kwidzyn

Dodano: 1.12.12

Blamaż Kwidzyna na koniec rundy

Choć przed meczem trener Krzysztof Kotwicki przestrzegał, że mecz z Piotrkowianinem nie będzie łatwym spotkaniem dla Kwidzyna, to niewielu wierzyło w słowa trenera. Wydawało się, że aspirujący do walki o medale MMTS bez problemu pokona borykający się z problemami zespół Piotrkowianina. Niestety czerwono-czarni wyraźnie zlekceważyli rywali, co szybko odbiło się na grze i wyniku.

Po początkowej wyrównanej grze, od 21 minuty przewagę na boisku uzyskali goście. Do bramki Kwidzyna trafili kolejno Maciej Pilitowski, Przemysław Matyjasik i Marek Daćko i Piotrkowianin objął prowadzenie 12:15. Trzybramkowa przewaga rywali utrzymała się do końca pierwszej połowy.

Po przerwie wydawało się, że MMTS bez problemu odrobi straty. Tak się jednak nie stało, a kolejno popełniane błędy kwidzynian napędzały tylko coraz bardziej wierzących w końcowy sukces piłkarzy Piotrkowianina. Mimo wszystko na pięć minut przed końcem meczu gospodarzom udało się odrobić straty i doprowadzić do remisu 31:31. W 58 minucie było natomiast 32:32, jednak czasu na wywalczenie zwycięstwa było już zbyt mało. Nie pomogły nawet skuteczne interwencje Sebastiana Suchowicza, bowiem kwidzynianie marnowali kolejne akcje w ataku. Mimo wielu okazji czerwono-czarni trafili tylko raz, a bramkarza gości pokonał Adrian Nogowski. Rywale natomiast trafili dwukrotnie i to oni cieszyli się ze zwycięstwa. Zwycięstwa tym cenniejszego, że osiągniętego po pięciu kolejnych porażkach oraz w meczu do którego przystąpili bez pierwszego trenera (drużynę poprowadził kierownik Wojciech Furman).


MMTS Kwidzyn - MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 33:34 (15:18)

sędziowie: Marek Baranowicz (Warszawa) - Bogdan Lemanowicz (Płock)

MMTS: Suchowicz, Szczecina - Pacześny, Klinger 1, Mroczkowski 1, Orzechowski 5, Peret 2, Sadowski 1, Adamuszek 8, Rosiak, Nogowski 5, Seroka 3, Łangowski 5, Rombel 2.

Kary: 4 minuty (2x2' - Sadowski)

Piotrkowianin: Ner, Wnuk - Mróz 4, Daćko 2, Miszka 8, Woynowski 4, Trojanowski, Różański 6, Matyjasik 3, Skalski, Iskra, Pilitowski 2, Pożarek 4, Krawczyk 1.

Kary: 12 minut (2x2' - Woynowski; 2'- Daćko, Trojanowski, Różański, Iskra) + czerwona kartka dla Marka Daćko

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Wysokie zwycięstwo nad pierwszoligowcem z Koszalina

Turniejowe starcie MMTS z I-ligową Gwardią Koszalin zakończyło się wysokim ...

Czytaj więcej

Aktualności

Minimalna porażka na inaugurację gdańskiego ...

Szczypiorniści MMTS Kwidzyn przegrali z Sandrą SPA Pogonią Szczecin w meczu ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS weźmie udział w Memoriale Leona Walleranda

Szczypiorniści MMTS Kwidzyn wezmą udział w VIII Memoriale Leona Walleranda w Gdańsku. ...

Czytaj więcej

Aktualności

Arkadiusz Ossowski w Kadrze na Mistrzostwa Świata

Już w najbliższy piątek, 15 stycznia, reprezentacja Polski rozpoczyna udział w 27. ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
Przetwarzanie danych
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube