kwidzyn

Dodano: 11.02.17

KPR - MMTS czyli starcie najlepszych strzelców ligi

Po cennym zwycięstwie nad Górnikiem Zabrze kwidzynianie ponownie zagrają na wyjeździe. W najbliższą niedzielę, 12 lutego, zmierzą się bowiem z KPR RC Legionowo. Początek meczu zaplanowano na godz. 15.00, a spotkanie poprowadzi para arbitrów: Igor Dębski - Artur Rodacki (Kielce). Stawką meczu będą natomiast 3 punkty, bowiem obie ekipy rywalizują w Grupie Granatowej.

Jak dotąd zespół z Legionowa plasuje się na V pozycji w swojej grupie, mając na koncie 13 punktów zdobytych w 15 spotkaniach. Gracze KPR punktowali w pojedynkach z Sandrą SPA Pogoń Szczecin – 35:25, Chrobrym Głogów – 31:26, Meblami Wójcik Elbląg – 28:25, Stalą Mielec – 24:30 i Zagłębiem Lubin – 26:25. Warto zwrócić uwagę, że zdecydowana większość zwycięstw odniesiona została w Legionowie. Kwidzynian czekać więc może w tym meczu dość ciężka przeprawa. W pierwszej rundzie kwidzynianom udało się jednak znaleźć receptę na grę KPR, bowiem MMTS wygrał na własnym terenie 23:20 (9:9). Liczymy więc, że tym razem będzie podobnie.

W ostatniej kolejce, rozegranej po zimowej przerwie w rozgrywkach, KPR uległ na wyjeździe Chrobremu Głogów 29:23 (13:12). Mimo porażki zespołu z Legionowa, niesamowitą skutecznością w tym spotkaniu popisał się Witalij Titow, który rzucił rywalom aż 9 bramek! Niedzielny pojedynek KPR RC Legionowo - MMTS Kwidzyn zapowiada się więc na fantastyczny pojedynek dwóch najskuteczniejszych graczy w obecnych rozgrywkach ligowych: Mateusza Seroki (100 bramek w 16 meczach) i wspomnianego Witalija Titowa (97 bramek w 15 meczach).

Początek meczu przewidziano na godz. 15.00. Internetową relację z tego spotkania śledzić można na portalu www.lajfy.com pod adresem: http://www.lajfy.com/match/index/date/2017-02-12/id/200739

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Sił wystarczyło tylko na pierwszą połowę

Niespodzianki nie było i Orlen Wisła Płock wygrała w Kwidzynie 23:38. Gospodarze ...

Czytaj więcej

Aktualności

Szpera kończy grę w MMTS

Marek Szpera odchodzi z MMTS Kwidzyn. Prawy rozgrywający kwidzyńskiego klubu od ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS sprawdzi się na tle Płocka

Po zwycięstwach nad Meblami Wójcik Elbląg i KPR Legionowo tym razem kwidzynianie ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie ogrywają KPR po nerwowej końcówce

Po niezwykle emocjonującej końcówce meczu MMTS Kwidzyn pokonał KPR Legionowo ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube