slide_13
slide_14
slide_1
slide_3
Jesteś w:  mmts-kwidzyn.pl » Klub » Archiwum » Sezon 2007/2008

Terminarz


I RUNDA


Kolejka Data Godzina Mecz Wynik
1. 01.09.07 17.00 MMTS Kwidzyn – SPR ADM Chrobry Głogów 27:24 (16:12)
2. 08.09.07 18.00 GKS Olimpia Piekary Śląskie – MMTS Kwidzyn 17:20 (10:12)
3. 15.09.07 17.00 MMTS Kwidzyn – Wisła Płock SSA 27:24 (11:14)
4. 22.09.07 18.00 KS Azosty Puławy – MMTS Kwidzyn 22:22 (13:9)
5. 25.09.07 18.00 MMTS Kwidzyn – INTERFERIE Zagłębie Lubin 26:27 (13:12)
6. 06.10.07 18.00 KPR Miedź Legnica – MMTS Kwidzyn 25:24 (13:13)
7. 13.10.07 18.00 MMTS Kwidzyn – OKPR Traveland-Społem Olsztyn 22:22 (13:10)
8. 20.10.07 17.00 MMTS Kwidzyn – KS Vive Kielce 29:33 (11:16)
9. 03.11.07 17.00 KS Techtrans-Darad Elbląg – MMTS Kwidzyn 25:33 (10:20)
10. 10.11.07 17.00 MMTS Kwidzyn – KS Piotrkowianin-Kiper Piotrków Trybunalski 37:26 (19:13)
11. 16.11.07 18.00 KS AZS AWFiS Gdańsk – MMTS Kwidzyn 28:36 (16:14)


II RUNDA


Kolejka Data Godzina Mecz Wynik
1. 20.11.07 18.00 SPR AMD Chrobry Głogów – MMTS Kwidzyn 25:26 (13:11)
2. 01.12.07 17.00 MMTS Kwidzyn – GKS Olimpia Piekary Śląskie 33:24 (13:10)
3. 05.12.2007 xx.xx Wisła Płock SSA – MMTS Kwidzyn 36:31 (20:13)
4. 08/09.12.07 xx.xx MMTS Kwidzyn – KS Azoty Puławy 28:29 (12:16)
5. 15/16.12.07 xx.xx INTERFERIE Zagłębie Lubin – MMTS Kwidzyn 29:28 (15:14)
6. 03.02.08 18.00 MMTS Kwidzyn – KPR Miedź Legnica 27:27 (13:14)
7. 09.02.08 18.00 OKPR Traveland-Społem Olsztyn – MMTS Kwidzyn 24:26 (11:11)
8. 13.02.08 18.00 KS Vive Kielce – MMTS Kwidzyn 25:25 (11:9)
9. 23.02.08 17.00 MMTS Kwidzyn – KS Techtrans-Darad Elbląg 31:22 (14:12)
10. 01.03.2008 18.00 KS Piotrkowianin-Kiper Piotrków Trybunalski – MMTS Kwidzyn 33:32 (15:13)
11. 08.03.2008 18.00 MMTS Kwidzyn – KS AZS AWFiS Gdańsk 29:32 (13:15)­


Wyniki­­

­

Wyniki I kolejki:

Vive Kielce - AZS AWFiS Gdańsk 25:21 (13:11)
Miedź Legnica - Olimpia Piekary Śląskie 29:28 (14:12)
Wisła-Azoty Puławy - Traveland-Społem Olsztyn 27:23 (14:13)
MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów 27:24 (16:12)
Techtrans-Darad Elbląg - Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski 28:28 (16:15)
Interferie Zagłębie Lubin - Wisła Płock 27:26 (12:11)

Wyniki II kolejki:

Traveland-Społem Olsztyn - Focus-Park Kiper Piotrków Trybunalski 28:31 (14:13)
AZS AWFiS Gdańsk - Techtrans-Darad Elbląg 27:33 (16:18)
Olimpia Piekary Śląskie - MMTS Kwidzyn 17:20 (10:12)
Wisła Płock - Miedź Legnica 32:22 (18:11)
Wisła-Azoty Puławy - Interferie Zagłębie Lubin 33:32 (16:11)
Chrobry Głogów - Vive Kielce 29:24 (16:11)

Wyniki III kolejki:

Vive Kielce - Olimpia Piekary Śląskie 31:24 (16:12)
MMTS Kwidzyn - Wisła Płock 27:24 (11:14)
Miedź Legnica - Azoty Puławy 24:27 (11:15)
Zagłębie Lubin - Traveland-Społem Olsztyn 31:23 (17:14)
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski - AZS AWFiS Gdańsk 27:24 (14:14)
Techtrans-Darad Elbląg - Chrobry Głogów 22:23 (12:12)

Wyniki IV kolejki:

Traveland-Społem Olsztyn - AZS AWFiS Gdańsk 31:28 (14:14)
chrobry Głogów - Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski 24:27 (12:12)
Olimpia Piekary Śląskie - Techtrans-Darad Elbląg 30:24 (10:9)
Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn 22:22 (13:9)
Interferie Zagłębie Lubin - Miedź Legnica 37:20 (16:11)
Wisła Płock - Vive Kielce 32:28 (15:12)

Wyniki V kolejki:

Miedź Legnica - Traveland-Społem Olsztyn 32:27 (17:14)
Vive Kielce - Azoty Puławy 34:28 (19:12)
Techtrans Darad Elbląg - Wisła Płock 25:34 (11:16)
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski - Olimpia Piekary Śląskie 35:30 (16:14)
MMTS Kwidzyn - Interferie Zagłębie Lubin 26:27 (13:12)
AZS AWFiS Gdańsk - Chrobry Głogów 26:24 (13:10)

Wyniki VI kolejki:

Traveland-Społem Olsztyn - Chrobry Głogów 35:33 (16:14)
Olimpia Piekary Śląskie - AZS AWFiS Gdańsk 27:37 (12:19)
Miedź Legnica - MMTS Kwidzyn 25:24 (13:13)
Interferie Zagłębie Lubin - Vive Kielce 35:27 (17:12)
Azoty Puławy - Techtrans-Darad Elbląg 26:20 (12:11)
Wisła Płock - Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski 33:19 (17:9)

Wyniki VII kolejki:

Chrobry Głogów - Olimpia Piekary Śląskie 25:23 (13:8)
AZS AWFiS Gdańsk - Wisła Płock 28:40 (12:19)
Vive Kielce - Miedź Legnica 37:28 (17:14)
MMTS Kwidzyn - Traveland-Społem Olsztyn 22:22 (13:10)
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski - Azoty Puławy 27:24 (15:10)
Techtrans Darad Elbląg - Interferie Zagłębie Lubin 24:28 (11:13)

Wyniki VIII kolejki:

Traveland Społem Olsztyn - Olimpia Piekary Śląskie 40:31 (19:22)
Wisła Płock - Chrobry Głogów 28:23 (13:11)
Azoty Puławy - AZS AWFiS Gdańsk 28:29 (15:19)
Interferie Zagłębie Lubin - Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski 37:32 (19:12)
Miedź Legnica - Techtrans Darad Elbląg 29:22 (16:11)
MMTS Kwidzyn - Vive Kielce 29:33 (11:16)

Wyniki IX kolejki:

Olimpia Piekary Śląskie - Wisła Płock 24:38 (11:19)
Chrobry Głogów - Azoty Puławy 30:28 (13:14)
AZS AWFiS Gdańsk - Interferie Zagłębie Lubin 29:32 (14:18)
Techtrans Darad Elbląg - MMTS Kwidzyn 25:33 (10:20)
Vive Kielce - Traveland Społem Olsztyn 39:31 (19:18)
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski- Miedź Legnica 33:29 (20:12)

Wyniki X kolejki:

Zagłębie Lubin – Chrobry Głogów 36:21 (21:13),
Azoty Puławy – Olimpia Piekary Śląskie 33:23 (16:7),
Miedź Legnica – AZS AWFiS Gdańsk 24:23 (16:11),
MMTS Kwidzyn – Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski 37:26 (19:13),
Vive Kielce – Techtrans Darad Elbląg 24:25 (10:12)
Traveland Społem Olsztyn – Wisła Płock 23:30 (10:16)

Wyniki XI kolejki:

Techtrans Darad Elbląg - Traveland Społem Olsztyn 26:26 (10:13)
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski - Vive Kielce 29:28 (14:8)
AZS AWFiS Gdańsk - MMTS Kwidzyn 28:36 (16:14)
Chrobry Głogów - Miedź Legnica 26:27 (13:15)
Wisła Płock - Azoty Puławy 32:23 (15:11)

Wyniki XII kolejki:

Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn 25:26 (13:11)
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski - Techtrans Darad Elbląg 32:27 (15:14)
Olimpia Piekary Śląskie - Miedź Legnica 28:25 (14:8)
Traveland Społem Olsztyn - Azoty Puławy 25:25 (13:13)
AZS AWFiS Gdańsk - Vive Kielce 37:28 (20:12)
Wisła Płock - Interferie Zagłębie Lubin 33:28 (15:13)

Wyniki XIII kolejki:

MMTS Kwidzyn - Olimpia Piekary Śląskie 33:24 (13:10)
Miedź Legnica - Wisła Płock 19:43 (11:23)
Techtrans Darad Elbląg - AZS AWFiS Gdańsk 39:36 (17:15)
Vive Kielce - Chrobry Głogów 33:27 (19:13)
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski - Traveland Społem Olsztyn 28:27 (12:13)
Inteferie Zagłębie Lubin - Azoty Puławy 36:26 (15:10)

Wyniki XIV kolejki:

Traveland Społem Olsztyn - Inteferie Zagłębie Lubin 24:37 (10:16)
Olimpia Piekary Śląskie - Vive Kielce 23:32 (10:11)
Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 36:31 (20:13)
AZS AWFiS Gdańsk - Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski 26:25 (12:16)
Azoty Puławy - Miedź Legnica 33:26 (16:12)
Chrobry Głogów - Techtrans Darad Elbląg 28:20 (17:10)

Wyniki XV kolejki:

Vive Kielce - Wisła Płock 36:24 (19:12)
Techtrans Darad Elbląg - Olimpia Piekary Śląskie 29:34 (11:19)
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski - Chrobry Głogów 32:28 (17:15)
AZS AWFiS Gdańsk - Traveland Społem Olsztyn 29:32 (10:16)
MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy 28:29 (12:16)
Miedź Legnica - Interferie Zagłębie Lubin 28:27 (16:13)

Wyniki XVI kolejki:

Interferie Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn 29:28 (15:14)
Wisła Płock - Techtrans Darad Elbląg 30:25 (16:11)
Azoty Puławy - Vive Kielce 32:31 (17:18)
Chrobry Głogów - AZS AWFiS Gdańsk 26:24 (13:14)
Olimpia Piekary Śląskie - Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski 25:23 (12:11)
Traveland Społem Olsztyn - Miedź Legnica 26:27 (13:12)

Wyniki XVII kolejki:

Techtrans Darad Elbląg - Azoty Puławy 26:27 (11:17)
Vive Kielce - Interferie Zagłębie Lubin 32:34 (11:15)
AZS AWFiS Gdańsk - Olimpia Piekary Śląskie 26:25 (13:13)
Chrobry Głogów - Traveland Społem Olsztyn 29:30 (9:16)
MMTS Kwidzyn - Miedź Legnica 27:27 (13:14)
Focus Park-Kiper Piotrków - Wisła Płock 31:26 (15:12)

Wyniki XIX kolejki:

Vive Kielce - MMTS Kwidzyn 25:25 (11:9)
Chrobry Głogów - Wisła Płock 29:28 (16:14)
Techtrans Darad Elbląg - Miedź Legnica 30:28 (12:12)
Olimpia Piekary Śląskie - Traveland Społem Olsztyn 28:21 (10:11)
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski - Interferie Zagłębie Lubin 26:21 (14:11)
AZS AWFiS Gdańsk - Azoty Puławy 25:31 (11:13)


Tabela ekstraklasy mężczyzn

(runda zasadnicza)


Lp. Nazwa Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
1. INTERFERIE ZAGŁĘBIE Lubin
22
34
17
0
5
690-582
2. WISŁA Płock
22
31
15
1
6
700-575
3. AZOTY Puławy
22
29
13
3
6
621-597
4. VIVE Kielce
22
27
13
1
8
676-618
5. FOCUS PARK-KIPER Piotrków Trybunalski
22
27
13
1
8
628-630
6. MMTS Kwidzyn
22
24
10
4
8
619-579
7. MIEDŹ Legnica
22
20
9
2
11
576-643
8. CHROBRY Głogów
22
18
9
0
13
578-606
9. TRAVELAND-SPOŁEM Olsztyn
22
15
6
3
13
598-647
10. AZS AWFiS Gdańsk
22
15
7
1
14
614-660
11. OLIMPIA Piekary Śląskie
22
12
6
0
16
576-662
12. TECHTRANS-DARAD Elbląg
22
12
5
2
15
564-641