slide_3
Jesteś w:  mmts-kwidzyn.pl » Aktualności » Kiepulski: Pojawiła się kontuzja

Kiepulski: Pojawiła się kontuzja

Dodano: 2017-03-16

Paweł Kiepulski podsumowuje zwycięski mecz z Zagłębiem Lubin. Bramkarz MMTS Kwidzyn mówi także o powodach swojej nieobecności na parkiecie w ostatnich spotkaniach ligowych.

-Nie pojawiłeś się na parkiecie w meczach ze Szczecinem oraz Lubinem. Co się dzieje?

-Po prostu pojawiła się kontuzja. Mam naderwany mięsień w łydce, który na razie wyklucza mnie z występów na boisku, w tym również treningów. Na zajęciach wykonuję tylko to na co zezwolił mi lekarz czyli jakiś rowerek, itp. Na szczęście nie jest to nic poważnego. Nie ma też potrzeby, abym grał. Krzysiek broni bardzo fajnie, więc można się wyleczyć na późniejsze mecze.

-Kiedy ponownie staniesz między słupkami?

-Na razie słyszałem diagnozę - dwa tygodnie. Większość tego czasu jednak już minęła. Po badaniu będzie wiadomo czy pojawię się na boisku w sobotnim meczu z Głogowem.

-Jak można podsumować naszą grę z Zagłębiem? Z ławki podobno widać nieco więcej.

-W pewnym momencie pojawiło się takie 10-15 minut, w których zrobiliśmy dużo niewymuszonych błędów. Chłopacy grają po 30 minut, co było widać. Weszli z ławki, pojawiło się parę błędów, oddanych piłek i Lubin zbliżył się do nas, a nawet wyszedł na przewagę 1 bramki. Dochodząc nas poczuli, że można osiągnąć tu dobry wynik. Fajnie jednak, że w przerwie otrząsnęliśmy się, zagraliśmy już konsekwentnie i wygraliśmy ten mecz zasłużenie.