kwidzyn

Dodano: 15.09.16

Kuptel: Kluczowa była czerwona kartka

-Popełniliśmy wiele prostych błędów, nie rzuciliśmy chyba 4 kontr i trzech karnych – mówił po przegranym meczu trener Rafał Kuptel. Szkoleniowiec Gwardii Opole podkreślał również, że kluczowym momentem dla losów tego spotkania była czerwona kartka dla Antoniego Łangowskiego.

-Początek meczu w wykonaniu Gwardii był wręcz znakomity, jednak później wszystko gdzieś się posypało.

-W pierwszej połowie graliśmy dobrze. Kluczowym momentem na pewno była sytuacja, w której Antoni Łangowski dostał czerwoną kartkę, a stanowi on o sile naszego zespołu w ataku i obronie. Popełniliśmy też wiele prostych błędów, nie rzuciliśmy chyba 4 kontr i trzech karnych. Gdybyśmy to rzucili to pewnie byłoby inaczej, czulibyśmy się pewniej i moglibyśmy powalczyć o wynik bardziej dla nas korzystny.

-Mimo wszystko pierwsza połowa była dość wyrównana. Sytuacja pogorszyła się natomiast na początku drugiej odsłony, kiedy to gospodarze dość wyraźnie odskoczyli Gwardii.

-Kwidzyn to czwarty zespół z tamtego sezonu, 80 procent zawodników gra tutaj ze sobą już od paru ładnych lat. My natomiast mamy pomieszanie młodości z rutyną. Mamy 8 seniorów i 6 chłopaków, którzy dopiero wyszli z juniora, a także dwóch juniorów. Była więc widoczna różnica między tymi zespołami. Gospodarze są zgrani, a my jesteśmy w trakcie budowy tego zespołu. Mam jednak nadzieję, że takie mecze będą też dla nas lekcjami na przyszłość.

-Po zwycięstwie Gwardii w Głogowie gracze MMTS trochę obawiali się tego spotkania. Czy można w ogóle porównać te dwa mecze rozegrane przez piłkarzy Opola?

-W Głogowie zagraliśmy bardziej konsekwentnie, rzucaliśmy też z kontry. Tutaj zabrakło nam tych rzuconych kontr i rzutów karnych. Może mecz byłby bardziej wyrównany i mogłoby się tutaj wszystko wydarzyć. Na pewno gdzieś to wszystko podcięło nam troszeczkę nogi, doszły do tego jakieś błędy techniczne i mamy wynik taki jaki mamy.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

MMTS wygrywa Derby Pomorza

Po nerwowej końcówce MMTS Kwidzyn pokonał gdańskie Wybrzeże w meczu 10 Serii ...

Czytaj więcej

Aktualności

We środę kolejne Derby Pomorza

Minęły dopiero trzy dni po zwycięskim meczu z Sandrą SPA Pogonią Szczecin, a ...

Czytaj więcej

Aktualności

Genda w Siódemce 9 Serii

Paweł Genda znalazł się w najlepszej siódemce spotkań 9 Serii PGNiG Superligi. ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie wypunktowali Pogoń

Prawie 2 miesiące musieli czekać kibice MMTS na mecz swych ulubieńców w ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube