kwidzyn

Dodano: 10.04.17

Rombel: Zagraliśmy słabo

Szkoleniowiec MMTS nie był zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Podkreślił jednak, że słabsza dyspozycja piłkarzy ma związek z wcześniejszymi treningami czerwono-czarnych, którzy rozpoczęli przygotowania do fazy finałowej.

-W meczu z Elblągiem mieliśmy oglądać walkę i koncentrację od samego początku czyli to czego możemy się spodziewać w fazie finałowej. Tak faktycznie było?

-Nie, jeszcze nie. W minionym tygodniu nie wyglądaliśmy za dobrze na boisku. Tak samo było tym razem. Myślę, że pierwszym wykładnikiem, który da nam odpowiedź o naszej dyspozycji, będzie pucharowy mecz z Płockiem. Nie chodzi mi tutaj jednak o wynik, ale o samo granie. Myślę, że będziemy wówczas mogli zobaczyć w jakiej rzeczywiście jesteśmy formie fizycznej. W ostatnim okresie pracowaliśmy dość ciężko i niestety widać to było w naszych występach z Płockiem, Gdańskiem czy Elblągiem.

-Jak wyglądał ten mecz w naszym wykonaniu?

-Słabo. Zagraliśmy słabo w obronie, ale w ataku też brakowało nam skuteczności. Wynik ten biorę jednak na siebie. Jest to efekt tylko i wyłącznie tego, ze pracowaliśmy ostatnio w taki a nie inny sposób.

-W środowym meczu pucharowym z Orlen Wisłą powinno być lepiej?

-Tak, mam taką nadzieję. Przede wszystkim powinniśmy lepiej wyglądać pod względem fizycznym. Natomiast na Opole przygotować się już będziemy nieco inaczej i zaangażowanie czy koncentracja powinna być dużo większa niż obecnie. Będzie to też wynikało z tego, że obciążenia treningowe będą wówczas o wiele mniejsze.

-Pierwszy półfinał PGNiG Pucharu Polski gramy u siebie. To dobrze?

-Dla nas to dobrze. Nie musimy nigdzie jechać, gramy u siebie, więc mamy możliwość lepszej regeneracji po meczu z Elblągiem.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Znaleźć sposób na twierdzę Piotrków

Meczem z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski kwidzyńscy piłkarze zamkną serię ...

Czytaj więcej

Aktualności

Przytuła powołany do Kadry juniorów

Damian Przytuła został powołany na zgrupowanie Kadry Narodowej juniorów ...

Czytaj więcej

Aktualności

Czerwono-czarni wyrwali zwycięstwo Gwardii

Po zaciętym spotkaniu szczypiorniści MMTS dosłownie wyrwali zwycięstwo drużynie z ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie powalczą o punkty w Opolu

Po sobotnim przegranym pojedynku ze Stalą Mielec kwidzynianie zagrają na wyjeździe z ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube