kwidzyn

Dodano: 18.08.17

MMTS przegrywa sparing z Gwardią Opole

Czerwono-czarni przegrali pierwszy mecz miniturnieju sparingowego rozegranego w Piotrkowie Trybunalskim. Kwidzynianie ulegli Gwardii Opole 32:38, tracąc bliski kontakt z rywalem już w pierwszej połowie.

Po wyrównanym początku meczu kwidzynianie wyszli na prowadzenie 6:5. Od 11 minuty gry w podopiecznych trenera Macieja Mroczkowskiego wstąpiła jednak jakaś niemoc. Przez kolejne 13 minut czerwono-czarni nie potrafili bowiem znaleźć drogi do bramki rywali tracąc przy tym aż 10 bramek. W ataku opolan rządzili Antoni Łangowski i Michał Lemaniak, a MMTS po 24 minutach gry przegrywał z Gwardią 6:15. Na szczęście w końcówce pierwszej połowy kwidzynianie w końcu się przebudzili, w czym duża zasługa Michała Potocznego i Andrzeja Kryńskiego. Czerwono-czarni zdobyli 6 kolejnych bramek zmniejszając swoje straty do 4 trafień – 11:15. W ostatniej minucie trafili jednak Michał Lemaniak i Siergiej Dementiew i kwidzynianie przegrywali pierwszą połowę sześcioma bramkami. Po przerwie, mimo wielu zrywów z obu stron, różnica ta utrzymała się do końca spotkania.

MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole 32:38 (11:17)

MMTS: Szczecina, Dudek, Żurawski - Przytuła, Genda, Kryński 2, Peret, Szpera 7, Orlich 2, Rosiak 1, Dymik 4, Kosmala 1, Ossowski 1, Potoczny 11, Janikowski 1, Pilitowski 2, Landzwojczak.
Kary: 4 minuty (Rosiak, Landzwojczak)

Gwardia: Malcher, Zembrzycki, Skrzypczyk - Lemaniak 10, Siwak 5, Łangowski 8, Tarcijonas 1, Mokrzki 3, Dementev 5, Jankowski 4, Zadura 1, Morawski 1, Przybysz
Kary: 12 minut (Tarcijonas x 2, Zadura x 2, Mokrzki, Dementev)

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Klub

Zwycięstwo MMTS po trudnej przeprawie

Po dwóch porażkach MMTS Kwidzyn w końcu wywalczył swoje pierwsze punkty. W ...

-Na pewno będzie to dla nas ciężki mecz – podkreśla trener Maciej Mroczkowski. ...

Czekamy na pierwsze punkty – MMTS mierzy się z ...

Po dwóch porażkach z Górnikiem i Vive kwidzynianie liczą na zdobycie ...

Pogrom w Kielcach – MMTS odbiera srogą lekcję ...

Mistrzowie Polski, grając we własnej hali, rozgromili MMTS Kwidzyna aż 36:21. Kluczem ...