kwidzyn

Dodano: 1.09.17

Nowa piłka Select ULTIMATE w PGNiG Superlidze

Przed PGNiG Superligą drugi rok szerokiej współpracy z duńską firmą SELECT. W ramach trzyletniej umowy, obowiązującej do końca sezonu 2018/2019, firma posługuje się tytułem Sponsora Technicznego, a wszystkie kluby najwyższej klasy rozgrywkowej korzystają z piłki ULTIMATE. Teraz czas na nową wersję piłki.

Dzięki zastosowaniu specjalnej pianki shark skin foam, wyprodukowana z trwałej skóry syntetycznej piłka jest bardzo miękka w dotyku i doskonale leży w dłoni. Jest oczywiście szyta ręcznie. Wykorzystywany w Superlidze model to 32-panelowa piłka o optymalnej krągłości, złożona z 12 pięciokątów i 20 sześciokątów. Panele zszywane są za pomocą 540 szwów podwójnych oraz 60 szwów narożnych, zamykane specjalnie dla SELECT węzłem podwójnym.

- Bardzo się cieszymy, że czeka nas drugi rok tak szerokiej współpracy w PGNiG Superligą piłki ręcznej. Pierwszy sezon był niezwykle udany. Mamy nadzieję, że w kolejnym będzie jeszcze lepiej - mówi główny przedstawiciel firmy SELECT na Polskę, Paul Szostek - Podpisana umowa zobowiązuje nas to do corocznego dostarczania nowej, specjalnie przygotowanej piłki.

Dedykowana na sezon 2017/2018 piłka SELECT ULTIMATE jest już gotowa. - W ostatnim sezonie wielokrotnie docierały do nas słowa uznania od zawodników i trenerów. Wszyscy byli pod wrażeniem jakości jej wykonania oraz trwałości naszej piłki - dodaje Paul Szostek - Teraz prezentujemy model z nowym brandingiem, ale równie znakomitymi właściwościami jak poprzedni. Piłka ręczna jest dla nas bardzo ważnym sektorem biznesowym. Firma SELECT od lat jest szeroko obecna w tym sporcie nie tylko w Polsce, ale także w wielu innych krajach Europy. Mamy nadzieję, że będzie tak jeszcze przez długi czas.

SELECT jest największym producentem piłek ręcznych na świecie. Piłki duńskiej firmy są wykorzystywana w najważniejszych imprezach, takich jak mistrzostwa Europy czy Liga Mistrzów. Model ULTIMATE jest oficjalną piłką nie tylko w ligach w Polsce, ale także we Francji, Norwegii, Islandii Turcji, Hiszpanii oraz Słowenii. Wiele najsilniejszych klubów Niemiec, Węgier i Danii także korzysta z tego modelu. SELECT jest oficjalną piłką reprezentacji Czech, Islandii, Portugalii, Chile, Turcji i od ponad 50 lat Danii.

 

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Superliga

„Kontratak – magazyn PGNiG Superligi” w nowej ...

„Kontratak – magazyn PGNiG Superligi” zadebiutuje na antenie nSport+ w ...

Czytaj więcej

Superliga

Głosujemy! Kryński nominowany do Gracza stycznia

Andrzej Kryński, lewoskrzydłowy kwidzyńskiego zespołu, został nominowany do Gracza ...

Czytaj więcej

Superliga

Nowy zarząd PGNiG Superligi

Funkcję prezesa zarządu objął Marek Janicki, a stanowisko wiceprezesa Jakub ...

Czytaj więcej

Superliga

Krieger w Siódemce 19 Serii

Kamil Krieger znalazł się w najlepszej siódemce 19 Serii PGNiG Superligi. ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube