kwidzyn

Dodano: 10.04.17

Rombel: Zagraliśmy słabo

Szkoleniowiec MMTS nie był zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Podkreślił jednak, że słabsza dyspozycja piłkarzy ma związek z wcześniejszymi treningami czerwono-czarnych, którzy rozpoczęli przygotowania do fazy finałowej.

-W meczu z Elblągiem mieliśmy oglądać walkę i koncentrację od samego początku czyli to czego możemy się spodziewać w fazie finałowej. Tak faktycznie było?

-Nie, jeszcze nie. W minionym tygodniu nie wyglądaliśmy za dobrze na boisku. Tak samo było tym razem. Myślę, że pierwszym wykładnikiem, który da nam odpowiedź o naszej dyspozycji, będzie pucharowy mecz z Płockiem. Nie chodzi mi tutaj jednak o wynik, ale o samo granie. Myślę, że będziemy wówczas mogli zobaczyć w jakiej rzeczywiście jesteśmy formie fizycznej. W ostatnim okresie pracowaliśmy dość ciężko i niestety widać to było w naszych występach z Płockiem, Gdańskiem czy Elblągiem.

-Jak wyglądał ten mecz w naszym wykonaniu?

-Słabo. Zagraliśmy słabo w obronie, ale w ataku też brakowało nam skuteczności. Wynik ten biorę jednak na siebie. Jest to efekt tylko i wyłącznie tego, ze pracowaliśmy ostatnio w taki a nie inny sposób.

-W środowym meczu pucharowym z Orlen Wisłą powinno być lepiej?

-Tak, mam taką nadzieję. Przede wszystkim powinniśmy lepiej wyglądać pod względem fizycznym. Natomiast na Opole przygotować się już będziemy nieco inaczej i zaangażowanie czy koncentracja powinna być dużo większa niż obecnie. Będzie to też wynikało z tego, że obciążenia treningowe będą wówczas o wiele mniejsze.

-Pierwszy półfinał PGNiG Pucharu Polski gramy u siebie. To dobrze?

-Dla nas to dobrze. Nie musimy nigdzie jechać, gramy u siebie, więc mamy możliwość lepszej regeneracji po meczu z Elblągiem.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Sił wystarczyło tylko na pierwszą połowę

Niespodzianki nie było i Orlen Wisła Płock wygrała w Kwidzynie 23:38. Gospodarze ...

Czytaj więcej

Aktualności

Szpera kończy grę w MMTS

Marek Szpera odchodzi z MMTS Kwidzyn. Prawy rozgrywający kwidzyńskiego klubu od ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS sprawdzi się na tle Płocka

Po zwycięstwach nad Meblami Wójcik Elbląg i KPR Legionowo tym razem kwidzynianie ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie ogrywają KPR po nerwowej końcówce

Po niezwykle emocjonującej końcówce meczu MMTS Kwidzyn pokonał KPR Legionowo ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube