kwidzyn

Dodano: 30.01.19

Wysoka porażka MMTS w Głogowie

Niestety nie udało się zdobyć punktów w Głogowie. Kwidzynianie przegrali wyjazdowe spotkanie 27:21, choć do 37 minuty nadal pozostawali w grze (15:14). Niestety w kolejnych 8 minutach czerwono-czarni trafili tylko raz (Adrzej Kryński), podczas gdy gospodarze zdobyli 5 bramek. Straty nie udało się już odrobić i komplet punktów został w Głogowie.

 

Niestety już pierwsze minuty tego spotkania pokazały, że kwidzynianomm będzie bardzo trudno wywieźć z Głogowa punkty. Co prawda w 5 minucie było 2:2, ale kolejne trafienia Stanisława Makowiejewa i Adama Babicza pozwoliły gospodarzom odskoczyć na 6:3. Kwidzynianie jednak uporządkowali grę i odrobili straty. Szczególnie skuteczny był Michał Peret i głównie dzięki niemu w 20 minucie czerwono-czarni doprowadzili do remisu - 8:8. Wówczas ponownie ciężar zdobywania bramek wziął na siebie Stanisław Makowiejew, a uzyskana wówczas przez głogowian przewaga 2 bramek utrzymała sie do końca pierwszej połowy meczu.


Po przerwie głogowianie próbowali utrzymać swoją przewagę, ale dzięki trafieniom Michała Potocznego (karne) i Roberta Orzechowskiego kwidzynianie zbliżyli się do rywali na 1 bramkę - 15:14. Niestety na tym zakończył się pomysł kwidzynian na skuteczną grę. Gospodrze zdobyli 5 bramek przy zaledwie jednym trafieniu kwidzynian i po 46 minutach prowadzili 20:15.
Podopieczni trenera Tomasza Strząbały próbowali walczyć, jednak kwidzynianom udało się jedynie zmiejszyć straty do 3 bramek - 20:17. Trzybramkowa przewaga utrzymała sie do 55 minuty meczu. W końcówce głogowianie natomiast potwierdzili swoją przewagę bramkami Miłosza Bekisza i Jakuba Orpika wygrywając ostatecznie aż 27:21.

Chrobry-MMTS 2

 Zdjęcia: Artur Starczewski/materiały prasowe Chrobrego Głogów

 

Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn 27:21 (13:11)

sędziowie: Krzysztof Bąk - Kamil Ciesielski (Zielona Góra)

Chrobry: Stachera, Kapela - Warmijak, Sadowski 1, Klinger 1, Babicz 7, Tylutki 1, Biegaj, Orpik 4, Bartczak 3, Bekisz 2, Makowiejew 5, Rydz 3.
Rzuty karne: 3 bramki/ 4 rzuty
Kary: 8 minut (Tylutki x 2, Biegaj, Babicz)

MMTS: Dudek, Makowski - Orzechowski 3, Kryński 1, Krieger 3, Peret 6, Janiszewski, Adamski 2, Szczepański, Rosiak, Nogowski, Ossowski 1, Potoczny 5, Landzwojczak.
Rzuty karne: 4 bramki/ 5 rzutów
Kary: 6 minut (Landzwojczak x 2, Krieger)

 

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Czerwono-czarni spróbują urwać punkty Kaliszowi

Zespół Energii MKS Kalisz prowadzony przez trenera Tomasza Strząbałę to ...

Czytaj więcej

Aktualności

Zwycięstwo! MMTS pewnie ogrywa Zagłębie Lubin

Po znakomitym spotkaniu zawodnicy MMTS Kwidzyn pokonali Zagłębie Lubin 27:19! Tym samym ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie powalczą o punkty w Lubinie

Zagłębie Lubin to kolejny rywal MMTS Kwidzyn w ligowych bojach. Tym razem spotkanie ...

Czytaj więcej

Aktualności

Przeżyjmy to jeszcze raz - skrót meczu MMTS - ...

Zachęcamy do obejrzenia skrótu z meczu MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole. Po zaciętym ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
Przetwarzanie danych
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube