Ekstraklasa mężczyzn sezon 2010/2011

 

Pierwsza runda

 

1 kolejka:

Orlen Wisła Płock - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 32:26 (15:13)
Azoty Puławy - TAURON Stal Mielec 23:23 (12:11)
POWEN Zabrze - Zagłębie Lubin 22:20 (14:7)
Jurand Ciechanów - Nielba Wągrowiec 29:26 (13:12)
Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn 26:23 (12:14)
Siódemka Miedź Legnica - VIVE Targi Kielce 19:33 (9:17)

2 kolejka:

MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy 22:24 (11:12)
Nielba Wągrowiec - VIVE Targi Kielce 28:35 (14:13)
Zagłębie Lubin - Siódemka Miedź Legnica 27:31 (13:16)
TAURON Stal Mielec - POWEN Zabrze 31:30 (15:14)
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - Chrobry Głogów 21:27 (9:11)
Jurand Ciechanów - Orlen Wisła Płock 25:36 (9:17)

3 kolejka:

Chrobry Głogów - Jurand Ciechanów 28:25 (12:14)
Orlen Wisła Płock - Nielba Wągrowiec 37:23 (16:12)
Azoty Puławy - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 25:20 (12:7)
POWEN Zabrze - MMTS Kwidzyn 15:22 (9:11)
Siódemka Miedź Legnica - TAURON Stal Mielec 25:24 (12:11)
VIVE Targi Kielce - Zagłębie Lubin 44:26 (26:9)

4 kolejka:

Orlen Wisła Płock - Chrobry Głogów 34:22 (21:10)
Nielba Wągrowiec - Zagłębie Lubin 27:26 (10:12)
MMTS Kwidzyn - Siódemka Miedź Legnica 35:31 (18:14)
TAURON Stal Mielec - VIVE Targi Kielce 28:40 (16:20)
Jurand Ciechanów - Azoty Puławy 21:30 (10:12)

Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - POWEN Zabrze 24:23 (12:13)

5 kolejka:

Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock 19:19 (9:9)
VIVE Targi Kielce - MMTS Kwidzyn 39:22 (21:13)
Chrobry Głogów - Nielba Wągrowiec 30:29 (14:15)
POWEN Zabrze - Jurand Ciechanów 26:24 (12:15)
Siódemka Miedź Legnica - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 23:22 (11:10)
Zagłębie Lubin - TAURON Stal Mielec 28:27 (14:13)

6 kolejka:

Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - VIVE Targi Kielce 21:31 (7:15)
Orlen Wisła Płock - POWEN Zabrze 32:26 (16:12)
Jurand Ciechanów - Siódemka Miedź Legnica 22:28 (10:15)
Chrobry Głogów - Azoty Puławy 26:26 (10:9)
MMTS Kwidzyn - Zagłębie Lubin 27:25 (13:12)
Nielba Wągrowiec - TAURON Stal Mielec 22:31 (8:15)

7 kolejka:

Siódemka Miedź Legnica - Orlen Wisła Płock 23:26 (10:9)
Nielba Wągrowiec - Azoty Puławy 34:31 (17:11)
TAURON Stal Mielec - MMTS Kwidzyn 32:30 (17:14)
POWEN Zabrze - Chrobry Głogów 21:24 (14:10)
VIVE Targi Kielce - Jurand Ciechanów 36:27 (19:11)
Zagłębie Lubin - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 32:19 (14:9)

8 kolejka:

Nielba Wągrowiec - MMTS Kwidzyn 21:29 (7:14)
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - TAURON Stal Mielec 27:28 (16:14)
Jurand Ciechanów - Zagłębie Lubin 27:25 (13:14)
Azoty Puławy - POWEN Zabrze 27:25 (13:14)
Chrobry Głogów - Siódemka Miedź Legnica 26:24 (14:14)
Orlen Wisła Płock - VIVE Targi Kielce 29:34 (15:15)

9 kolejka:

MMTS Kwidzyn - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 26:23 (13:12)
POWEN Zabrze - Nielba Wągrowiec 24:27 (11:14)
Siódemka Miedź Legnica - Azoty Puławy 26:29 (14:13)
TAURON Stal Mielec - Jurand Ciechanów 37:28 (19:13)
VIVE Targi Kielce - Chrobry Głogów 37:29 (19:14)
Zagłębie Lubin - Orlen Wisła Płock 30:36 (14:15)

10 kolejka:

Nielba Wągrowiec - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 33:28 (14:12)
Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin 27:31 (14:19)
Jurand Ciechanów - MMTS Kwidzyn 24:28 (8:14)
Azoty Puławy - VIVE Targi Kielce 28:43 (14:24)
POWEN Zabrze - Siódemka Miedź Legnica 34:22 (16:10)
Orlen Wisła Płock - TAURON Stal Mielec 34:31 (18:17)

11 kolejka:

MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 23:26 (12:12)
TAURON Stal Mielec - Chrobry Głogów 30:29 (13:14)
Zagłębie Lubin - Azoty Puławy 27:27 (12:17)
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - Jurand Ciechanów 21:23 (10:12)
VIVE Targi Kielce - POWEN Zabrze 39:27 (16:16)
Siódemka Miedź Legnica - Nielba Wągrowiec 25:29 (11:15)

 

Runda rewanżowa

 

12 kolejka:

Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - Orlen Wisła Płock 24:23 (10:13)
TAURON Stal Mielec - Azoty Puławy 22:20 (12:9)
VIVE Targi Kielce - Siódemka Miedź Legnica 42:14 (18:9)
Nielba Wągrowiec - Jurand Ciechanów 29:23 (18:10)
MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów 28:21 (14:12)
Zagłębie Lubin - POWEN Zabrze 27:31 (12:17)


13 kolejka:

Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn 34:23 (17:9)
Orlen Wisła Płock - Jurand Ciechanów 30:25 (14:10)
Vive TArgi Kielce - Nielba Wągrowiec 42:27 (19:14)
POWEN Zabrze - Tauron Stal Mielec 33:26 (16:11)
Chrobry Głogów - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 25:30 (11:16)


14 kolejka:

Nielba Wągrowiec - Orlen Wisła Płock 30:30 (15:17)
MMTS Kwidzyn - POWEN Zabrze 28:27 (14:13)
Jurand Ciechanów - Chrobry Głogów 31:27 (14:15)
Zagłębie Lubin - Vive Targi Kielce 22:32 (10:18)
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - Azoty Puławy 29:28 (15:14)
Tauron Stal Mielec - Siódemka Miedź Legnica 37:21 (18:11)


15 kolejka:

Azoty Puławy - Jurand Ciechanów 26:28 (13:14)
Zagłębie Lubin - Nielba Wągrowiec 30:28 (16:14)
Vive Targi Kielce - Tauron Stal Mielec 43:23 (22:10)
POWEN Zabrze - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 27:24 (9:12)
Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock 24:25 (11:14)
Siódemka Miedź Legnica - MMTS Kwidzyn 24:32 (6:18)

16 kolejka:

Nielba Wągrowiec - Chrobry Głogów 28:29 (16:13)
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - Siódemka Miedź Legnica 25:27 (11:12)
MMTS Kwidzyn - VIVE Targi Kielce 29:36 (17:16)
Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy 25:21 (13:8)
Jurand Ciechanów - POWEN Zabrze 25:27 (13:14)
Tauron Stal Mielec - Zagłębie Lubin 30:25 (15:10)

17 kolejka:

VIVE Targi Kielce - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 38:18 (20:11)
TAURON Stal Mielec - Nielba Wągrowiec 39:27 (21:15)
Siódemka Miedź Legnica - Jurand Ciechanów 31:30 (16:15)
Azoty Puławy - Chrobry Głogów 32:25 (13:12)
Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn 23:34 (14:20)
POWEN Zabrze - Orlen Wisła Płock 24:30 (14:12)

18 kolejka:

Azoty Puławy - Nielba Wągrowiec 32:28 (16:10)
Jurand Ciechanów - VIVE Targi Kielce 25:33 (13:19)
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - Zagłębie Lubin 26:22 (14:9)
Chrobry Głogów - POWEN Zabrze 29:29 (17:18)
MMTS Kwidzyn - Tauron Stal Mielec 36:28 (19:13)
Orlen Wisła Płock - Siódemka Miedź Legnica 38:32 (17:14)

19 kolejka:

MMTS Kwidzyn - Nielba Wągrowiec 35:34 (20:19)
Zagłębie Lubin - Jurand Ciechanów 30:23 (15:10)
Tauron Stal Mielec - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 28:23 (15:9)
POWEN Zabrze - Azoty Puławy 25:20 (13:8)
Siódemka Miedź Legnica - Chrobry Głogów 25:38 (11:16)
VIVE Targi Kielce - Orlen Wisła Płock 26:22 (14:13)

20 kolejka:

Nielba Wągrowiec - POWEN Zabrze 27:27 (11:11)
Jurand Ciechanów - Tauron Stal Mielec 23:33 (13:17)
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - MMTS Kwidzyn 26:30 (12:13)
Azoty Puławy - Siódemka-Miedź Legnica 27:24 (12:9)
Orlen Wisła Płock - Zagłębie Lubin 34:22 (15:10)
Chrobry Głogów - VIVE Targi Kielce 29:39 (12:18)

21 kolejka:

Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - Nielba Wągrowiec 32:26 (12:13)
MMTS Kwidzyn - Jurand Ciechanów 34:20 (16:13)
Tauron Stal Mielec - Orlen Wisła Płock 28:34 (14:20)
Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów 25:25 (13:13)
VIVE Targi Kielce - Azoty Puławy 35:24 (18:13)
Siódemka Miedź Legnica - POWEN Zabrze 24:31 (12:17)

22 kolejka:

Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 27:28 (10:15)
Nielba Wągrowiec - Siódemka Miedź Legnica 22:31 (11:16)
POWEN Zabrze - VIVE Targi Kielce 30:26 (14:11)
Azoty Puławy - Zagłębie Lubin 30:29 (14:15)
Chrobry Głogów - Tauron Stal Mielec 28:30 (12:16)
Jurand Ciechanów - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 27:29 (15:17)

 

Runda play-off


1/4 finału

Siódemka Miedź Legnica - VIVE Targi Kielce 27:32 (12:19)
VIVE Targi Kielce - Siódemka Miedź Legnica 36:16 (20:4)
awans VIVE Targi (2:0)

MMTS Kwidzyn - POWEN Zabrze 29:28 (14:15)
POWEN Zabrze - MMTS Kwidzyn 27:29 (10:11)
awans MMTS (2:0)

Orlen Wisła Płock - Chrobry Głogów 31:19 (13:6)
Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock 24:26 (13:13)
awans Orlen Wisła (2:0)

Tauron Stal Mielec - Azoty Puławy 28:23 (13:9)
Azoty Puławy - Tauron Stal Mielec 28:21 (13:14)
Tauron Stal Mielec - Azoty Puławy 25:23 (11:9)
awans: Tauron Stal (2:1)

1/2 finału

VIVE Targi Kielce - Tauron Stal Mielec 36:23 (16:11)
VIVE Targi Kielce - Tauron Stal Mielec 42:24 (25:6)
Tauron Stal Mielec - VIVE Targi Kielce 26:42 (13:23)
awans VIVE Targi (3:0)

Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 42:19 (18:10)
Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 30:23 (15:9)
MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 28:31 (15:10)
awans Orlen Wisła (3:0)

Mecz o III miejsce

MMTS Kwidzyn - Tauron Stal Mielec 33:34 (16:20)
MMTS Kwidzyn - Tauron Stal Mielec 27:31 (12:14)
Tauron Stal Mielec - MMTS Kwidzyn 33:27 (15:12)
Brązowy medal dla: Tauron Stali Mielec

Finał

VIVE Targi Kielce - Orlen Wisła Płock 28:25 (16:11)
VIVE Targi Kielce - Orlen Wisła Płock 28:21 (11:11)
Orlen Wisła Płock - VIVE Targi Kielce 25:27 (13:14)
Mistrzem Polski: VIVE Targi Kielce

Tabela PGNiG Superligi Mężczyzn­

(sezon 2011/2012)­

 

Lp. Nazwa Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
1. KS VIVE TARGI Kielce
22 42 21 0 1 803-547
2. ORLEN WISŁA Płock 22 34 16 2 4 662-566
3. MMTS Kwidzyn
22 30 15 0 7 624-586
4. TAURON STAL Mielec
22 27 13 1 8 646-629
5. KS AZOTY Puławy 22 24 10 4 8 575-572
6. MMC POWEN Zabrze 22 22 10 2 10 577-570
7. SPR CHROBRY Głogów
22 19 8 3 11 594-626
8. MSPR SIÓDEMKA MIEDŹ Legnica 22 14 7 0 15 552-658
9. MKS ZAGŁĘBIE Lubin 22 14 6 2 14 581-629
10. MKS NIELBA Wągrowiec
22 14 6 2 14 605-675
11. WARMIA-ANDERS GROUP-SPOŁEM Olsztyn
22 14 7 0 15 538-604
12. PBS JURAND Ciechanów
22 10 5 0 17 555-650
               

­ ­

Tabela po I rundzie

 

Lp. Nazwa Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
1. KS VIVE TARGI Kielce 11 22 11 0 0 411-284
2. ORLEN WISŁA Płock 11 19 9 1 1 341-282
3. KS AZOTY Puławy
11 14 5 4 2 281-279
4. TAURON STAL Mielec
11 13 6 1 4 322-316
5. SPR CHROBRY Głogów 11 13 6 1 4 294-301
6. MMTS Kwidzyn 11 12 6 0 5 287-286
7. MKS NIELBA Wągrowiec
11 10 5 0 6 299-325
8. MSPR SIÓDEMKA MIEDŹ Legnica 11 8 4 0 7 277-307
9. MKS ZAGŁĘBIE Lubin 11 7 3 1 7 297-314
10. NMC POWEN Zabrze
11 6 3 0 8 266-284
11. PBS JURAND Ciechanów
11 6 3 0 8 275-321
12. WARMIA-ANDERS GROUP-SPOŁEM Olsztyn
11 2 1 0 10 252-303

 

I RUNDA

 

Kolejka Data   Godzina Mecz Wynik
1. 04.09.2011   18.00

Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn

26:23
  (12:14)
2.

10.09.2011

  17.00 MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy 22:24
  (11:12)
3. 17.09.2011   18.00
NMC POWEN Zabrze - MMTS Kwidzyn 15:22
  (9:11)
4. 24.09.2011   17.00

MMTS Kwidzyn - Siódemka Miedź Legnica

35:31
  (18:14)
5. 28.09.2011   18.30

VIVE Targi Kielce - MMTS Kwidzyn

39:22
  (21:13)
6. 09.10.2011   15.00

MMTS Kwidzyn - MKS Zagłębie Lubin                            (Polsat Sport)

27:25
  (13:12)
7. 15.10.2011   17.30
SPR BRW Stal Mielec - MMTS Kwidzyn                           (Polsat Sport) 32:30
  (17:14)
8. 22.10.2011   17.00
MKS Nielba Wągrowiec - MMTS Kwidzyn 21:29
  (7:14)
9. 29.10.2011  

17.00

MMTS Kwidzyn - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn (Polsat Sport)     26:23
  (13:12)
10. 12.11.2011   18.00
MKS Jurand Ciechanów - MMTS Kwidzyn 24:28
  (8:14)
11. 16.11.2011   17.30
MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 23:26
  (12:12)



II RUNDA

 

Kolejka Data   Godzina Mecz   Wynik
12. 26.11.2011   17.00
MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów   28:21
  (14:12)
13. 30.11.2011   18.00
Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn   34:23
  (17:9)
14. 10.12.2011   17.00
MMTS Kwidzyn - NMC POWEN Zabrze   28:27
  (14:13)
15. 18.12.2011   18.00
Siódemka Miedź Legnica - MMTS Kwidzyn   24:32
  (6:18)
16. 05.02.2012   17.00
MMTS Kwidzyn - VIVE Targi Kielce   29:36
  (17:16)
17. 12.02.2012   17.00
MKS Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn   23:34
  (14:20)
18. 18.02.2012   18.00

MMTS Kwidzyn - Tauron Stal Mielec

(Polsat Sport Extra)

  36:28
  (19:13)
19. 25.02.2012   17.00
MMTS Kwidzyn - MKS Nielba Wągrowiec   35:34
  (20:19)
20. 03.03.2012   17.00
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - MMTS Kwidzyn      26:30   (12:13)
21. 07.03.2012   18.00
MMTS Kwidzyn - MKS Jurand Ciechanów   34:20   (16:13)
11. 10.03.2012   17.30

Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn

(Polsat Sport)

  27:28   (10:15)

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube