kwidzyn

Dodano: 25.09.14

Szczepański: Niestety nie udało się

Grzegorz Szczepański podsumowuje ligową porażkę z Orlen Wisłą Płock. Skrzydłowy MMTS Kwidzyn podkreśla również, że najbliższy mecz z Vive Tauron Kielce będzie dla czerwono-czarnych jeszcze trudniejszym zadaniem.

-Po pierwszej połowie wydawało się, że znów będzie to wyrównany pojedynek do samego końca. Niestety po przerwie nie udało nam się dotrzymać kroku rywalom. Co się stało?

-Trudno powiedzieć. Może pod koniec meczu troszeczkę zabrakło nam tchu, a piłka nie leciała już w stronę bramki tak jak powinna. Zawiodła trochę nasza skuteczność. Zagraliśmy też słabiej w obronie. Gdy mieliśmy podwójną karę to Płock rzucał nam bramki, a to nie powinno się zdarzyć. To są takie główne punkty, które zaważyły na naszej przegranej z Wisłą.

-Czy pierwsza połowa meczu przebiegała tak jak sobie założyliście?

-Właśnie tak chcieliśmy grać przez cały mecz. Wszyscy wiedzą, że Płock zawsze ma ciężką przeprawę w Kwidzynie i chcieliśmy tak grać do końca. Niestety nie udało się. Trzeba teraz na spokojnie obejrzeć drugą połowę tego meczu i wyciągnąć wnioski, żeby taka sytuacja się już nie powtórzyła.

-Terminarz gier tak się ułożył, że gramy trzy kolejne mecze z aktualnymi medalistami Mistrzostw Polski. Po porażce z Zabrzem, teraz ulegamy również Wiśle. Przed nami natomiast starcie z aktualnym Mistrzem Polski, który będzie chyba jeszcze trudniejszym rywalem.

-Na pewno będzie to jeszcze trudniejsze spotkanie, ale i meczem w Zabrzu i spotkaniem z Wisłą w Kwidzynie pokazaliśmy, że możemy walczyć nawet z tymi najlepszymi. Myślę, że w Kielcach na pewno nie będzie łatwiej niż w meczu z Płockiem, ale na pewno będziemy walczyć i zostawimy serce na boisku.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

W sobotę gramy z Gwardią Opole

Już w najbliższą sobotę, 22 września o godz. 17.00, MMTS Kwidzyn po raz drugi w tym ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS górą w Derbach Pomorza!

Po niezwykle ciężkim pojedynku MMTS wygrał Derby Pomorza zwyciężając w Gdańsku z ...

Czytaj więcej

Aktualności

Dudek wybrany graczem 2 Serii

Bartosz Dudek został wygrany gracem 2 Serii PGNiG Superligi Mężczyzn. Dziennikarze ...

Czytaj więcej

Aktualności

Adamski w Siódemce 2 Serii

Kacper Adamski trafił do najlepszej siódemki 2 Serii PGNiG Superligi Mężczyzn. ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
Przetwarzanie danych
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube