kwidzyn

Dodano: 26.05.19

MMTS oficjalnie podsumował sezon

Zawodnicy, trenerzy, działacze oraz sponsorzy MMTS Kwidzyn oficjalnie zakończyli sezon 2018/2019. Na wspólnym spotkaniu zorganizowanym w Pensjonacie „Miłosna” nie zabrakło słów uznania za odniesiony sukces jakim bez wątpienia jest wywalczenie IV miejsca w Polsce. Prezes MMTS podziękowała również Grzegorzowi Szczepańskiemu i Bartoszowi Janiszewskiemu, którzy z końcem tego sezonu żegnają się z kwidzyńskim klubem.

 

-Osiągnęliśmy maksimum tego co mogliśmy – powiedziała Agnieszka Laskowska, Prezes MMTS Kwidzyn S.A. - To dla mnie ogromny zaszczyt i ogromna przyjemność, że mogę z wami pracować. Jestem z was bardzo dumna i mam nadzieję, że pozostali goście myślą to samo.

IMG_4677 

Specjalne słowa podziękowania skierowane zostały do sponsorów, którzy otrzymali również pamiątkowe upominki. Prezes kwidzyńskiego klubu podkreśliła przy tym, że zdobycie IV miejsca w Polsce to wspólny sukces wielu osób.

-Bardzo dziękuję wszystkim, za zaufanie, za nieocenioną pomoc, za nieocenione wsparcie, za zaangażowanie i dobre chęci. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie także będziemy mogli liczyć na państwa życzliwość – stwierdziła A. Laskowska.

IMG_4734

-Dziękujemy za umożliwienie nam gry na poziomie na jakim gramy obecnie – dodał Przemysław Rosiak, kapitan MMTS Kwidzyn. - Liczymy również na dalszą współpracę. Bardzo dziękujemy i mam nadzieję, że wszyscy są zadowoleni z tego jak działamy na parkietach. Oby tak dalej.

 

Podczas spotkania Prezes A. Laskowska osobiście podziękowała m.in. trenerowi Tomaszowi Strząbale oraz osobom współpracującym z klubem, w tym klubowemu lekarzowi Bartoszowi Turoniowi.

-Przede wszystkim jednak wielkie brawa dla naszego zespołu – podkreśliła.

IMG_4695 

Po symbolicznej lampce szampana i okolicznościowym torcie, przygotowanym w czerwono-czarnych barwach, pożegnano również zawodników, którzy kończą swoje występy w szeregach MMTS Kwidzyn.

-W przyszłym sezonie nie spotkamy się w tym gronie w jakim jesteśmy obecnie. Dlatego chciałabym podziękować Grzesiowi Szczepańskiemu i Bartkowi Janiszewskiemu za grę dla naszego zespołu, za walkę, za charakter, tak naprawdę za wszystko – powiedziała A. Laskowska, wręczając zawodnikom symboliczne upominki.

IMG_4715

 

 

 

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

MMTS bez medalu – do szczęścia zabrakło 2 bramek

Do szczęścia zabrakło naprawdę niewiele. MMTS Kwidzyn przegrał bowiem w Opolu 26:24 ...

Czytaj więcej

Aktualności

Skromne zwycięstwo MMTS nad Gwardią – rewanż już ...

MMTS Kwidzyn pokonał Gwardię Opole w pierwszym meczu rywalizacji o brązowy medal ...

Czytaj więcej

Aktualności

Prezes MMTS w poniedziałkowym Kontrataku”

Zapraszamy do oglądania poniedziałkowego „Kontrataku” poświęconemu ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS bez szans na finał – wysokie zwycięstwo ...

Przegrywając swój pierwszy półfinał 12-bramkami kwidzynianie niemal ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
Przetwarzanie danych
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube