kwidzyn

Dodano: 16.11.16

Zrób sobie zdjęcie z wąsami - Akcja Movember podczas meczu MMTS-Vive

Piątkowej rywalizacji MMTS Kwidzyn i Vive Tauron Kielce (18 listopada o godz. 18.00) towarzyszyć będzie kampania informacyjna akcji Movember. Na środku boiska pojawi się herb klubu z wąsami, a wszyscy kibice, którzy zasiądą w kwidzyńskiej hali, dostaną „wąsy na patyku”. Robiąc sobie zdjęcie z wąsami będą mogli pokazać swym znajomym, że solidaryzują się z Akcją. 

Akcja Movember, do której włączyło się 14 klubów PGNiG Superligi, polega na zapuszczaniu w listopadzie wąsów, które prowokują do dyskusji o raku jąder i prostaty. Ma to również uświadamiać wszystkim jak ważne są regularne badania i dbanie o stan zdrowia. W każdym klubie Ambasadorzy akcji radzą sobie z wąsem całkiem nieźle, zachęcajac do tego także swoich przyjaciów oraz kibiców.

Kampania informacyjna akcji prowadzonej przez Fundację Kapitan Światełko towarzyszyć będzie także dwóm transmisjom telewizyjnym 11 serii rozgrywek PGNiG Superligi Mężczyzn. Mowa tutaj o meczu: MMTS Kwidzyn – Vive Tauron Kielce (18 listopada o godz. 18:00 - transmisja w Canal+ Sport od godz. 17:45) oraz Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Gwardia Opole (19 listopada o godz. 18:30 - transmisja w nSport+ od godz. 18:15). Na środku boisk wyjątkowo pojawi się herb klubu z wąsami, a wszyscy kibice, którzy przyjdą do hal w Kwidzynie i Piotrkowie dostaną „wąsy na patyku”, żeby móc zrobić sobie zdjęcie i tym samym pokazać swoim znajomym, że solidaryzują się z Akcją. Dla przypomnienia, na wąsach znajdą oznaczenia, jakich używać przy publikacji zdjęć w swoich kanałach społecznościowych.

–Nasze rozgrywki to przede wszystkim widowisko, zacięta sportowa walka, a wspieramy akcję Movember, żeby nikt nie musiał walczyć o punkty z rakiem, bo w sporcie przegrana to tylko strata punktów, w życiu już nie - mówi Łukasz Gontarek, Prezes PGNiG Superligi.

MOVEMBER_MMTS_VIV_kopia

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Pogrom MMTS w Puławach

Choć na parkiecie zmierzyły się dwa zespołu walczące w ubiegłym sezonie o brązowy ...

Czytaj więcej

Aktualności

Czerwono-czarni powalczą o punkty z Azotami

W meczu 11 serii PGNiG Superligi Mężczyzn kwidzynianie zmierzą się na wyjeździe z ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS wygrywa Derby Pomorza

Po nerwowej końcówce MMTS Kwidzyn pokonał gdańskie Wybrzeże w meczu 10 Serii ...

Czytaj więcej

Aktualności

We środę kolejne Derby Pomorza

Minęły dopiero trzy dni po zwycięskim meczu z Sandrą SPA Pogonią Szczecin, a ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube