kwidzyn

Dodano: 13.01.19

11-letni Jurek będzie trenował z MMTS-em

Jerzy Matuszczak z Kwidzyna wygrał licytację vouchera ufundowanego przez MMTS Kwidzyn. Za możliwość udziału w treningu czerwono-czarnych zapłacił 550 zł. Z wylicytowanego vouchera skorzysta jednak jego 11-letni syn Jurek, trenujący piłkę ręczną w MTS Kwidzyn.

 

 

-Staramy się pomagać i udzielać charytatywnie, czy to w pomoc osobom niepełnosprawnym, czy tak jak tutaj w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – mówi Jerzy Matuszczak, który wygrał licytację vouchera uprawniającego do wspólnego treningu z drużyną MMTS Kwidzyn. – W przypadku tej licytacji był to po prostu impuls. Syn trenuje piłkę ręczną i koniecznie chciał wygrać udział w zajęciach z MMTS-em. Będzie to dla niego znakomita nagroda.

 

Jak się okazuje z vouchera skorzysta bowiem jego 11-letni syn Jurek.. Rodzice zgodnie przyznają, że syn marzy o tym, aby zostać piłkarzem ręcznym. Aktualnie występuje na środku rozegrania w zespole MTS Kwidzyn (rocznik 2008), gdzie trenuje pod okiem Mateusza Hanisa.

 

-Jurek przez 3 lata grał w piłkę nożną, po zmianie szkoły trafił jednak do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego i zapalił się do piłki ręcznej – mówi Jerzy Matuszczak. – Gdy tylko usłyszał, że można wylicytować trening z MMTS-em od początku chciał wziąć udział w tej licytacji.

 

Co ciekawe była to pierwsza aukcja, w której Państwo Matuszczakowie wzięli udział i od razu okazała się ona zwycięska. Za udział w treningu MMTS Jerzy Matuszczak zapłacił 550 zł. Kwota ta zasiliła konto tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym zbierano środki na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

 

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Zwycięstwo! MMTS pewnie ogrywa Zagłębie Lubin

Po znakomitym spotkaniu zawodnicy MMTS Kwidzyn pokonali Zagłębie Lubin 27:19! Tym samym ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie powalczą o punkty w Lubinie

Zagłębie Lubin to kolejny rywal MMTS Kwidzyn w ligowych bojach. Tym razem spotkanie ...

Czytaj więcej

Aktualności

Przeżyjmy to jeszcze raz - skrót meczu MMTS - ...

Zachęcamy do obejrzenia skrótu z meczu MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole. Po zaciętym ...

Czytaj więcej

Aktualności

Co za mecz! MMTS pokonał Gwardię Opole w rzutach ...

To co przed meczem wydawało się niemożliwe stało się faktem i MMTS Kwidzyn urwał ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
Przetwarzanie danych
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube