kwidzyn

Dodano: 12.09.15

W oczekiwaniu na zwycięstwo - do trzech razy sztuka?

Po porażkach z Orlen Wisłą Płock oraz PGE Stalą Mielec kwidzynianie szukać będą ligowych punktów w Lubinie. W meczu 3 kolejki PGNiG Superligi Mężczyzn zmierzą się bowiem z miejscowym Zagłębiem, którego gracze, podobnie jak czerwono-czarni, nie odnieśli jeszcze zwycięstwa. Spotkanie Zagłębie - MMTS odbędzie się w niedzielę - 13 września o godz. 18.00.

Gracze MMTS, po porażkach z Wisłą Płock i Stalą Mielec, nadal czekają na zdobycie ligowych punktów. W podobnej sytuacji są również szczypiorniści Zagłębia Lubin, którzy również niezbyt udanie rozpoczęli nowy sezon PGNiG Superligi Mężczyzn. W inauguracyjnym spotkaniu lubinianie przegrali bowiem z Pogonią Szczecin dosłownie o włos, ulegając rywalom 21:22. Pikanterii temu spotkaniu dodaje fakt, że do przerwy to gospodarze prowadzili grę i po 30 minutach wygrywali z Portowcami różnicą aż ośmiu bramek - 13:5. W drugiej kolejce Zagłębie zmierzyło się natomiast z Vive, a mecz zakończył się porażką lubinian i wysokim zwycięstwem aktualnego mistrza Polski 37:22 (20:7).

Mecz Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn odbędzie się w niedzielę - 13 września o godz. 18.00. Spotkanie rozgrywane w lubińskiej hali R.C.S. znajdującej się przy ul. Odrodzenia, a poprowadzą sędziowie: Andrzej Gratunik (Zielona Góra) - Mariusz Wołowicz (Wtórek).

Przebieg spotkania śledzić można na portalu www.lajfy.com  pod adresem: http://www.lajfy.com/match/index/date/2015-09-13/id/159087

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Czerwono-czarni spróbują urwać punkty Kaliszowi

Zespół Energii MKS Kalisz prowadzony przez trenera Tomasza Strząbałę to ...

Czytaj więcej

Aktualności

Zwycięstwo! MMTS pewnie ogrywa Zagłębie Lubin

Po znakomitym spotkaniu zawodnicy MMTS Kwidzyn pokonali Zagłębie Lubin 27:19! Tym samym ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie powalczą o punkty w Lubinie

Zagłębie Lubin to kolejny rywal MMTS Kwidzyn w ligowych bojach. Tym razem spotkanie ...

Czytaj więcej

Aktualności

Przeżyjmy to jeszcze raz - skrót meczu MMTS - ...

Zachęcamy do obejrzenia skrótu z meczu MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole. Po zaciętym ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
Przetwarzanie danych
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube