Staraliśmy się gonić przeciwnika

Damian Przytuła podsumowuje przegrane starcie z Gwardią Opole. Rozgrywający MMTS ...

Czytaj więcej

Aktualności

Mroczkowski: Nie było pomocy ze strony bramki

-Na gorąco trzeba powiedzieć, że tym razem nie było u nas pomocy ze strony bramki ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube