kwidzyn

Dodano: 20.04.19

Zobacz trofeum mistrza w Kwidzynie!

To będzie wyjątkowa okazja! Trofeum za Mistrzostwo Polski PGNiG Superligi zawita do Kwidzyna. Już 23 kwietnia będzie można je zobaczyć z bliska przed i w trakcie ćwierćfinałowego meczu MMTS Kwidzyn – NMC Górnik Zabrze. Dla wszystkich kibiców zostanie przygotowana specjalna strefa Trophy Tour, możliwość zrobienia zdjęcia z pucharem i wygrania cennych nagród. Puchar zostanie wystawiony od godziny 17:30. Początek meczu zaplanowany jest na godz. 18:30.

 

Kwidzyn będzie kolejnym z miast PGNiG Superligi, do których zawita trofeum. Formuła Trophy Tour 2019 uległa znacznej zmianie w porównaniu z latami poprzednimi. Począwszy od tego roku, puchar będzie udostępniony kibicom jednego miasta tylko raz, w trakcie jednego meczu. W Kwidzynie okazja do zobaczenia i zrobienia zdjęcia z trofeum będzie miała miejsce przy okazji meczu rundy finałowej z NMC Górnikiem Zabrze.

 

Strefa Trophy Tour będzie otwarta od godziny 17:30 do końca przerwy w meczu. W godzinach 17:30-18:30, na kibiców czekać będzie profesjonalny fotograf, który wykona bezpłatne zdjęcia wszystkim chętnym. Galeria ze zdjęciami zostanie opublikowana na portalu Facebook MMTS Kwidzyn. Pierwsze pięć osób, które zrobi sobie zdjęcia z trofeum otrzyma oficjalną piłkę PGNiG Superligi Select Ultimate. W przerwie meczu kibice będą mieli okazję wziąć udział w specjalnym konkursie. Dodatkowo każdy kto opublikuje zdjęcie z Trofeum na Instagramie i użyje #SuperTrofeum, weźmie udział w zabawie, w której może zdobyć wartościowe nagrody!

 

Trofeum_dla_medio5a 

 

Mecz MMTS Kwidzyn – NMC Górnik Zabrze odbędzie się we wtorek, 23 kwietnia, w domowej hali czerwono-czarnych czyli Kompleksie Sportowo-Widowiskowym przy ul. Wiejskiej 1A. Bilety w cenach: 20 zł – bilet normalny i 12 zł – bilet ulgowy nabywać można za pomocą elektronicznego systemu sprzedaży eventim.pl (https://www.eventim.pl/eventseries/2270904?affiliate=MKW), a także w punktach Empik, MediaMarkt, Saturn oraz księgarniach PWN na terenie całego kraju. Na 2 godziny przed meczem bilety nabywać będzie można również w kasie kwidzyńskiej hali przy ul. Wiejskiej 1A.

 

 

#SuperTrofeum

 

Trofeum za Mistrzostwo Polski w piłce ręcznej mężczyzn jest unikalnym, dedykowanym pucharem PGNiG Superligi. Został zaprojektowany specjalnie dla tych rozgrywek. Ma wysokość 60 cm i waży 5,12 kg. Ma siedem ramion, co odzwierciedla siedmiu zawodników grających na boisku. Ich rozpiętość to 40 cm. Trofeum jest przechodnie, wręczane Mistrzowi Polski w piłce ręcznej od 2016 roku, czyli od momentu powołania zawodowej ligi piłki ręcznej mężczyzn. W obecnym sezonie obrońcą Trofeum jest drużyna PGE VIVE Kielce.

 

Trofeum w swój tour wyruszy, w specjalnie przygotowanym do tego przedsięwzięcia samochodem Suzuki SX4 S-CROSS!

 

Plan Trophy Tour 2019

 

- 16.04. Głogów od godz. 17:30

- 17.04. Puławy od godz. 17:30

- 19.04. Kielce od godz. 19:00

- 23.04. Kwidzyn od godz. 17:30

- 25.04. Piotrków Trybunalski od godz. 17:30

- 26.04. Opole od godz. 17:30

- 30.04. Zabrze od godz. 17:30

 

TROPHY TOUR 1080x1080 poj miasto KWIDZYN

 

 

 

 

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Superliga

Michał Potoczny wybrany Graczem Tygodnia

Michał Potoczny został Graczem Tygodnia PGNiG Superligi. Rozgrywający MMTS Kwidzyn ...

Czytaj więcej

Superliga

Suzuki Motor Poland i Superliga z nową umową ...

Przez najbliższe dwa sezony Suzuki Motor Poland będzie wspierać najwyższą klasę ...

Czytaj więcej

Superliga

Zapraszamy do TVP Sport i Magazynu

Zapraszamy do oglądania magazynu „7 metr”, poświęconego rozgrywkom piłki ...

Czytaj więcej

Superliga

Promocyjna cena dostępu do meczów Superligi! ...

Każdy kibic, który założy konto i aktywuje pakiet PGNiG Superliga w serwisie ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
Przetwarzanie danych
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube