Terminarz

 

I RUNDA

 

Kolejka Data Godzina Mecz Wynik
1. 06.09.08 18.00 MMTS Kwidzyn – OKPR Traveland-Społem Olsztyn 31:25 (12:14)
2.

13.09.08

18.00 SPR BRW Stal Mielec – MMTS Kwidzyn 29:28 (15:15)
3. 20.09.08 18.00 MMTS Kwidzyn – Wisła Płock SA 22:28 (11:9)
4. 24.09.08 18.00 SPR AMD Chrobry Głogów – MMTS Kwidzyn 31:27 (14:13)
5. 27.09.08 18.00 MMTS Kwidzyn – KS Azoty Puławy 30:30 (16:18)
6. 04.10.08 18.00 KPR Miedź Legnica – MMTS Kwidzyn 27:23 (15:13)
7. 14.10.08 17.30 MMTS Kwidzyn – Interferie Zagłębie Lubin 33:33 (17:18)
8. 19.10.08 17.30 PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski – MMTS Kwidzyn 30:38
(14:17)
9. 22.10.08 18.00 MMTS Kwidzyn – KS AZS AWF Gorzów Wielkopolski 33:23
(16:12)
10. 08.11.08 18.00 KS Vive Kielce – MMTS Kwidzyn 39:25 (22:13)
11. 12.11.08 18.00 MMTS Kwidzyn – KS AZS AWFiS Gdańsk 25:22 (11:11)



II RUNDA

 

Kolejka Data Godzina Mecz Wynik
1. 18.11.08 18.00 OKPR Traveland-Społem Olsztyn – MMTS Kwidzyn 28:24 (15:10)
2. 06/07.12.08 xx.xx MMTS Kwidzyn – SPR BRW Stal Mielec 33:28 (15:11)
3. 13/14.12.08 xx.xx Wisła Płock SA – MMTS Kwidzyn 30:24 (17:7)
4. 20.12.08 18.00 MMTS Kwidzyn – SPR AMD Chrobry Głogów 33:25 (12:14)
5. 07.02.09 18.00 KS Azoty Puławy – MMTS Kwidzyn 30:30 (14:15)
6. 14.02.09 18.00 MMTS Kwidzyn – KPR Miedź Legnica 30:28 (17:13)
7. 22.02.09 18.30 Interferie Zagłębie Lubin – MMTS Kwidzyn 30:31
(14:15)
8. 25.02.09 18.00 MMTS Kwidzyn – PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski --:-- (--:--)
9. 28.02/01.03.08 xx.xx KS AZS AWF Gorzów Wielkopolski – MMTS Kwidzyn --:-- (--:--)
10. 07.03.09 17.00 MMTS Kwidzyn – KS Vive Kielce --:-- (--:--)
11. 14.03.09 17.00 KS AZS AWFiS Gdańsk – MMTS Kwidzyn --:-- (--:--)

 

 

Wyniki
Ekstraklasa mężczyzn sezon 2008/2009

Pierwsza runda

Wyniki 1 kolejki:

KPR Miedź Legnica - KS AZS AWFiS Gdańsk 25:24 (10:12)
Interferie Zagłębie Lubin - KS Azoty Puławy 26:24 (12:10)
PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski - SPR AMD Chrobry Głogów 32:31 (15:14)
KS AZS AWF Gorzów Wielkopolski - Wisła Płock SSA 24:24 (11:10)
KS Vive Kielce - SPR BRW Stal Mielec 44:25 (21:14)
MMTS Kwidzyn - OKPR Traveland-Społem Olsztyn 31:25 (12:14)


Wyniki 2 kolejki:

SPR BRW Stal Mielec - MMTS Kwidzyn 29:28 (15:15)
SPR AMD Chrobry Głogów - KS AZS AWF Gorzów Wielkopolski 35:22 (17:8)
KS AZS AWFiS Gdańsk - OKPR Traveland-Społem Olsztyn 28:29 (13:16)
KS Azoty Puławy - PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski 20:31 (8:13)
KPR Miedź Legnica - Interferie Zagłębie Lubin 24:30 (10:16)
Wisła Płock SSA - KS Vive Kielce 26:23 (14:13)


Wyniki 3 kolejki:

Interferie Zagłębie Lubin - AZS AWFiS Gdańsk 31:36 (13:19)
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski - Miedź Legnica 31:24 (17:9)
AZS AWF Gorzów Wielkopolski - Azoty Puławy 22:29 (11:13)
MMTS Kwidzyn - Wisła Płock 22:28 (11:9)
Vive Kielce - Chrobry Głogów 32:29 (15:13)
Traveland-Społem Olsztyn - Stal Mielec 34:28 (19:15)


Wyniki 4 kolejki:

Wisła Płock - Traveland-Społem Olsztyn 29:28 (15:13)
Azoty Puławy - Vive Kielce 21:28 (14:13)
Interferie Zagłębie Lubin - Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski 29:26 (15:14)
AZS AWFiS Gdańsk - Stal Mielec 41:36 (22:18)
Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn 31:27 (14:13)
Miedź Legnica - AZS AWF Gorzów Wielkopolski 28:21 (12:12)


Wyniki 5 kolejki:

Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski - AZS AWFiS Gdańsk 34:23 (14:11)
Vive Kielce - Miedź Legnica 32:23 (14:13)
MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy 30:30 (16:18)
Stal Mielec - Wisła Płock 26:28 (14:14)
AZS AWF Gorzów Wielkopolski - Interferie Zagłębie Lubin 31:32 (16:18)
Traveland-Społem Olsztyn - Chrobry Głogów 31:26 (16:13)


Wyniki 6 kolejki:

AZS AWFiS Gdańsk - Wisła Płock 37:29 (16:13)
Azoty Puławy - Traveland-Społem Olsztyn 32:34 (16:19)
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski - AZS AWF Gorzów Wielkopolski 30:28 (15:17)
Miedź Legnica - MMTS Kwidzyn 27:23 (15:13)
Interferie Zagłębie Lubin - Vive Kielce 31:31 (13:13)
Chrobry Głogów - Stal Mielec 33:32 (19:19)


Wyniki 7 kolejki:

Vive Kielce - Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski 33:21 (19:11)
Wisła Płock - Chrobry Głogów 33:25 (11:13)
AZS AWF Gorzów Wielkopolski - AZS AWFiS Gdańsk 33:27 (17:9)
Traveland-Społem Olsztyn - Miedź Legnica 36:30 (16:15)
Stal Mielec - Azoty Puławy 31:24 (15:15)
MMTS Kwidzyn - Interferie Zagłębie Lubin 33:33 (17:18)


Wyniki 8 kolejki:

AZS AWF Gorzów Wielkopolski - Vive Kielce 20:30 (8:14)
Miedź Legnica - Stal Mielec 38:34 (17:18)
Interferie Zagłębie Lubin - Traveland-Społem Olsztyn 30:30 (16:17)
AZS AWFiS Gdańsk - Chrobry Głogów 22:23 (11:13)
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski - MMTS Kwidzyn 30:38 (14:17)
Azoty Puławy - Wisła Płock 20:30 (8:15)


Wyniki 9 kolejki:

Vive Kielce - AZS AWFiS Gdańsk 25:21 (18:11)
MMTS Kwidzyn - AZS AWF Gorzów Wielkopolski 33:23 (16:12)
Traveland-Społem Olsztyn - Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski 28:25 (16:9)
Wisła Płock - Miedź Legnica 33:18 (16:9)
Chrobry Głogów - Azoty Puławy 34:28 (16:13)
Stal Mielec - Interferie Zagłębie Lubin 32:27 (16:11)


Wyniki 10 kolejki:

Zagłębie Lubin - Wisła Płock 22:32 (12:16)
Vive Kielce - MMTS Kwidzyn 39:25 (22:13)
AZS AWF Gorzów Wielkopolski - Traveland-Społem Olsztyn 25:36 (12:22)
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski - Stal Mielec 37:25 (16:13)
AZS AWFiS Gdańsk - Azoty Puławy 27:26 (11:14)
Miedź Legnica - Chrobry Głogów 28:27 (15:11)


Wyniki 11 kolejki:

Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin 33:31 (13:15)
MMTS Kwidzyn - AZS AWFiS Gdańsk 25:22 (11:11)
Wisła Płock - Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski 24:27 (13:15)
Azoty Puławy - Miedź 96 Legnica 33:24 (16:15)
Traveland-Społem Olsztyn - Vive Kielce 25:26 (15:13)
Stal Mielec - AZS AWF Gorzów Wielkopolski 31:29 (18:15)

Druga runda


Wyniki 12 kolejki:

Traveland-Społem Olsztyn - MMTS Kwidzyn 28:24 (15:10)
Stal Mielec - Vive Kielce 22:36 (10:18)
Azoty Puławy - Zagłębie Lubin 33:26 (19:13)
Chrobry Głogów - Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski 33:28 (13:14)
AZS AWFiS Gdańsk - Miedź 96 Legnica 27:26 (15:10)
Wisła Płock - AZS AWF Gorzów Wielkopolski 35:20 (16:10)


Wyniki 13 kolejki:

MMTS Kwidzyn - Stal Mielec 33:28 (15:11)
AZS AWF Gorzów Wielkopolski - Chrobry Głogów 30:28 (11:14)
Zagłębie Lubin - Miedź 96 Legnica 29:27 (12:11)
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski - AZS AWFiS Gdańsk 31:25 (16:12)
Vive Kielce - Wisła Płock 30:27 (17:15)

 

Wyniki 14 kolejki:

 AZS AWFiS Gdańsk - Zagłębie Lubin 28:30 (13:14)
Miedź 96 Legnica - Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski 27:29 (11:14)
Stal Mielec - Traveland-Społem Olsztyn 27:28 (17:18)
Azoty Puławy - AZS AWF Gorzów Wielkopolski 26:26 (14:16)
Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 30:24 (17:7)
Chrobry Głogów - Vive Kielce 20:23 (10:12)

 

Wyniki 15 kolejki:

Vive Kielce - Azoty Puławy 29:27 (17:10)
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski - Zagłębie Lubin 30:28 (14:14)
Stal Mielec - AZS AWFiS Gdańsk 26:40 (12:20)
MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów 33:25 (12:14)
AZS AWF Gorzów Wielkopolski - Miedź 96 Legnica 30:29 (13:13)
Traveland-Społem Olsztyn - Wisła Płock 32:29 (17:14)

 

Wyniki 16 kolejki:

Wisła Płock - Stal Mielec 30:18 (13:7)
Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn 30:30 (14:15)
Chrobry Głogów - Traveland-Społem Olsztyn 24:23 (12:12)
Zagłębie Lubin - AZS AWF Gorzów Wielkopolski 35:35 (15:18)
AZS AWFiS Gdańsk - Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski 26:26 (15:7)
Miedź 96 Legnica - Vive Kielce 24:26 (8:12)



Tabela ekstraklasy mężczyzn

(sezon 2008/2009)

 

Lp. Nazwa Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
1. KS VIVE Kielce 18 33 16 1 1 557-437
2. OKPR TRAVELAND-SPOŁEM Olsztyn 18 25 12 1 5 548-497
3. WISŁA Płock
18 25 12 1 5 528-446
4. MMTS Kwidzyn
18 19 8 3 7 520-516
5. PMKS FOCUS PARK-KIPER Piotrków Trybunalski 18 19 9 1 8 511-501
6. AZS AWFiS Gdańsk 18 17 8 1 9 511-501
7. SPR AMD CHROBRY Głogów
18 16 8 0 10 496-525
8. MKS ZAGŁĘBIE Lubin
18 16 6 4 8 525-558
9. KS AZOTY Puławy
18 13 5 3 10 492-522
10. KPR MIEDŹ-96 Legnica
18 12 6 0 12 484-523
11. KS AZS AWF Gorzów Wielkopolski
18 11 4 3 11 464-540
12. SPR BRW STAL Mielec
18 10 5 0 13 508-578
               

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube