kwidzyn

Dodano: 5.12.17

Peret: Trzeba wyszarpać zwycięstwo

-Gramy u siebie, więc musimy wygrać ten mecz bez względu na to w jakim zagramy składzie – tak o środowym pojedynku z KPR Legionowo mówi Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiej drużyny.

-Trzy dni po meczu z Eblągiem mierzymy się z drużyną KPR Legionowo, zespołem przez niektórych chyba niedocenianym. Czego możemy spodziewać się po tym spotkaniu?

-Dla nas będzie to kolejny mecz w którym trzeba będzie wyszarpać zwycięstwo. Mamy niestety taki skład jaki mamy i trochę problemów kadrowych. Może przez niektórych Legionowo faktycznie jest niedoceniane, ale dla nas nie ma łatwych meczy i w obecnej sytuacji trzeba wyszarpać to zwycięstwo i kolejne punkty. Tym bardziej, że gramy u siebie więc musimy wygrać ten mecz bez względu na to w jakim zagramy składzie.

-Na co musimy zwrócić szczególną uwagę przed meczem z KPR?

-Trzeba powiedzieć, że Legionowo chyba nie leży nam od początku naszych pojedynków. Naszą uwagę na pewno musimy zwrócić na Kacpra Adamskiego, który przyszedł do Legionowa z Opola i znajduje się obecnie w czołówce najlepszych strzelców Superligi. Rozgrywający KPR rzuca dużo bramek, asystuje i jeśli uda się go w jakimś stopniu wyłączyć z gry to na pewno będzie nam troszeczkę łatwiej. Należy też zwrócić uwagę na bramkarzy, których mają bardzo solidnych. Poza tym na boisko wyjdą dwie drużyny i wygrają lepsi.

-Trzeba też uważać na kontuzje, bo przed nami kolejna seria spotkań.

-Po Legionowie w sobotę zagramy z Orlen Wisłą Płock (9 grudnia – godz. 13.00), a w następną środę (13 grudnia) czeka nas wyjazd do Kalisza. Na koniec, 16 grudnia zagramy we własnej hali z PGE VIVE. Terminarz mamy więc mocno napięty, ale musimy sobie dać z tym wszystkim radę.

 

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

MMTS traci punkty z Opolem

To był udany rewanż Gwardii za porażkę odniesioną w Opolu. Podopieczni trenera ...

Czytaj więcej

Aktualności

Ossowski przedłużył kontrakt do 2021 roku

Arkadiusz Ossowski przedłużył kontrakt z MMTS Kwidzyn. Zgodnie z obowiązującą ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynian czeka trudny mecz z Gwardią

Gwardia Opole – to kolejny rywal, którego kwidzynianie podejmować będą na ...

Czytaj więcej

Aktualności

Mroczkowski: Na boisku był widoczny zespół

-Gdzieś tam się podnieśliśmy i mam nadzieje, że coś ruszyło w dobrym kierunku ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube