slide_3
slide_13
slide_1
slide_14
Jesteś w:  mmts-kwidzyn.pl » Bilety » Karnety

Ceny karnetów na sezon 2016/2017

Miejsko-Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe w Kwidzynie informuje, że w sprzedaży dostępne są karnety na nowy sezon PGNiG Superligi Mężczyzn. Karnety w cenie 250 zł, obowiązujące na wszystkie mecze czerwono-czarnych (zarówno ligowe jak i pucharowe) w sezonie 2016/2017, które nabywać będzie można za pomocą elektronicznego systemu sprzedaży biletów Ticketik (http://mmtskwidzyn.ticketik.pl/). Regulamin sprzedaży internetowej znaleźć można TUTAJ.

kup_bilet


Ważne informacje dla kibiców

-Na czas meczu otwarte będzie TYLKO JEDNO WEJŚCIE do Kompleksu Sportowo-Widowiskowego przy ul. Wiejskiej 1A. Będzie to Wejście nr 3 (od strony parkingu). Wejście od strony kortów tenisowych, a także przez schody prowadzące do Kawiarni Sportowej będą w trakcie meczu zamknięte.

-Osoby palące mogą skorzystać z palarni funkcjonującej wyłącznie w przerwie meczu (wyjście z lewej strony Sektora C). Będzie to wyznaczona strefa, do której wejście i wyjście z niej możliwe będzie tylko na podstawie ważnego biletu.

-W trakcie meczu nie ma możliwości wyjścia z hali, a następnie powrotu do niej. Taka sytuacja możliwa jest jedynie w czasie przerwy i tylko wejściem z lewej strony Sektora C (nad Sektorem A2).

-Szatnia jest czynna jedynie 30 min po zakończonym spotkaniu. Klub MMTS Kwidzyn S.A. informuje jednocześnie, że nie odpowiada za rzeczy pozostawione w szatni po tym czasie. 

Karnet_A


Karnet_B