kwidzyn

Dodano: 26.05.19

MMTS oficjalnie podsumował sezon

Zawodnicy, trenerzy, działacze oraz sponsorzy MMTS Kwidzyn oficjalnie zakończyli sezon 2018/2019. Na wspólnym spotkaniu zorganizowanym w Pensjonacie „Miłosna” nie zabrakło słów uznania za odniesiony sukces jakim bez wątpienia jest wywalczenie IV miejsca w Polsce. Prezes MMTS podziękowała również Grzegorzowi Szczepańskiemu i Bartoszowi Janiszewskiemu, którzy z końcem tego sezonu żegnają się z kwidzyńskim klubem.

 

-Osiągnęliśmy maksimum tego co mogliśmy – powiedziała Agnieszka Laskowska, Prezes MMTS Kwidzyn S.A. - To dla mnie ogromny zaszczyt i ogromna przyjemność, że mogę z wami pracować. Jestem z was bardzo dumna i mam nadzieję, że pozostali goście myślą to samo.

IMG_4677 

Specjalne słowa podziękowania skierowane zostały do sponsorów, którzy otrzymali również pamiątkowe upominki. Prezes kwidzyńskiego klubu podkreśliła przy tym, że zdobycie IV miejsca w Polsce to wspólny sukces wielu osób.

-Bardzo dziękuję wszystkim, za zaufanie, za nieocenioną pomoc, za nieocenione wsparcie, za zaangażowanie i dobre chęci. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie także będziemy mogli liczyć na państwa życzliwość – stwierdziła A. Laskowska.

IMG_4734

-Dziękujemy za umożliwienie nam gry na poziomie na jakim gramy obecnie – dodał Przemysław Rosiak, kapitan MMTS Kwidzyn. - Liczymy również na dalszą współpracę. Bardzo dziękujemy i mam nadzieję, że wszyscy są zadowoleni z tego jak działamy na parkietach. Oby tak dalej.

 

Podczas spotkania Prezes A. Laskowska osobiście podziękowała m.in. trenerowi Tomaszowi Strząbale oraz osobom współpracującym z klubem, w tym klubowemu lekarzowi Bartoszowi Turoniowi.

-Przede wszystkim jednak wielkie brawa dla naszego zespołu – podkreśliła.

IMG_4695 

Po symbolicznej lampce szampana i okolicznościowym torcie, przygotowanym w czerwono-czarnych barwach, pożegnano również zawodników, którzy kończą swoje występy w szeregach MMTS Kwidzyn.

-W przyszłym sezonie nie spotkamy się w tym gronie w jakim jesteśmy obecnie. Dlatego chciałabym podziękować Grzesiowi Szczepańskiemu i Bartkowi Janiszewskiemu za grę dla naszego zespołu, za walkę, za charakter, tak naprawdę za wszystko – powiedziała A. Laskowska, wręczając zawodnikom symboliczne upominki.

IMG_4715

 

 

 

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Trzech graczy MMTS powołanych do Kadry B

Trzech zawodników MMTS Kwidzyn otrzymało powołania na zgrupowanie Kadry ...

Czytaj więcej

Aktualności

Landzwojczak powołany na zgrupowanie Kadry Narodowej

Ryszard Landzwojczak, obrotowy MMTS Kwidzyn, został powołany na zgrupowanie Kadry ...

Czytaj więcej

Aktualności

Zapraszamy na lekcję języka śląskiego

MMTS Kwidzyn zaprasza na kolejną lekcję on-line w wykonaniu zawodników ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS dziękuje sponsorom: bez Was nie byłoby Nas!

Drodzy Sponsorzy - bez Was nie byłoby Nas! - podkreślają zawodnicy MMTS Kwidzyn. - ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
Przetwarzanie danych
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube