slide_3
slide_13
slide_1
slide_14
Jesteś w:  mmts-kwidzyn.pl » Aktualności » Pierwszy sparing zakończony wysokim zwycięstwem

Pierwszy sparing zakończony wysokim zwycięstwem

Dodano: 2017-07-22

Szczypiorniści MMTS Kwidzyn wygrali pierwszy sparing rozegrany po tygodniu przygotowań do nowego sezonu. W wyjazdowym starciu czerwono-czarni pokonali Spójnię Gdynia 22:37.

Warto dodać, że kwidzynianie wystąpili w tym meczu nieco osłabieni. Do Gdyni nie pojechał narzekający na uraz Marek Szpera oraz borykający się z problemami żołądkowymi Michał Peret. Zabrakło również powołanego na zgrupowanie kadry Alana Guziewicza oraz Przemysława Rosiaka, który obserwował poczynania kolegów z ławki rezerwowych. W meczu wystąpili natomiast wszyscy nowi zawodnicy MMTS Kwidzyn.

-Wynik tego sparingu był dla mnie bez znaczenia – podkreśla Maciej Mroczkowski, trener MMTS Kwidzyn. - Ważniejsze było to, aby nikomu nic się nie stało. Trochę treningów jest już za nami i chłopaki poczuli zmęczenie. Wszyscy podeszli do tego jednak bardzo rzetelnie. Graliśmy praktycznie kilka rozwiązań jednej akcji, bo nie wprowadziliśmy jeszcze do treningów wszystkich zagrywek. Nie było na to czasu. Założenie było wiec takie, aby doszlifować w tym meczu jedną akcję. Wychodziło to może nie piątkę, ale tak na 4-.

Spójnia Gdynia - MMTS Kwidzyn 22:37 (10:23)

MMTS: Dudek, Szczecina, Żurawski - Genda 6, Kryński 5, Krieger 6, Szczepański 1, Nogowski 3, Kosmala, Ossowski 3, Potoczny 5, Janikowski 3, Pilitowski, Landzwojczak 3, Bąk 2.