slide_14
slide_17
slide_13
slide_3
slide_1
Jesteś w:  mmts-kwidzyn.pl » Klub » Archiwum » Sezon 2009/2010

Ekstraklasa mężczyzn sezon 2009/2010­­

Pierwsza runda

Wyniki 1 kolejki:

Vive Targi Kielce - AZS AWFiS Gdańsk 33:21 (17:9)
Wisła Płock - Powen Zabrze 31:21 (14:13)
Nielba Wągrowiec - Azoty Puławy 30:31 (15:15)
Traveland-Społem Olsztyn - Śląsk Wrocław 30:26 (13:11)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - MMTS Kwidzyn 32:36 (15:18)
Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin 23:31 (10:18)

Wyniki 2 kolejki:

Śląsk Wrocław - Wisła Płock 27:30 (12:18)
MMTS Kwidzyn - Traveland-Społem Olsztyn 30:24 (16:15)
Powen Zabrze - Nielba Wągrowiec 25:30 (14:15)
Azoty Puławy - Vive Targi Kielce 25:35 (10:19)
Chrobry Głogów - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 36:26 (14:10)
Zagłębie Lubin - AZS AWFiS Gdańsk 34:28 (16:15)

Wyniki 3 kolejki:

Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 36:26 (17:12)
Nielba Wągrowiec - Śląsk Wrocław 26:20 (14:12)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Zagłębie Lubin 32:30 (15:16)
AZS AWFiS Gdańsk - Azoty Puławy 29:31 (15:15)
Traveland-Społem Olsztyn - Chrobry Głogów 31:23 (13:11)
Vive Targi Kielce - Powen Zabrze 21:15 (13:8)

Wyniki 4 kolejki:

Śląsk Wrocław - Vive Targi Kielce 20:30 (12:16)
Powen Zabrze - AZS AWFiS Gdańsk 24:28 (12:14)
Chrobry Głogów - Wisła Płock 25:30 (14:16)
Zagłębie Lubin - Azoty Puławy 27:27 (13:14)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Traveland-Społem Olsztyn 27:27 (12:18)
MMTS Kwidzyn - Nielba Wągrowiec 25:22 (12:11)

Wyniki 5 kolejki:

Vive Targi Kielce - MMTS Kwidzyn 39:24 (18:15)
Wisła Płock - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 35:21 (17:11)
Nielba Wągrowiec - Chrobry Głogów 29:23 (15:12)
Azoty Puławy - Powen Zabrze 27:25 (13:16)
Traveland-Społem Olsztyn - Zagłębie Lubin 24:23 (8:9)
AZS AWFiS Gdańsk - Śląsk Wrocław 27:23 (14:8)

Wyniki 6 kolejki:

Traveland-Społem Olsztyn - Wisła Płock 26:34 (11:14)
Zagłębie Lubin - POWEN Zabrze 32:27 (16:12)
MMTS Kwidzyn - AZS AWFiS Gdańsk 27:26 (13:17)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Nielba Wągrowiec 32:27 (17:15)
Śląsk Wrocław - Azoty Puławy 31:25 (15:11)
Chrobry Głogów - Vive Targi Kielce 26:34 (10:17)

Wyniki 7 kolejki:

Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn 23:25 (13:14)
POWEN Zabrze - Śląsk Wrocław 26:25 (13:9)
Nielba Wągrowiec - Traveland-Społem Olsztyn 34:31 (17:14)
AZS AWFiS Gdańsk - Chrobry Głogów 26:25 (15:11)
VIVE Targi Kielce - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 32:22 (15:10)
Wisła Płock - Zagłębie Lubin 27:31 (13:16)

Wyniki 8 kolejki:

Wisła Płock - Nielba Wągrowiec 29:27 (14:12)
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 27:29 (12:15)
MMTS Kwidzyn - POWEN Zabrze 26:25 (13:11)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - AZS AWFiS Gdańsk 28:24 (15:14)
Chrobry Głogów - Azoty Puławy 30:28 (15:10)
Traveland-Społem Olsztyn - VIVE Targi Kielce 24:31 (11:15)

Wyniki 9 kolejki:

POWEN Zabrze - Chrobry Głogów 32:30 (15:16)
AZS AWFiS Gdańsk - Traveland-Społem Olsztyn 26:32 (12:16)
Nielba Wągrowiec - Zagłębie Lubin 35:32 (17:17)
Azoty Puławy - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 31:26 (15:14)
Śląsk Wrocław - MMTS Kwidzyn 28:27 (13:10)
VIVE Targi Kielce - Wisła Płock 42:27 (20:15)

Wyniki 10 kolejki:

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - POWEN Zabrze 33:29 (18:15)
Wisła Płock - AZS AWFiS Gdańsk 37:27 (20:10)
Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn 29:21 (15:10)
Chrobry Głogów - Śląsk Wrocław 30:35 (14:15)
Traveland-Społem Olsztyn - Azoty Pulawy 23:23 (11:8)
Nielba Wągrowiec - VIVE Targi Kielce 28:41 (18:22)

Wyniki 11 kolejki:

Azoty Puławy - Wisła Płock 32:28 (19:14)
Śląsk Wrocław - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 31:22 (13:12)
POWEN Zabrze - Traveland-Społem Olsztyn 22:25 (9:13)
MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów 26:24 (11:11)
AZS AWFiS Gdańsk - Nielba Wągrowiec 29:33 (16:17)
VIVE Targi Kielce - Zagłębie Lubin 42:24 (21:12)

Runda rewanżowa

Wyniki 12 kolejki:

Śląsk Wrocław - Traveland-Społem Olsztyn 27:33 (13:14)
Azoty Puławy - Nielba Wągrowiec 26:25 (13:11)
MMTS Kwidzyn - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 38:26 (21:11)
AZS AWFiS Gdańsk - VIVE Targi Kielce 25:34 (13:16)
POWEN Zabrze - Wisła Płock 23:30 (11:13)
Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów 30:24 (14:12)

Wyniki 13 kolejki:

AZS AWFiS Gdańsk - Zagłębie Lubin 28:33 (11:16)
Nielba Wągrowiec - POWEN Zabrze 26:25 (12:14)
Traveland-Społem Olsztyn - MMTS Kwidzyn 33:21 (17:10)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Chrobry Głogów 23:23 (11:12)
VIVE Targi Kielce - Azoty Puławy 40:22 (24:11)
Wisła Płock - Śląsk Wrocław 33:28 (16:12)

Wyniki 14 kolejki:

Zagłębie Lubin - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 24:20 (12:9)
Azoty Puławy - AZS AWFiS Gdańsk 32:30 (16:12)
MMTS Kwidzyn - Wisła Płock 33:31 (12:15)
Śląsk Wrocław - Nielba Wągrowiec 33:30 (13:14)
POWEN Zabrze - VIVE Targi Kielce 21:37 (10:17)
Chrobry Głogów - Traveland-Społem Olsztyn 20:32 (12:16)

Wyniki 15 kolejki:

Śląsk Wrocław - VIVE Targi Kielce 29:46 (13:24)
Wisła Płock - Chrobry Głogów 36:23 (20:10)
Azoty Puławy - Zagłębie Lubin 24:23 (12:10)
AZS AWFiS Gdańsk - POWEN Zabrez 23:21 (13:10)
Traveland-Społem Olsztyn - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 37:23 (15:13)
Nielba Wągrowiec - MMTS Kwidzyn 30:30 (13:13)

Wyniki 16 kolejki:

Zagłębie Lubin - Traveland-Społem Olsztyn 34:34 (18:20)
POWEN Zabrze - Azoty Puławy 27:25 (15:9)
Chrobry Głogów - Nielba Wągrowiec 25:25 (13:11)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Wisła Płock 32:29 (18:13)
Śląsk Wrocław - AZS AWFiS Gdańsk 25:22 (13:10)
MMTS Kwidzyn - VIVE Targi Kielce 24:36 (10:17)

Tabela ekstraklasy mężczyzn

(sezon 2009/2010)­


Lp. Nazwa Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
1. KS VIVE TARGI Kielce
22
44
22
0
0
767-529
2. WISŁA Płock S.A.
22
31
15
1
6
679-594
3. MMTS Kwidzyn
22
29
14
1
7
611-623
4. KS AZOTY Puławy
22
24
11
2
9
605-627
5. MKS ZAGŁĘBIE Lubin
22
24
11
2
9
652-623
6. OKPR TRAVELAND-SPOŁEM Olsztyn
22
23
10
3
9
627-607
7. MKS NIELBA Wągrowiec
22
19
8
3
11
589-616
8. MKS PIOTRKOWIANIN Piotrków Trybunalski
22
17
7
3
12
591-666
9. AS-BAU ŚLĄSK Wrocław
22
16
8
0
14
603-650
10. SPR CHROBRY Głogów
22
14
6
2
14
569-628
11. AZS AWFiS Gdańsk
22
14
7
0
15
565-615
12. NMC POWEN Zabrze
22
9
4
1
17
546-626








­

Tabela po I rundzie


Lp. Nazwa Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
1. KS VIVE TARGI Kielce
11
22
11
0
0
380-256
2. WISŁA Płock S.A.
11
16
8
0
3
344-305
3. MMTS Kwidzyn
11
14
7
0
4
293-308
4. KS AZOTY Puławy
11
12
5
2
4
303-309
5. MKS NIELBA Wągrowiec
11
12
6
0
5
321-318
6. OKPR TRAVELAND-SPOŁEM Olsztyn
11
12
5
2
4
297-299
7. MKS ZAGŁĘBIE Lubin
11
11
5
1
5
320-315
8. AS-BAU ŚLĄSK Wrocław
11
10
5
0
6
295-300
9. MKS PIOTRKOWIANIN Piotrków Trybunalski
11
9
4
1
6
301-338
10. KS AZS AWFiS Gdańsk
11
6
3
0
8
291-327
11. NMC POWEN Zabrze
11
4
2
0
9
271-308
12. SPR CHROBRY Głogów
11
4
2
0
9
295-328