slide_13
slide_14
slide_3
slide_1
Jesteś w:  mmts-kwidzyn.pl » Aktualności » MMTS rozpoczyna przygotowania do sezonu 2017/2018

MMTS rozpoczyna przygotowania do sezonu 2017/2018

Dodano: 2017-07-12

MMTS Kwidzyn rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu PGNiG Superligi. Po wakacyjnej przerwie zawodnicy i trenerzy tradycyjnie spotkają się na boisku przy ul. Topolowej. W kolejnych dniach zawodnicy przejdą natomiast badania wydolnościowe.

Zawodnicy MMTS Kwidzyn pod wodzą nowego trenera Macieja Mroczkowskiego przygotowywać się będą na kwidzyńskich obiektach sportowych. Pierwszym sprawdzianem dla czerwono-czarnych będzie udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Seniorów rozgrywanym o puchar prezesa MMTS Kwidzyn, który odbędzie się w dniach 4-5 sierpnia. Kwidzynianie zagrają wówczas z Chrobrym Głogów, Wybrzeżem Gdańsk oraz beniaminkiem PGNiG Superligi – Spójnią Gdynia.

Pierwszym wyjazdowym sprawdzianem dla graczy MMTS będzie natomiast udział w Memoriale Ryszarda Matuszaka w Głogowie, który odbywać się będzie w dniach 11-12 sierpnia. Po powrocie odbędzie się natomiast oficjalna prezentacja Kadry MMTS Kwidzyn na sezon 2017/2018. Spotkanie z zawodnikami i trenerami kwidzyńskiej drużyny odbędzie się 15 sierpnia w Korzeniewie (gm. Kwidzyn), podczas dorocznego festynu z okazji „Cudu nad Wisłą”. Będzie wówczas okazja do chwili rozmowy, a także zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z podopiecznymi trenera Macieja Mroczkowskiego.

Harmonogram przygotowań MMTS Kwidzyn

12 lipca – spotkanie organizacyjne

13-14 lipca – badania wydolnościowe zawodników

4-5 sierpnia – Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Seniorów o puchar prezesa MMTS Kwidzyn

11-12 sierpnia – Memoriał Ryszarda Matuszaka w Głogowie

15 sierpnia – prezentacja Kadry MMTS Kwidzyn na sezon 2017/2018

18-19 sierpnia – turniej w Piotrkowie Trybunalskim

23 sierpnia – sparing z Orlen Wisłą Płock

25 sierpnia – sparing z Meblami Wójcik Elbląg