kwidzyn

Dodano: 5.01.13

Wybrano nowe cheerleaderki MMTS

Dwanaście dziewcząt przeszło przez casting i tworzyć będzie nowy zespół cheerleaderek MMTS Kwidzyn. Od lutego spotkania kwidzyńskich piłkarzy ręcznych uświetniać będą: Paulina Stasiak, Karolina Świta, Natalia Graciszewska, Marika Sobieśniewski, Klaudia Radzymińska, Paulina Baszczyńska, Klaudia Maliszkiewicz, Monika Ruszkowska, Michaela Kiełbasa, Natalia Beń, Dominika Król oraz Monika Laskowska.

-Uważam, że kwidzyńska drużyna zasługuje na to, aby fajne i ładne cheerleaderki umilały kibicom czas w przerwach spotkań Superligi – mówi Robert Olszewski, właściciel firmy ROBI oraz sponsor zespołu cheerleaderek.- Byłem na jednym występie wcześniejszej grupy i jej poziom był nieadekwatny do poziomu gry naszych zawodników. Część dziewcząt z tamtej grupy przyszła również na dzisiejszy casting, jednak całą dwunastkę czeka teraz sporo pracy. To już jednak zadanie Karoliny Gełdon i Agnieszki Laskowskiej. Ja występuje tutaj głównie jako sponsor i nie zamierzam wtrącać się w ich pracę. To ma po prostu fajnie wyglądać.

IMG_9893

Sam casting do tworzącego się zespołu składał się z dwóch etapów. W pierwszym dziewczyny prezentowały się w dowolnym układzie tanecznym, natomiast w części drugiej musiały nauczyć się prostej choreografii.

-Mam jeszcze dodatkową grupę pięciu dziewczyn, które wcześniej były tancerkami V-Dance Academy – mówi Karolina Gełdon, szefowa V-Dance Academy, która przygotowywać będzie tworzący się zespół cheerleaderek. - Wszystkie to kwidzynianki, a obecnie studentki, tancerki, modelki i fotomodelki, które przy okazji ważniejszych wydarzeń będą zapraszane do wspólnych występów. Razem będzie więc to grupa 17 tańczących dziewcząt.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Zwycięstwo! MMTS pewnie ogrywa Zagłębie Lubin

Po znakomitym spotkaniu zawodnicy MMTS Kwidzyn pokonali Zagłębie Lubin 27:19! Tym samym ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie powalczą o punkty w Lubinie

Zagłębie Lubin to kolejny rywal MMTS Kwidzyn w ligowych bojach. Tym razem spotkanie ...

Czytaj więcej

Aktualności

Przeżyjmy to jeszcze raz - skrót meczu MMTS - ...

Zachęcamy do obejrzenia skrótu z meczu MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole. Po zaciętym ...

Czytaj więcej

Aktualności

Co za mecz! MMTS pokonał Gwardię Opole w rzutach ...

To co przed meczem wydawało się niemożliwe stało się faktem i MMTS Kwidzyn urwał ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
Przetwarzanie danych
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube