kwidzyn

Dodano: 15.09.16

Łangowski: Po prostu walczyłem o piłkę

Strata Antoniego Łangowskiego okazała się dla Gwardii Opole zbyt cenna. Rozgrywający klubu z Opola opuścił boisko już w 19 minucie po faulu na Mateuszu Seroce.

-Twoje zejście z boiska za czerwoną kartką było chyba kluczowe dla losów tego spotkania. Po tym wykluczeniu gra Gwardii wyraźnie się rozsypała.

-Nie wiem czy było kluczowe, ale na pewno osłabiło nasz zespół. Gdzieś tam nasze pole manewru nie jest zbyt duże i utrata każdego zawodnika będzie nas bardzo bolała. W tym momencie pojawiły się też jakieś głupie błędy i zespół z Kwidzyna doskonale je wykorzystywał.

-Wróćmy jednak do czerwonej kartki. Mimo zdecydowanej reakcji sędziego wyglądało to bardziej na przypadkowe zdarzenie.

-Przepraszam Mateusza za to zdarzenie, nie chciałem na pewno zrobić mu jakiejś krzywdy. Nie taki był mój zamiar. Po prostu walczyłem z nim o piłkę, o pozycję. Niestety Mateusz doznał takiego poślizgu, że uderzył głową o bandę. Według mnie to nie był faul na czerwoną kartkę. Wydaje mi się, że 2 minuty w zupełności by wystarczyły. Może w jednej na pięć takich sytuacji pokazano by czerwoną kartkę, no i akurat tak trafiłem.

-Pierwsza połowa była jednak dość wyrównana i wydawało się, że podobnie będzie po przerwie. MMTS jednak dość wyraźnie odskoczył oplanom.

-W szatni rozmawialiśmy o tym, żeby długo grać piłką. Sytuacje z pierwszej połowy, czyli czerwona kartka itp., sprawiły, że zespół był bardzo zdenerwowany takim obrotem spraw. Powiedzieliśmy jednak sobie, że musimy o tym zapomnieć i znowu zacząć walczyć. Niestety popełnialiśmy głupie błędy. Nie graliśmy długo piłką, nie próbowaliśmy rozwiązywać sytuacji tak jak ustaliliśmy na treningu, tylko zaczęło się jakieś głupie kombinowanie, które tak jak widać dużo nas kosztowało.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Awans nie dla Polski – remis premiował Portugalię

Reprezentacja Polski zaledwie zremisowała z Portugalią i odpadła z dalszej walki o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Siedem bramek Nogowskiego – Polacy gromią Cypr

Po zwycięstwie nad Kosowem, Reprezentacja Polski dość łatwo poradziła sobie także z ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie odpadają z Pucharu Polski już po ...

Szczypiorniści MMTS Kwidzyn zakończyli swój udział w rozgrywkach PGNiG Pucharu ...

Czytaj więcej

Aktualności

Pucharowe starcie MMTS w Olsztynie

W sobotę, 13 stycznia o godz. 18.00 kwidzynianie przystąpią do 1/8 finału PGNiG ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube