kwidzyn

Dodano: 14.10.16

MMTS walczy o punkty w Piotrkowie Trybunalskim

Po pewnym zwycięstwie nad Wybrzeżem Gdańsk kwidzynianie zagrają się z kolejnym beniaminkiem PGNiG Superligi Mężczyzn. W Piotrkowie Trybunalskim czerwono-czarni zmierzą się bowiem z tamtejszym Piotrkowianinem. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 15 października o godz. 18.00, a poprowadzą je sędziowie: Grzegorz Młyński (Zwoleń) – Rafał Puszkarski (Legionowo). Internetową relację z tego spotkania śledzić można na portalu www.lajfy.com lub bezpośrednio pod adresem: http://www.lajfy.com/match/index/date/2016-10-15/id/193545

Fot. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Piotrkowianin w dotychczasowych spotkaniach grał dość nierówno, a zdobyte 3 punkty plasują go na V miejscu w Grupie Pomarańczowej. Co więcej do kolejnej w ligowej tabeli Gwardii tracił przed 7 kolejką aż 4 punkty.

Piotrkowianin wygrał tylko raz zwyciężając na wyjeździe Zagłębie Lubin 24:26 (13:13), a grę całego zespołu pociągnęli wówczas: Piotr Swat – 6 bramek i Sebastian Iskra – 5 bramek. W pozostałych meczach gracze z Piotrkowa odnosili porażki, przegrywając z Azotami Puławy 34:24 (21:8), Wybrzeżem Gdańsk 25:28 (10:19), Vive Tauron Kielce 31:21 (12:11) i Sandrą SPA Pogoń Szczecin 25:28 (13:14). W ostatniej kolejce Piotrkowianie przegrali także wyjazdowe starcie z Chrobrym Głogów 34:28 (13:14), choć po 6 bramek dla zespołu gości rzucali wówczas: Stanisław Makowiejew i Szymon Woynowski, a po pięć trafień na swoim koncie zaliczyli: Piotr Swat i Marcin Tórz. I choć trafienia te nie zapewniły zwycięstwa nad Głogowem, to na pewno kwidzynianie będą musieli zwrócić większą uwagę na wymienionych graczy.

Warto też dodać, że kwidzynianie grali już w Piotrkowie Trybunalskim w okresie przygotowawczym. MMTS wygrał wówczas 30:32 (16:12). Spotkanie ligowe będzie jednak wyglądało zupełnie inaczej. Mamy natomiast nadzieję, że MMTS podtrzyma swoją dobrą passę z ostatniego wygranego meczu z Wybrzeżem i pokona również drugiego beniaminka PGNiG Superligi Mężczyzn.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 15 października o godz. 18.00, a poprowadzą je sędziowie: Grzegorz Młyński (Zwoleń) – Rafał Puszkarski (Legionowo). Internetową relację z tego spotkania śledzić można pod adresem: http://www.lajfy.com/match/index/date/2016-10-15/id/193545

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Ossowski: Jest tutaj duża możliwość rozwoju

Arkadiusz Ossowski podsumowuje sobotnią porażkę z Gwardią Opole. Rozgrywający MMTS ...

Czytaj więcej

Aktualności

Zadura: Chcemy utrzymać III miejsce

Przemysław Zadura podsumowuje sobotnie starcie z MMTS. Rozgrywający Gwardii rzucił ...

Czytaj więcej

Aktualności

Przytuła: Staraliśmy się gonić przeciwnika

Damian Przytuła podsumowuje przegrane starcie z Gwardią Opole. Rozgrywający MMTS ...

Czytaj więcej

Aktualności

Mroczkowski: Nie było pomocy ze strony bramki

-Na gorąco trzeba powiedzieć, że tym razem nie było u nas pomocy ze strony bramki ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube