slide_13
Jesteś w:  mmts-kwidzyn.pl » Aktualności » Sparingowa porażka z Nafciarzami

Sparingowa porażka z Nafciarzami

Dodano: 2017-01-25
Sparingowe starcie graczy MMTS Kwidzyn z Orlen Wisłą Płock zakończyło się zwycięstwem wicemistrzów Polski. Kwidzynianie walczyli, próbowali nowych rozwiązań, ale nie dali rady silniejszemu rywalowi przegrywając ostatecznie 28:33.

Już w pierwszej połowie MMTS tracił chwilami 6 bramek, aby zakończyć 30 minut gry wynikiem 14:16. Po przerwie Nafciarze nadal przeważali na boisku i w 40 minucie przewaga wynosiła nawet 6 bramek - 16:22. Ostatecznie jednak czerwono-czarni nieco zmniejszyli straty do rywali, a spotkanie zakończyło się wynikiem 28:33.

MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 28:33 (14:16)

MMTS: Kiepulski, Szczecina - Genda 4, Nawrocki 1, Krieger 4, Peret 4, Szpera 3, Klinger, Szczepański 2, Rosiak, Nogowski 2, Seroka 1, Ossowski, Potoczny 4, Janikowski 2, Pilitowski 1.

Kary: 0 minut

Orlen Wisłą: Wichary, Ruciński - Kwiatkowski 1, Duarte 3, Ghionea 8, Rocha 8, Piechowski, Ivić 6, Ciećwierz, Tarabochia 1, Pusica 3, Wołowiec, Olkowski, Koper 1.

Kary: 6 minut (Ivić x 2, Kwiatkowski)