kwidzyn

Dodano: 5.12.17

Peret: Trzeba wyszarpać zwycięstwo

-Gramy u siebie, więc musimy wygrać ten mecz bez względu na to w jakim zagramy składzie – tak o środowym pojedynku z KPR Legionowo mówi Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiej drużyny.

-Trzy dni po meczu z Eblągiem mierzymy się z drużyną KPR Legionowo, zespołem przez niektórych chyba niedocenianym. Czego możemy spodziewać się po tym spotkaniu?

-Dla nas będzie to kolejny mecz w którym trzeba będzie wyszarpać zwycięstwo. Mamy niestety taki skład jaki mamy i trochę problemów kadrowych. Może przez niektórych Legionowo faktycznie jest niedoceniane, ale dla nas nie ma łatwych meczy i w obecnej sytuacji trzeba wyszarpać to zwycięstwo i kolejne punkty. Tym bardziej, że gramy u siebie więc musimy wygrać ten mecz bez względu na to w jakim zagramy składzie.

-Na co musimy zwrócić szczególną uwagę przed meczem z KPR?

-Trzeba powiedzieć, że Legionowo chyba nie leży nam od początku naszych pojedynków. Naszą uwagę na pewno musimy zwrócić na Kacpra Adamskiego, który przyszedł do Legionowa z Opola i znajduje się obecnie w czołówce najlepszych strzelców Superligi. Rozgrywający KPR rzuca dużo bramek, asystuje i jeśli uda się go w jakimś stopniu wyłączyć z gry to na pewno będzie nam troszeczkę łatwiej. Należy też zwrócić uwagę na bramkarzy, których mają bardzo solidnych. Poza tym na boisko wyjdą dwie drużyny i wygrają lepsi.

-Trzeba też uważać na kontuzje, bo przed nami kolejna seria spotkań.

-Po Legionowie w sobotę zagramy z Orlen Wisłą Płock (9 grudnia – godz. 13.00), a w następną środę (13 grudnia) czeka nas wyjazd do Kalisza. Na koniec, 16 grudnia zagramy we własnej hali z PGE VIVE. Terminarz mamy więc mocno napięty, ale musimy sobie dać z tym wszystkim radę.

 

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Sił wystarczyło tylko na pierwszą połowę

Niespodzianki nie było i Orlen Wisła Płock wygrała w Kwidzynie 23:38. Gospodarze ...

Czytaj więcej

Aktualności

Szpera kończy grę w MMTS

Marek Szpera odchodzi z MMTS Kwidzyn. Prawy rozgrywający kwidzyńskiego klubu od ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS sprawdzi się na tle Płocka

Po zwycięstwach nad Meblami Wójcik Elbląg i KPR Legionowo tym razem kwidzynianie ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie ogrywają KPR po nerwowej końcówce

Po niezwykle emocjonującej końcówce meczu MMTS Kwidzyn pokonał KPR Legionowo ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube