kwidzyn

Dodano: 28.10.19

MMTS podejmuje PGE VIVE Kielce

Już we wtorek, 29 października, szczypiorniści MMTS Kwidzyn zmierzą się z PGE VIVE Kielce. Starcie z aktualnym mistrzem Polski rozpocznie się o godz. 18.00, a mecz poprowadzi para sędziowska z Płocka: Bartosz Leszczyński - Marcin Piechota. Bezpośrednią relację z tego spotkania pokaże natomiast TVP Sport.

 

Zespołu z Kielc nikomu przedstawiać nie trzeba. To wielokrotny mistrz Polski, obrońca tytułu mistrzowskiego z poprzedniego sezonu, a także stały uczestnik Ligi Mistrzów. W obecnym sezonie nie jest już jednak niepokonany. Wszak kielecki mistrz odniósł 7 zwycięstw, ale doznał także jednej porażki. Mowa oczywiście o starciu z Orlen Wisłą Płock, która pokonała kielczan we własnej hali wygrywając 27:26 (14:12). Warto w tym miejscu przypomnieć, że najskuteczniejszym graczem PGE VIVE w tamtym spotkaniu był Igor Karacić, który rzucił rywalom 5 bramek.
W ostatniej serii spotkań podopieczni trenera Tałanta Dujszebajewa wrócili jednak do wygrywania i pokonali Torus Wybrzeże Gdańsk 38:24 (19:13). Gospodarzy do boju poprowadzili wówczas Uladzislau Kulesh i Arkadiusz Moryto, którzy zdobyli po 6 bramek dla swojego zespołu. Po 5 trafień na swoim koncie odnotowali natomiast: Doruk Pehlivan oraz Angel Fernandez Perez. Czy zwycięstwem gości zakończy się także to spotkanie? Jedno jest pewne - pojedynek z PGE VIVE Kielce zawsze jest wielkim świętem piłki ręcznej. W konfrontacji z tak trudnym i renomowanym rywalem zawodnikom MMTS przyda się jednak gorące i żywiołowe wsparcie kibiców, dlatego gorąco zachęcamy wszystkich do wspierania czerwono-czarnych w kwidzyńskiej hali.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Trzech graczy MMTS powołanych do Kadry B

Trzech zawodników MMTS Kwidzyn otrzymało powołania na zgrupowanie Kadry ...

Czytaj więcej

Aktualności

Landzwojczak powołany na zgrupowanie Kadry Narodowej

Ryszard Landzwojczak, obrotowy MMTS Kwidzyn, został powołany na zgrupowanie Kadry ...

Czytaj więcej

Aktualności

Zapraszamy na lekcję języka śląskiego

MMTS Kwidzyn zaprasza na kolejną lekcję on-line w wykonaniu zawodników ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS dziękuje sponsorom: bez Was nie byłoby Nas!

Drodzy Sponsorzy - bez Was nie byłoby Nas! - podkreślają zawodnicy MMTS Kwidzyn. - ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
Przetwarzanie danych
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube