slide_13
slide_17
slide_1
slide_3
slide_14
Jesteś w:  mmts-kwidzyn.pl » Klub » Archiwum » Sezon 2010/2011

Ekstraklasa mężczyzn sezon 2010/2011

Pierwsza runda

Wyniki 1 kolejki:

VIVE Targi Kielce - Zagłębie Lubin 40:31 (19:17)
Azoty Puławy - Chrobry Głogów 22:27 (10:11)
Stal Mielec - Nielba Wągrowiec 35:25 (19:11)
Miedź Legnica - AZS AWF Gorzów Wielkopolski 27:32 (12:18)
MMTS Kwidzyn - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 25:24 (13:9)
Warmia Anders Olsztyn - Orlen Wisła Płock 27:30 (14:15)

Wyniki 2 kolejki:

VIVE Targi Kielce - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 41:22 (23:9)
AZS AWF Gorzów Wlkp. - MMTS Kwidzyn 27:30 (14:17)
Nielba Wągrowiec - Reflex Miedź Legnica 25:29 (11:15)
Orlen Wisła Płock - BRW Stal Mielec 30:28 (13:12)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Azoty Puławy 29:28 (15:13)
Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów 40:31 (18:16) 

Wyniki 3 kolejki:

Stal Mielec - VIVE Targi Kielce 30:44 (16:23)
MMTS Kwidzyn - Nielba Wągrowiec 27:25 (15:13)
Azoty Puławy - AZS AWF Gorzów Wlkp. 36:28 (17:9)
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - Zagłębie Lubin 32:24 (18:12)
Reflex Miedź Legnica - Orlen Wisła Płock 21:32 (9:10)
Chrobry Głogów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 31:29 (16:17)

Wyniki 4 kolejki:

VIVE Targi Kielce - Reflex Miedź Legnica 31:19 (17:14)
Zagłębie Lubin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 26:26 (12:15)
AZS AWF Gorzów Wlkp. - Chrobry Głogów 32:32 (17:14)
Nielba Wągrowiec - Azoty Puławy 36:24 (14:12)
Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 31:22 (15:14)
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - Stal Mielec 33:33 (16:16)

Wyniki 5 kolejki:

MMTS Kwidzyn - VIVE Targi Kielce 22:35 (13:14)
Reflex Miedź Legnica - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 28:28 (12:14)
Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock 24:30 (10:16)
Chrobry Głogów - Nielba Wągrowiec 33:28 (18:14)
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - AZS AWF Gorzów Wlkp. 31:32 (16:17)
Stal Mielec - Zagłębie Lubin 37:31 (20:11)

Wyniki 6 kolejki:

VIVE Targi Kielce - Azoty Puławy 27:23 (15:10)
Orlen Wisła Płock - Chrobry Głogów 38:27 (18:13)
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - MMTS Kwidzyn 32:31 (18:17)
Stal Mielec - Reflex Miedź Legnica 27:26 (19:13)
Zagłębie Lubin - AZS AWF Gorzów Wlkp. 39:34 (19:15)
Nielba Wągrowiec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 37:29 (17:13)

Wyniki 7 kolejki:

Chrobry Głogów - VIVE Targi Kielce 25:38 (12:21)
MMTS Kwidzyn - Stal Mielec 30:28 (20:12)
Azoty Puławy - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 34:28 (13:18)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Orlen Wisła Płock 22:27 (9:13)
AZS AWF Gorzów Wielkopolski - Nielba Wągrowiec 29:26 (14:12)
Reflex Miedź Legnica - Zagłębie Lubin 33:33 (14:17)

Wyniki 8 kolejki:

VIVE Targi Kielce - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 35:19 (17:5)
Zagłębie Lubin - Nielba Wągrowiec 38:28 (23:16)
Orlen Wisła Płock - AZS AWF Gorzów Wielkopolski 33:28 (19:11)
Stal Mielec - Azoty Puławy 33:34 (16:13)
Reflex Miedź Legnica - MMTS Kwidzyn 22:33 (10:12)
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - Chrobry Głogów 33:32 (19:18)

Wyniki 9 kolejki:

MMTS Kwidzyn - Zagłębie Lubin 36:29 (12:15)
AZS AWF Gorzów Wielkopolski - VIVE Targi Kielce 24:40 (15:20)
Nielba Wągrowiec - Orlen Wisła Płock 24:26 (13:9)
Azoty Puławy - Reflex Miedź Legnica 24:21 (10:8)
Chrobry Głogów - Stal Mielec 29:32 (16:16)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 20:20 (12:11)

Wyniki 10 kolejki:

Zagłębie Lubin - Orlen Wisła Płock 25:33 (12:18)
VIVE Targi Kielce - Nielba Wągrowiec 33:26 (14:13)
Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 37:27 (19:13)
MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy 31:26 (17:12)
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - AZS AWF Gorzów Wielkopolski 26:25 (9:11)
Reflex Miedź Legnica - Chrobry Głogów 24:28 (16:15)

Wyniki 11 kolejki:

Azoty Puławy - Zagłębie Lubin 34:34 (18:16)
Orlen Wisła Płock - VIVE Targi Kielce 27:34 (14:16)
Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn 29:29 (11:13)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Reflex Miedź Legnica 26:30 (13:14)
AZS AWF Gorzów Wielkopolski - Stal Mielec 27:36 (14:17)
Nielba Wągrowiec - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 30:29 (14:17)


Runda rewanżowa


Wyniki 12 kolejki:

Zagłębie Lubin - VIVE Targi Kielce 33:35 (18:20)
Orlen Wisła Płock - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 35:24 (18:14)
Chrobry Głogów - Azoty Puławy 26:28 (13:13)
Nielba Wągrowiec - Stal Mielec 34:29 (16:13)
AZS AWF Gorzów Wielkopolski - Reflex Miedź Legnica 22:23 (8:12)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - MMTS Kwidzyn 33:25 (17:15)

Wyniki 13 kolejki:

Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - VIVE Targi Kielce 29:35 (15:18)
Azoty Puławy - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 27:21 (14:9)
MMTS Kwidzyn - AZS AWF Gorzów Wielkopolski 40:33 (22:17)
Stal Mielec - Orlen Wisła Płock 32:38 (16:20)
Reflex Miedź Legnica - Nielba Wągrowiec 28:22 (14:9)
Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin 30:32 (11:18)

Wyniki 14 kolejki:

Orlen Wisła Płock - Reflex Miedź Legnica 30:13 (11:7)
AZS AWF Gorzów Wielkopolski - Azoty Puławy 32:33 (16:18)
Zagłębie Lubin - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 29:32 (18:18)
VIVE Targi Kielce - Stal Mielec 45:34 (24:14)
Nielba Wągrowiec - MMTS Kwidzyn 32:29 (19:19)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Chrobry Głogów 28:24 (12:12)

Wyniki 15 kolejki:

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Zagłębie Lubin 30:29 (14:11)
Chrobry Głogów - AZS AWF Gorzów Wielkopolski 36:26 (16:15)
Azoty Puławy - Nielba Wągrowiec 34:27 (18:19)
MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 26:29 (10:15)
Reflex Miedź Legnica - VIVE Targi Kielce 24:32 (11:18)
Stal Mielec - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 36:29 (16:13)

Wyniki 16 kolejki:

Zagłębie Lubin - Stal Mielec 38:41 (18:20)
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - Reflex Miedź Legnica 33:28 (18:12)
Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy 34:21 (21:11)
AZS AWF Gorzów Wielkopolski - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 34:28 (15:15)
VIVE Targi Kielce - MMTS Kwidzyn 38:23 (18:14)
Nielba Wągrowiec - Chrobry Głogów 36:29 (15:16)

Wyniki 17 kolejki:

AZS AWF Gorzów Wielkopolski - Zagłębie Lubin 25:33 (14:13)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Nielba Wągrowiec 27:29 (14:16)
Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock 27:37 (15:16)
Azoty Puławy - VIVE Targi Kielce 31:33 (16:17)
MMTS Kwidzyn - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 30:24 (13:14)
Reflex Miedź Legnica - Stal Mielec 33:30 (12:17)

Wyniki 18 kolejki:

VIVE Targi Kielce - Chrobry Głogów 39:30 (21:9)
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - Azoty Puławy 30:26 (13:14)
Orlen Wisła Płock - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 33:24 (15:13)
Nielba Wągrowiec - AZS AWF Gorzów Wielkopolski 32:30 (17:14)
Zagłębie Lubin - Reflex Miedź Legnica 34:24 (14:10)
Stal Mielec - MMTS Kwidzyn 27:26 (14:12)

Wyniki 19 kolejki:

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - VIVE Targi Kielce 27:38 (19:20)
Nielba Wągrowiec - Zagłębie Lubin 29:28 (14:10)
AZS AWF Gorzów Wielkopolski - Orlen Wisła Płock 25:40 (13:20)
Azoty Puławy - Stal Mielec 28:27 (11:12)
MMTS Kwidzyn - Reflex Miedź Legnica 30:23 (13:10)
Chrobry Głogów - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 27:26 (13:14)

Wyniki 20 kolejki:

VIVE Targi Kielce - AZS AWF Gorzów Wielkopolski 51:29 (24:16)
Orlen Wisła Płock - Nielba Wągrowiec 34:25 (18:11)
Stal Mielec - Chrobry Głogów 23:28 (9:15)
Reflex Miedź Legnica - Azoty Puławy 35:30 (16:14)
Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn 28:28 (14:13)
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 32:29 (17:11)­

Wyniki 21 kolejki:

Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn 28:32 (17:12)
Orlen Wisła Płock - Zagłębie Lubin 36:24 (18:13)
Nielba Wągrowiec - VIVE Targi Kielce 20:37 (10:16)
AZS AWF Gorzów Wielkopolski - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 30:42 (14:19)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Stal Mielec 25:37 (12:18)
Chrobry Głogów - Reflex Miedź Legnica 26:21 (12:9)

Wyniki 22 kolejki:

MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów 29:32 (20:14)
Relfex Miedź Legnica - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 28:24 (11:13)
Stal Mielec - AZS AWF Gorzów Wielkopolski 43:27 (18:13)
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - Nielba Wągrowiec 27:24 (14:11)
VIVE Targi Kielce - Orlen Wisła Płock 29:32 (13:14)
Zagłębie Lubin - Azoty Puławy 32:28 (14:13)


I RUNDA


Kolejka Data
Godzina Mecz Wynik
1. 05.09.10
14.45

MMTS Kwidzyn - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Polsat Sport

25:24

(13:9)
2.

11.09.10


18.00 AZS AWF Gorzów Wlkp. - MMTS Kwidzyn
27:30

(14:17)
3. 18.09.10
16.00 MMTS Kwidzyn - Nielba Wągrowiec
27:25

(15:13)
4. 25.09.10
14.00

Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn

31:22

(15:14)
5. 29.09.10
18.00

MMTS Kwidzyn - VIVE Targi Kielce

Polsat Sport

22:35

(13:14)
6. 09.10.10
17.00 Warmia Anders Group Społem Olsztyn - MMTS Kwidzyn
32:31

(18:17)
7. 16.10.10
17.00 MMTS Kwidzyn - SPR BRW Stal Mielec
30:28

(20:12)
8. 23.10.10
18.00 KPR Siódemka-Miedź Legnica – MMTS Kwidzyn
22:33

(10:12)
9. 06.11.10
17.00 MMTS Kwidzyn - Zagłębie Lubin
36:29

(12:15)
10. 13.11.10
20.00 MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy
31:26

(17:12)
11. 20.11.10
18.00 SPR Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn 29:29

(11:13)


II RUNDA


Kolejka Data
Godzina Mecz
Wynik
1. 27.11.10
18.00 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - MMTS Kwidzyn

33:25

(17:15)
2. 04.12.10
18.00 MMTS Kwidzyn - AZS AWF Gorzów Wielkopolski

40:33

(22:17)
3. 12.12.10
19.00 Nielba Wągrowiec - MMTS Kwidzyn
32:29

(19:19)
4. 15.12.10
17.30 MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock

26:29

(10:15)
5. 06.02.11
17.30 VIVE Targi Kielce - MMTS Kwidzyn
38:23

(18:14)
6. 12.02.11
17.00 MMTS Kwidzyn - Warmia Anders Group Społem Olsztyn
30:24

(13:14)
7. 20.02.11
17.30 Stal Mielec - MMTS Kwidzyn

27:26

(14:10)
8. 26.02.11
17.00 MMTS Kwidzyn - Siódemka-Miedź Legnica

30:23

(13:10)
9. 05.03.11
19.30 MKS Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn

28:28
(14:13)
10. 26.03.11
18.00 KS Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn

28:32
(17:12)
11. 02.04.11
18.00 MMTS Kwidzyn - SPR AMD Chrobry Głogów

29:32
(20:14)
­­

Tabela PGNiG Superligi Mężczyzn

(sezon 2010/2011)­


Lp. Nazwa Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
1. KS VIVE TARGI Kielce
22
42
21
0
1
810-570
2. ORLEN WISŁA Płock
22
42
21
0
1
715-552
3. MMTS Kwidzyn
22
24
11
2
9
634-635
4. SPR BRW STAL Mielec
22
23
11
1
10
715-687
5. WARMIA-ANDERS GROUP-SPOŁEM Olsztyn
22
23
10
3
9
638-657
6. SPR CHROBRY Głogów
22
20
9
2
11
629-670
7. KS AZOTY Puławy
22
19
9
1
12
623-653
8. MKS ZAGŁĘBIE Lubin
22
18
7
4
11
690-702
9. MKS NIELBA Wągrowiec
22
18
9
0
13
620-664
10. MSPR REFLEX MIEDŹ Legnica
22
16
7
2
13
560-632
11. MKS PIOTRKOWIANIN Piotrków Trybunalski
22
10
4
2
16
578-664
12. KS AZS AWF Gorzów Wielkopolski
22
9
4
1
17

631-757

 Faza play-off

1/4 finału (do 2 zwycięstw)

1 termin

VIVE Targi Kielce - Zagłębie Lubin 45:27 (22:13)
Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy 26:25 (14:13)
MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów 31:22 (15:14)
Stal Mielec - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 34:29 (16:15)

2 termin

Zagłębie Lubin - VIVE Targi Kielce 29:42 (12:18) - awans VIVE
Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock 26:30 (12:13) - awans Wisły
Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn 32:34 (16:15) - awans MMTS
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - Stal Mielec 34:28 (16:12)

3 termin

Stal Mielec - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 41:32 (21:13) - awans Stali

1/2 finału (do 3 zwycięstw)

1 termin

Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 30:19 (13:9)
VIVE Targi Kielce - Stal Mielec 40:29 (19:13)

2 termin

Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 32:20 (18:5)
VIVE Targi Kielce - Stal Mielec 46:26 (22:12)

3 termin

Stal Mielec - VIVE Targi Kielce 28:44 (15:21) - awans VIVE
MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 21:25 (13:12) - awans Wisły


Rywalizacja o III miejsce (do 3 zwycięstw):

MMTS Kwidzyn - Stal Mielec 41:36 (15:17)
MMTS Kwidzyn - Stal Mielec 20:25 (10:10)
Stal Mielec - MMTS Kwidzyn 27:35 (11:18)
Stal Mielec - MMTS Kwidzyn 30:25 (15:10)
MMTS Kwidzyn - Stal Mielec 24:23 (12:11)

brązowy medal: MMTS Kwidzyn


Rywalizacja o I miejsce (do 3 zwycięstw):

VIVE Targi Kielce - Orlen Wisła Płock 31:25 (17:13)
VIVE Targi Kielce - Orlen Wisła Płock 30:32 (7:12)
Orlen Wisła Płock - VIVE Targi Kielce 32:25 (15:17)
Orlen Wisła Płock - VIVE Targi Kielce 26:23 (12:12)

Złoty medal: Orlen Wisła Płock

srebro: VIVE Targi Kielce