kwidzyn

Dodano: 12.09.16

Kasa biletowa na mecz z Gwardią czynna już od 8.00 rano

Już w najbliższą środę, 14 września o godz. 18.00, MMTS Kwidzyn po raz pierwszy w tym sezonie zagra o ligowe punkty przed własną publicznością. Rywalem czerwono-czarnych będzie drużyna Gwardii Opole, która w pierwszym spotkaniu zwyciężyła w Głogowie 23:28. Bilety na to spotkanie nabywać można przez Elektroniczny System Sprzedaży Biletów, a także w sposób tradycyjny, w kasie biletowej Kompleksu Sportowo-Widowiskowego przy ul. Wiejskiej 1 A. Kasa biletowa czynna będzie we wtorek (13 września) w godz.: 8.00-16.00, a dzień później (14 września) w godz.: 8.00-18.00.  Przypominamy, że bilety normalne (na wszystkie sektory) sprzedawane są w cenie 18 zł. Natomiast bilet ulgowy w cenie 10 zł przysługuje uczniom, studentom, emerytom i rencistom, po okazaniu legitymacji. Dzieci do lat 6 wchodzą na halę bezpłatnie, siedząc na siedzeniu razem z rodzicem lub opiekunem.


Ważne informacje dla kibiców


-Na czas meczu otwarte będzie TYLKO JEDNO WEJŚCIE do Kompleksu Sportowo-Widowiskowego przy ul. Wiejskiej 1A. Będzie to Wejście nr 3 (od strony parkingu). Wejście od strony kortów tenisowych (Wejście nr 4), a także przez schody prowadzące do Kawiarni Sportowej będą w trakcie meczu zamknięte.

-Przy zakupie biletów ulgowych nie wymaga się okazywania dokumentów potwierdzających możliwość korzystania z ulgi. Stosowna kontrola odbywać się będzie przy wejściu na sektory dlatego każda osoba, która zakupiła bilet ulgowy powinna posiadać przy sobie właściwy dokument uprawniający ją do zniżki.

-Każdy bilet przed wejściem na sektor będzie skanowany. Zeskanować bilet będzie można tylko JEDEN raz.

-Osoby palące mogą skorzystać z palarni funkcjonującej wyłącznie w przerwie meczu (wyjście z lewej strony Sektora C). Będzie to wyznaczona strefa,  do której wejście i wyjście z niej możliwe będzie tylko na podstawie ważnego biletu.

-W trakcie meczu nie ma możliwości wyjścia z hali, a następnie powrotu do niej. Taka sytuacja możliwa jest jedynie w czasie przerwy i tylko wejściem z lewej strony Sektora C (nad Sektorem A2).

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

MMTS wygrywa Derby Pomorza

Po nerwowej końcówce MMTS Kwidzyn pokonał gdańskie Wybrzeże w meczu 10 Serii ...

Czytaj więcej

Aktualności

We środę kolejne Derby Pomorza

Minęły dopiero trzy dni po zwycięskim meczu z Sandrą SPA Pogonią Szczecin, a ...

Czytaj więcej

Aktualności

Genda w Siódemce 9 Serii

Paweł Genda znalazł się w najlepszej siódemce spotkań 9 Serii PGNiG Superligi. ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie wypunktowali Pogoń

Prawie 2 miesiące musieli czekać kibice MMTS na mecz swych ulubieńców w ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube