kwidzyn

Dodano: 3.11.18

MMTS wygrywa w Piotrkowie Trybunalskim

Wyjazd do Piotrkowa Trybunalskiego zakończył się sukcesem MMTS. Podopieczni trenera Tomasza Strząbały wygrali z Piotrkowianinem 22:25, choć do 47 minuty meczu utrzymywał się wynik remisowy. Końcówkę lepiej rozegrali jednak kwidzynianie napędzani przez Kamila Kriegera (3 bramki). Komplet punktów trafił zatem do Kwidzyna, a gospodarze nadal pozostają bez zwycięstwa we własnej hali.

 

Początek meczu to piorunujące otwarcie gospodarzy, którzy po 6 minutach gry prowadzili 4:0. Kwidzynianie pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobyli dopiero w 7 minucie za sprawą Kacpra Adamskiego. Mimo to czerwono-czarni stopniowo odrabiali straty do rywali. Znakomicie w bramce MMTS prezentował się Krzysztof Szczecina, który bronił rzuty karne po rzutach Tórza, Szopy czy Swata. W efekcie już w 16 minucie, po trafieniu Adriana Nogowskiego, podopieczni trenera Tomasza Strząbały doprowadzili do remisu po 6. Na więcej kwidzynianom nie pozwolili gospodarze, którzy po trafieniach Adama Pacześnego i Tomasza Mroza odskoczyli na 2 bramki. W 19 minucie meczu MMTS odrobił jednak straty po trafieniach Roberta Orzechowskiego i Michała Pereta8:8.
Wyrównana rywalizacja utrzymywała się do 28 minuty i stanu 11:11. Końcowe minuty lepiej rozwiązali natomiast kwidzynianie, którzy po golach Damiana Przytuły i Roberta Orzechowskiego zakończyli pierwszą część meczu prowadząc 11:13.
Po zmianie stron nadal przeważali kwidzynianie, którzy po trafieniach Kacpra Adamskiego i Michała Potocznego (karny) prowadzili 12:15. W 33 minucie gospodarzy do ataku poderwał jednak Sebastian Iskra. Po jego bramkach oraz skutecznym rzucie karnym Marcina Szopy Piotrkowianinowi udało się odrobić straty doprowadzając do remisu 15:15. W 40 minucie serię gospodarzy przerwali jednak kwidzynianie za sprawą Andrzeja Kryńskiego, a chwilę później na dwie bramki przewagi wyprowadził gości Adrian Nogowski. Piotrkowianin szybko odrobił jednak straty doprowadzając do wyrównania po 17. I właśnie taki obraz miały też dalsze minuty gry tego meczu.
Ostatni remis w tym spotkaniu miał miejsce w 47 minucie - 20:20. Następnie MMTS zdobył 4 bramki (Krieger, Potoczny, Nogowski) przy jednym trafieniu gospodarzy (Swat). W efekcie na 6 minut przed końcem meczu kwidzynianie prowadzili w Piotrowie Trybunalskim 21:24. W ostatniej minucie rozmiary zwycięstwa MMTS podwyższył jeszcze Kamil Krieger i kwidzynianie mogli zapisać na swym koncie kolejny komplet punktów.


Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - MMTS Kwidzyn 22:25 (11:13)

Piotrkowianin: Procho, Schodowski - Mróz 3, Woynowski, Iskra 2, Szopa 6, Kaźmierczak 1, Swat 1, Nastaj 1, Surosz 2, Andreou, Pożarek 1, Sobut, Tórz 2, Pacześny 3.
Rzuty karne: 2 bramki/ 6 rzutów
Kary: 16 minut (Iskra x 2, Nastaj x 2, Swat, Surosz, Pożarek, Sobut)

MMTS: Szczecina, Dudek - Orzechowski 6, Kryński 1, Krieger 3, Peret 3, Janiszewski, Adamski 2, Szczepański, Rosiak, Nogowski 3, Potoczny 5, Landzwojczak, Przytuła 2.
Rzuty karne: 1 bramka/ 3 rzuty
Kary: 6 minut (Krieger x 2, Orzechowski) + kara dla trenera Strząbały

 

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Wygrany sprawdzian z Warmią

Czerwono-czarni rozegrali kolejny sprawdzian przygotowujący zespół do ...

Czytaj więcej

Aktualności

Treningowe zwycięstwo nad Arką

Przygotowujący się do Fazy Finałowej zawodnicy MMTS Kwidzyn pokonali Arkę Gdynia ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS przegrywa w Kaliszu po rzutach karnych

Czerwono-czarni przegrali wyjazdowe spotkanie z Energą MKS Kalisz. Co prawda w ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kalisz na koniec rundy zasadniczej

We środę, 30 kwietnia, kwidzynianie rozegrają swój ostatni rundy zasadniczej. W ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
Przetwarzanie danych
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube